Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

pa to,natenkaj se da te naix lakse ubije,da je neko ko zna da igra naixa igrao u suprotnom timu :)

Tesko da ce ga naix ubiti lakse sa nego bez vangarda :) a i ne znam sta kod naixa treba da se zna da se igra, lik nije ni bio los sobzirom da je partija manje vise stomp.

@dovla

Zasto bi iko komentarisao vladimir kada decko nije igrao dotu jedno 3godine sigurno a vlads je oldschool build :D mene cudi da nije probao da ubaci i neki deso pored :)

Edited by MareBg

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Cudo niko nije spomenuo Vlads na Trollu

ne brate, sklopicu ring of agila,

baš očajni ajtemi za trola, nema helma, nema krita. i vladimir ahjaoj :D

ako si takav imao 14:2 skor, ovi u protivničkom timu nemaju ruke

oni su imali 5 cc heroja, da sam imao helm mesto vangarda, kurac bi prezivljavao early game, posto se sve svodilo na to da me ispamuju, i onda iskoristis stick, i iztunnelujes ih sa drugom, oni eksovi rade 275 pjur demidza, jebu majke. Ionako mu rejndz forma sluzi samo da pullujes kripove, i da usporis nekog

Trol sa momom i ultijem ima maks as u 5 udarca=permabash ne znam kako to paberi jos nisu izvalili

care, mi smo njima srusili tron u 30tom minutu, i da je najgori pab, likovi ce ti naspamovati stun ako stojis i bijes

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ne helm mesto vangarda, helm mesto vladimira

mada i vangard mislim da je bacanje para. ja odmah idem na patikice, pa helm, pa rošana xD

posle toga je doviđenja

Ma ok, sve stoji, to je neki standardan bild kad imas u timu nekog loladina ili shedouprista, ali, ako hoces da uleces u pegle od 5-6 lvl-a, pogotovu sa ovim suportovima, mora neki tenk ajtem. Drow je imao 0-6, zato sto su ga ulubljivali sa 3 stun-a. A naix je imao armlet i treds u 15om minutu, decko je sasvim solidno odigrao, ali u mid-lejt gejmu ga jede troll posto bash prolazi kroz njegov rejdz.

E da, sto se tice vladimira vs hod-a, za istu lovu dobijes slicnu stvar, sa malim regenom mane koja ti je dojajna za spamovanje, posto mu eksovi kostaju 50 mane. Svakako bi mu posle mante uzeo satanik

Smaraci...I helm i vladimir. :tf:

moj covek <3

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

da lik nije bio los sa 80 cs-a u 30 min,4 smrti i armletom za sve to vreme...vise hp-a protiv naixa veci life leech i zato protiv njega nikad ne idem na hp iteme..ponavljam,broj cs-a svih igraca za 30 min je takodje blago receno uzas zato pls bez tih reci,naix nije bio los,(to ne umanjuje rape od strane majebenog naravno) :)

Link to comment
Share on other sites

brate, to je ledzit koliko i "necu ici sa slardarom na vangard iako mogu da ronim preko 2 kule sa njim, vec cu kupiti talisman of evasion zato sto, jebiga, naix je u protivnickom timu", igras 5v5, ne 1v1. Pritom, za cs je glupo da to kazes, partija je bila orijentisana gankovima, rusenju kula, nije bas bilo puno mesta za farm. Nisu ovo neki kinezi, ali opet, nisu ni rusi, sem drow-a koji je kukao pola partije :))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...