Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

ako me nesto vise iznervira od jednog mongoloidnog rusa koji samostalno unisti partiju, to moraju biti 2 rusa koja odmah zapljuju duzi lane sa stavom 'ownovacemo, igramo zajedno, boli nas kurac bezi s lane-a', onda imaju po 0:5 u 10. minutu pokupe se i izadju bez ikakve sanse za preokret jer je 3v5

ljudi dobicu secer

  • Upvote (+1) 2

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ako me nesto vise iznervira od jednog mongoloidnog rusa koji samostalno unisti partiju, to moraju biti 2 rusa koja odmah zapljuju duzi lane sa stavom 'ownovacemo, igramo zajedno, boli nas kurac bezi s lane-a', onda imaju po 0:5 u 10. minutu pokupe se i izadju bez ikakve sanse za preokret jer je 3v5

ljudi dobicu secer

Apsolutno ista prica .. dva retarda drugara na lejnu ili jedan rus na midu i cao....

Link to comment
Share on other sites

igrao sam sinoc gejm, sa neka 2 debila koja sam primetio i pre u nekim gejmovima... isti likovi znaci... zato sto igraju padza i chena .. u LEJNU !. Celu partiju Chen nema ni jednog kripa.. i non stop pokusavaju da fountain hookuju i uspeju to da urade jednom za celu partiju i to je to....

u sledecoj partiji sam imao rusa koji je igrao kotla... i teleportovao nas je sve na onu stenu gde se baca ward kod baze.... jednog po jednog, pola partije.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ne znam za vas, ali meni je preko glave 5 man dote, u poslednjih 10 dana od 10tog minuta se protivnicki team grli zajedno i tako pushuju, mislim moze se lako izaci s tim na kraj, ali ne u pubu :)

i sledeci patch nam stize goblin shredder :D

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Koji trip ej :D Igracu Semi-Pro fast cup preko StarLadder-a sa neke ruse i 1 kinez. Igrali smo danas 2 game-a. Jedan od njih je bio 75 minuta. Pozvao me taj kinez, i kao fazon sad cu da igram sa rusima cm, ima da fidaju i da smaraju, kad ono, nisu ni 1 rec izgovorili, vec je jedan od njih pricao samnom na engleskom :D Iznenadio sam se pozitivno, i igraju dobro takodje.

Link to comment
Share on other sites

Pa niko nije planirao da baca bombe i menja svet sad, ovo je samo ventil koji je potreban nakon gomile unistenog vremena od strane mombrila...Rusi su retardi i to je takodje pravilo a ne izuzetak, i ja samo postujem o njima da bih jos jednom izrazio fascinaciju procentom degena u jednom narodu, to do sada nisam sreo majke mi...i to je sve

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...