Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Што имаш бољи скор, боље и квалитетније партије играш и све мање срећеш реченице типа „ЕБАНИ НАХУИ ПИЗДЕЦ“ ака Русе. Што се тиче чекања на партију, зависи и од тога колики вам је проценат гејмова из којих сте изашли. Ако вам је поприличан, engine вас ставља у low priority гејмове, тако да више чекате. Ја имам win rate 53% и у просеку чекам максимално 3 минута.

Link to comment
Share on other sites

Watch-recent games-filter i upises svoje ime i skill lvl stavis pa probas par puta i pogledas kad ti zadnji game odigran i vidis u kom si breketu.

Ako si u low/mid budzi pobede dok ne upadnes u high, za sad bolje od toga ne moze...

Ja sam licno u mid jer tesko je kad igras sam svaki game, jedino da sednes sa 2-3 ortaka pa da stompujes redom dok ne udjete u high.

Link to comment
Share on other sites

da je neko drugi pisao o skilu pa ajde,ali kad vidim viktora kako prosipa teorije zavere ovde govna mi se jedu :D

dodjite na bg fest da vidite kako viktor ispada iz grupe (ako ga ne iskerijuje matori :D )

viktore pravim ekipu ekskluzivno da se fidujem na tebi <3

Edited by Luci-_-
Link to comment
Share on other sites

smorile pub partije, sve zavisi sa kim upadneš. juče upao sa dva dobra igrača i dva nuba, ali opet smo dobili, jer smo nas trojca išli po mapi i rešavali

bolji mi je trip i da izgubim, ali da je bila dobra partija, nego da se iživljavam nad mučenicima koji su drugi put uključili igru

Много је велика разлика у скилу паба између д1 и д2. Нпр, пре пар година свака будала је могла да инсталира Доту и да крене да фидује богаоца. Овде је ситуација мало другачија. Требало се мало помучити како би се добио бета кључ, било да си био упућен са форумима, или да си имао добра познанства која ће ти обезбедити кључ. Тако да, ниједном нисам наишао на лика који је аутоатакер или му је map awareness раван нули, док је то у д1 било на извоз.

Link to comment
Share on other sites

Много је велика разлика у скилу паба између д1 и д2. Нпр, пре пар година свака будала је могла да инсталира Доту и да крене да фидује богаоца. Овде је ситуација мало другачија. Требало се мало помучити како би се добио бета кључ, било да си био упућен са форумима, или да си имао добра познанства која ће ти обезбедити кључ. Тако да, ниједном нисам наишао на лика који је аутоатакер или му је map awareness раван нули, док је то у д1 било на извоз.

pa i u d1 nije bilo takvih igraca, bar tamo kad doguras recimo do vipa na dl ili sl3 na dlg, tamo je bilo sasvim dobrih gejmova sa dobrim igracima, iako je u sustini to bio takodje pub. npr mislim da sam pre 2 dana upao u gejm sa 3 rusa, jedan je afk farmovao sa lycanom ceo gejm, druga 2 su imali 1-7 0-7 mislim i flejmovali mene koji sam ih support crow chick wards sentry, i reportovali me sva 3...bukvalno mi se povraca od takvih gejmova nekad :\

Link to comment
Share on other sites

pa i u d1 nije bilo takvih igraca, bar tamo kad doguras recimo do vipa na dl ili sl3 na dlg, tamo je bilo sasvim dobrih gejmova sa dobrim igracima, iako je u sustini to bio takodje pub. npr mislim da sam pre 2 dana upao u gejm sa 3 rusa, jedan je afk farmovao sa lycanom ceo gejm, druga 2 su imali 1-7 0-7 mislim i flejmovali mene koji sam ih support crow chick wards sentry, i reportovali me sva 3...bukvalno mi se povraca od takvih gejmova nekad :\

Ајде упадни ти на Гарену у паб собе. У 95% гејмова у тим собама имаш једног лика који не зна да ластхитује. До Доте2 се стизало само ко је био упоран и ко је знао, а то не може бити сваки клинац који фидује и коментарише типа: „јебем те устанца, појма немаш...“

Link to comment
Share on other sites

До Доте2 се стизало само ко је био упоран и ко је знао, а то не може бити сваки клинац који фидује и коментарише типа: „јебем те устанца, појма немаш...“

Objasni mi Ruse onda molim te? Likove koji isfiduju 0-6 u prvih 8-9 minuta i onda odu afk kod fontane i kupuju/prodaju grancice "not gonan waste mai skeelz on dis game" i feeduju protivnika magarencetom itd itd. Dotu nisam igrao odavno, quitovao sam pre vise od 2 godine kad sam poceo da igram WoW, moje misljenje je da je pub community u odnosu na D1 otisao u kurac. Ovaj primer gore sto sam naveo, to mi se desava u bar 30% partija

Link to comment
Share on other sites

Da da Dota2 pub je mnogo jaci od Dota1 pubova, cak je mnogo jaci i od SIG-a (Dota-league), na SIG-u se nista nije pratilo, uvek standard 2-1-2 i u uglavnom nemas koku, ako sam ne kupis, dok u doti2 ljudi prate scenu pikuju i igraju ono sto se igra i sto je najjace.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...