Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bas je bezveze odigrao boxer, jebali ga proxiji i bunker rushevi...kao da se jos nije prilagodio na dvojku, ona poslednja partija gde je stalno forsirao marine/tank push vs bana, roacheva i muta je bas u bw fazonu, ali ocigledno da to ovde ne prolazi:)...nista, sad cemo da vidimo kako foxer pegla sve samo marincima:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma meni i nisu nesto bile partije vecina su bile neko jebano jurcanje sa 10scv-jeva 2-3 marinca i dronovima + lingzima...... izgubio je isto kao sto je i Boxer izgubio svoje partije sa nekim posranim rushevima, steta sto nije bilo vise mass marine igre.....

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

realno, i meni je lose finale bilo...

ali valjda je i foxer skapirao da je ovaj lik previse dobar za njega pa je pokusao kratkim partijama da zavrsi...proslo 2 puta (drugi put zbog klifova na lt-u), ali nije mogao vecno tako da ga dobija :)

btw, tek danas sam saznao da je nestea zapravo zergboy :D ko se seca legendarne broodwar partije tvz na lt, nada vs zergboy, nada 12, zb 3, drop lurkera, seljenje baze...ijao, top5 definitivno :D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta kenjate vi. Dve partije je dobio regulare. Na lt-u je harasovao preuspesno zergov exp i expovao se sam, tako se igra lt i zerg je sjebao odbranu jer se od thorova na cliffu branis roachevima koje ovaj nije imao. Na steppesu je isto tako denyovao exp, sam se expovao i to je to.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

LOL @ Sarma! Znao si sve vreme? [:D]

ma bio sam ubedjen u suprotan ishod... foxer je jebeni genije i meni se mnogo svidja njegov playstyle... svaki debil moze da se turtluje i da vozi 7 thorova i 15 heliona :)

realno, i meni je lose finale bilo...

ali valjda je i foxer skapirao da je ovaj lik previse dobar za njega pa je pokusao kratkim partijama da zavrsi...proslo 2 puta (drugi put zbog klifova na lt-u), ali nije mogao vecno tako da ga dobija :)

btw, tek danas sam saznao da je nestea zapravo zergboy :D ko se seca legendarne broodwar partije tvz na lt, nada vs zergboy, nada 12, zb 3, drop lurkera, seljenje baze...ijao, top5 definitivno :D

to je jebeni zergboy?!?!?! da sam to znao ne bih tipovao na nekog fake lika NIKADA... izvini o premocni nestea nisam te prepoznao JEBOTE! ako mislis na onu partiju gde zergboy dobija tako sto je napravio extractor u "nadinom main-u"... odigras takvu partiju i ne moras vise da igras igricu... presao si je :D

Ne znam sta kenjate vi. Dve partije je dobio regulare. Na lt-u je harasovao preuspesno zergov exp i expovao se sam, tako se igra lt i zerg je sjebao odbranu jer se od thorova na cliffu branis roachevima koje ovaj nije imao. Na steppesu je isto tako denyovao exp, sam se expovao i to je to.

a ja komentarisem finale koje tek sada treba da gledam... neka je izgubio ako je menjao koncept igre sisurina :DDDD

Link to comment
Share on other sites

tu broodwar partiju je nada na kraju dobio :)

prvo je zergboy dropovo tipa 12 lurkera nadi u main, ovaj je ima vessel i tenka i ubio ih je sve lol :D

ali je ovaj napravio ogroman demidz za to vreme (dok se ovom pravio vessel)

na kraju je nada morao da se preseli na 9 i odatle krece da masuje, a ovaj je zavrsio na ultrama...preluda partija

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

tu broodwar partiju je nada na kraju dobio :)

prvo je zergboy dropovo tipa 12 lurkera nadi u main, ovaj je ima vessel i tenka i ubio ih je sve lol :D

ali je ovaj napravio ogroman demidz za to vreme (dok se ovom pravio vessel)

na kraju je nada morao da se preseli na 9 i odatle krece da masuje, a ovaj je zavrsio na ultrama...preluda partija

to je ta... samo sto je moj overmind mozak ubedjen da je zerg boy pobedio :DDDDDD kad god pomislim da nije pogleda me stingov avatar :DDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...