Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

@bulbasaur

Ti si izgubio pravo da se zalis na druge otkad si unisito svoj boots of speed jer ti nisam dao farm(ja carry a on CM). I RUSE SI ZAJEBAO TROLU! :D [roflmao]

ej rekao si mi da mi ne das farm za fejz buc jer imam patofne.. Logicno ako nema patofne daces mi farm.. :tf: al naravno njega boli kurac sto sam mu pomogao u toliko kilova da nije hteo ni kripa da mi da.. Pa jbt ja sam jbn CM eeeee CM koji djavo, pa i neutralci su brzi od nje :D
Link to comment
Share on other sites

rus mrtvi napiše "ROAM", uzme anti magea w/ bottle, 0:7 za 9 minuta, abandonuje meč..

4 rusa u ekipi, callujem mid jos na pocetku, pocinje partija i naravno braon huskar ide na mid. 1-11 sa bootsima u 16min, a njihov weaver linkena i treadse uveliko. 

inace sam vrlo tolerantan, pogotovo kad su rusi u pitanju jer su slicni ko i mi po stilu igre, ali kad naletim na ruske retarde koji te pritom reportuju iz samo njima znanih razloga, dodje mi da ih izudaram nekom macolom, cak bih i uzivao u tome.. jebem ti igricu

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

4 rusa u ekipi, callujem mid jos na pocetku, pocinje partija i naravno braon huskar ide na mid. 1-11 sa bootsima u 16min, a njihov weaver linkena i treadse uveliko. 

inace sam vrlo tolerantan, pogotovo kad su rusi u pitanju jer su slicni ko i mi po stilu igre, ali kad naletim na ruske retarde koji te pritom reportuju iz samo njima znanih razloga, dodje mi da ih izudaram nekom macolom, cak bih i uzivao u tome.. jebem ti igricu

 braon huskar?

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...