Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Pa i ja bi mu jebo majku da me je lik prozivao da sam low, i da jedva ceka da me jebe na nekom turniru, nesto na taj fazon, ni ja ne volim da flejmujem ljude, ali moze da se kaze da su to "zasluzili"

edit: sve u svemu, otisao je topic u drugi pravac, momci su postigli uspeh, nek postignu jos veci i to je to, i gordan je macka :D

Edited by YNk

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Da, djokovic je milion puta rekao mrs u picku materinu i ko zna koje jos stvari. o cemu vi debili pricate? ko da ne psujete ko kocijasi svaki dan i sad tu sejete govna po forumu?

inace nesto je rekao tobi da ce streamovati drugi mech, a ne mogu nigde da nadjem drugi mech...

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Da, djokovic je milion puta rekao mrs u picku materinu i ko zna koje jos stvari. o cemu vi debili pricate? ko da ne psujete ko kocijasi svaki dan i sad tu sejete govna po forumu?

inace nesto je rekao tobi da ce streamovati drugi mech, a ne mogu nigde da nadjem drugi mech...

Vidim siva eminicija dota i cs foruma brani svog heroja.Samo reci mi gde je to Djokovic opsovao kevu kurvu nekom teniseru?Niko ovde ne propoveda bonton,ali postoje situacije gde je minimum kulture neophodan.A jebem ti kevu kurvu je daleko ispod svakog nivoa.Valjda je to nivo dota i cs heroja,ne znam.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...