Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Ne razumem kako neko koga bi xvost mogao da prebije levom nogom na misu i nosem na testaturi moze da kaze da on veze nema... xD Zivota ti idi beri maline u Arilju i ne mlati...

a ti znas da bi njega mogao da prebije hvost levom nogom?

ljudi, volim i ja esport i ceo taj vajb u tome, ali nije hvost jebeni christiano ronaldo dote 2, pa da toliko bacate drkicu na istog... svaka cast navi-ju i njihovim igracima, skidam kapu, ali ipak je to pc igrica koju svako moze da naskiluje do nivoa na kom igra taj hvost i ostali likovi. kad kazem svako, mislim na ljude koji vec igraju dotu, imaju viska vremena i ne mrzi ih da se potrude bar malo. dobro, mozda je dendi malo drugaciji =)

poenta - idi beri maline jer od onanisanja na xbocta i kompaniju nema leba.

  • Upvote (+1) 2

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

@wannabe Mitch: Drkica mora da postoji, jer tako ni fudbal, kao najprostiji sport ne bi postao najomiljeniji i najplaceniji na svetu, da nije bilo milionskog auditorijuma koji su se pravili pametni, komentarisali svaki potez i mech. Dobro kaze reklama- Zemlja smo sa najvise fudbalskih strucnjaka po glavi stanovnika, tako da ce uvek postojati ti likovi sto se prave pametni.

@Touche: Da jesi zelen, sigurno je , jer blage ti veze nemas ko je Hvost, kojim skillom je prao po svim dota ligama jos davne 2007. Isto tako , posto si veliki fanboy, ne razumes kakav je stav i sta se desava u velikim ekipama kao sto je navi. Ne mozes ti da razumes da je Hvost dosao pijan da igra i da ga boli kurac , kao i ostatak da li ce pobediti neki budjavi turnir na netu, ne kontas da je to sve deo marketinga da se moraju neke partije i izgubiti ,kako bi porasla zainteresovanost za taj takmicarski deo gde "ne postoji apsolutni favorit". Rezime - Sasha Dashkevich je veliki veliki igrac dote.

Link to comment
Share on other sites

wannabe sta?

ako mislis na malog hrvata koji igra dotu, nikad ga nisam gledao niti je moj nick "wannabe" njegov uzor. sasvim slucajno sam i cuo da postoji mitch koji igra dotu.

problem je sto dota za tebe pocinje "davne" 2007 kad si verovatno prvi put video igraca kao sto je xboct, pa ti je ostao u glavi kao neko na koga mora da se baca drkica, jer lik pere. a realnost je da si ti tad jos uvek bio nubic koji nije znao kako se dobijaju drva...

i prvi put cujem da je deo marketinga, pogotovo u pc igrici, gubljenje partija zarad povecanja popularnosti. trebali su oni kinezi prosle godine namerno da izgube finale internationala, kapiram da bi onda svi ljudi culi za njih i da im to mnogo doprinelo zainteresovanosti za kinesku dota scenu. ma ustvari, trebali su da izgube sve partije. i navi je trebalo to da uradi na internationalu, jer sta im znaci tih milion dolara sto su osvojili, treba nekad i izgubiti partije.

njihova internet stranica im trenutno donosi vise para od svih turnira koje su oni odigrali (iskljucujuci int), a jedini zasluga za to je njihova sad vec globalna popularnost. to nisu sigurno postigli zato sto su NAMERNO gubili partije...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

naravno da niko ne gubi namerno ali bilo je mnogo lezernosti na'via na online turnirima,pogotovo nebanovanje ck/wispa combo i gubljenja od istog u xyz partija..+ neki pub pickovi koje na lanu ne bi uzeli ni da im prete smrcu :),na kraju krajeva,nisu ove promene dosle prvenstveno samo zbog losih rezultata od kojih sve pocinje vec i "relationshipa" izmedju samih igraca od kojih su neki bili u konfliktu ako sam dobro razumeo...origanalna postava sa art stylyom i dan danas je meni broj 1

Link to comment
Share on other sites

To wannabe je bila sprdnja i mislio sam da ces je shvatiti jer si u svetu dote, a svakako nisam mislio da si fanboy Damira (mitcha hrvatica) :)

A dotu sam poceo da igram od njenog samog starta, od verzije 3.14 koju verujem da 95% ljudi sa ovog foruma nije nikada ni videlo. Igrao sam competive wc3, a isto tako i dan danas igram competive dotu. Od samih pocetaka sam igrao sve te lige sa papijima maelcima pa i hvostovima i svako ko je tada igrao sa njima i vs njih zna da je hvost od pamtiveka brutalan igrac, samo sto je igrao sa svojim lan drugarima pa nije imao neki poseban uspeh.

Nisi razumeo ni ovu pricu o pustanju partija. Kada igra tim u usponu svi navijaju za njega i kada napravi uspeh masa je prelozena! A kada neko postane kao navi, ljudi vise ne obracaju paznju toliko na njihove gejmove jer rutinski pobedjuju, a kada izgube nesto bitnije onda kenjanju. (ovde ne ukljucujem one prave fanboje koji se previse loze na navi sta god radio).

Tako da oni ne pridaju paznju nekim turnircicima i cak naprave nekada takvu scenu da ispadne da im se neki empire clg fnatic itd priblizili da bi na sledecem turniru svi bili uspaljeni , pitali se ko ce pobediti itdi itd i onda kada se dodje do jaceg lana, navi ih sve prebije. Eto i taj primer sto se pominje kada je hvost bio ezalor, bio je pijan , navi je trazio standina, pa su mu na kraju dali da igra konja.

A pored svega toga, ti i ostali koji niste nikada bili ni najbolji u svojoj igraonici , a kamoli u gradu ili bar ovoj nasoj maloj drzavi, nekako nemate prava da se toliko proseravate o pro igracima i bacate spike kako su losi itd... Pre bi vase "nestrucno" misljenje trebalo da zvuci kao "Ne svidja mi se kako igra, trovuje gejmove, slabiji ima farm u odnosu na druge top kerije" i slicno...

Link to comment
Share on other sites

j@silencio

ok, ima toga sto pricas, prodavanja partija i suludih poteza zarad marketinga, ali to je u beznacajnoj meri naspram onoga sto je potrebno da bi napravio neko ime od klana, kao sto je sad npr navi. (nisam fanboy)

ali bitno da si ti odma to izneo u prvi plan.. i niko nije rekao da hvost ne zna da igra, bezveze si mu posvetio toliko pisanja.

bio sam najbolji u igraoni, a dotu igram od 5.44

sta da ti kazem, tebi respect za sve navedeno i vidi da se nacirkas nekog vinjaka kad budes igrao vs navi-ja, mozda te pozovu za sefa marketing sektora :)

  • Upvote (+1) 1

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ae viktore ne kenjaj prva jaca liga ti je bila ona na gareni de sam ja bio glavni admin tolko o tome haha :D

A sto se tice hvosta on je bio solidan igrac sve dok ga nije uzeo artstyle tek posle prvog internationala je postao pro,dok je igrao sa drugarima nabijali su ga ko majmuna (drugari su mu mag,defan i ne mogu da se setim ostalih sad al svi su tada bili solidni mozda cak i bolji igraci od njega)

ontopic: imam pouzdanu informaciju da navi prodaje gejmove zarad neke online kladionice koju necu da imenujem ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...