Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Kakva epic pobeda, group stage, posle toga isu ih odrali i DK i EG sa po 2-0.. 

NoTail je ismejavao celu partiju Arteezy-ja i EG za vreme DK/EG meca, a posle ih je demolirao EG pa je cutao i bio miran.

Edited by SpiRo
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Kakva epic pobeda, group stage, posle toga isu ih odrali i DK i EG sa po 2-0.. 

NoTail je ismejavao celu partiju Arteezy-ja i EG za vreme DK/EG meca, a posle ih je demolirao EG pa je cutao i bio miran.

 

Castovao je lik skupa sa puppey i h4nn1 i namerno su trolovali eg i arteeezy :)

Edited by tower-
Link to comment
Share on other sites

Epic pobeda u smislu kako su do nje dosli. A ti ocigledno nisi upoznat sa notailom cim mislis da je on ismevao arteezya, ili bio zlonameran u nekom obliku.

Ti ocigledno nisi upoznat sa common sense-omm i sarkazmom ako mislis da NoTail nije bio "zlonameran" prema Arteezyu.. 

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pa ceo cast meca je bilo cisto trolovanje i taj sarkazam sa kojim ja nisam upoznat, a ti jesi!

Kako je to "troll cast" ako trolujes samo jedan tim i jednog igraca ? Od pocetka pa do kraja se vidi da je sav troll upucen EG-u i Areezyu. 

Oh two supports died but that's no problem because Arteezy is farming woods in 40th min.

 

Ovog notaila treba malo nalupati, cisto zato sto je iritantni klinac.

Ma da, Puppey i hann1 su isto trolovali ali ni upola koliko je kenjao NoTail..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Kao i u igrici vecina ucesnika dota 2 topika su veoma agresivni likovi :) 

 

Mlatiti ovoga, tuci onoga, smrt rusima itd ... ustvari samo nabujete 

 

haeee

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

edit: in the other news => pisanje po sirotinji od strane mouza,odlican ovaj EG momci :D

Nesto mi rece ortak da je pratio twitter, kaze arteezy i ppd nisu spavali duze od 24h, navodno su iscrpljeni. Ako je on mene slagao, lazem i ja.

Off-topic: Nigde ne mogu da nadjem informaciju za ovaj Fantasy League. Da li je to 100% 'fun' based ili ima nesto na kraju te 'lige' - neki reward ili nesto slicno?

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...