Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Sinoc krece partija i lik na mic pusti mars na drinu,ovaj drugi isto neku cetnicku,kad oni krenuse na hrvatskom da pricaju.Pitam ih pa sto pustate srpske pesme kazu zato sto je sve srpsko dobro (filmovi,muzika itd).Inace nisu znali da smo Srbi na pocetku

pa jos se slusa ceca u zagrebu i gledaju maratonci. kao sto ni mi nismo gadljivi na hrvatice :)))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Jeste. Niko ne igra kao sto su igrali prije 1-2 meseca, da ne pricam o TI2. XVOST je prolazna faza, 1 mesec farmuje i je najbolji carry atm na scenu, 1 mesec kasnije lik ne moze da se sastavi. Ako bude neki kick, ja mislim da ce to da bude XVOST, i onda ce da dovedu Envy, a LOTH ce da uzme opet carry poziciju.

Link to comment
Share on other sites

Jeste. Niko ne igra kao sto su igrali prije 1-2 meseca, da ne pricam o TI2. XVOST je prolazna faza, 1 mesec farmuje i je najbolji carry atm na scenu, 1 mesec kasnije lik ne moze da se sastavi. Ako bude neki kick, ja mislim da ce to da bude XVOST, i onda ce da dovedu Envy, a LOTH ce da uzme opet carry poziciju.

Tesko da ce biti EE. Ako bude neki roster change to ce 99% biti neko ko prica tecno ruski ili eventualno neko sa kim su vec igrali ranije, tipa Kuroky ali to je manje verovatno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...