Jump to content

Pikado


Recommended Posts

Stize zima HAE,pa se mora smisliti neka zabava,a posto imam idealno prazno mesto na zidu,resio sam da pitam dragu RUR savetu da li vredi uzimati elektronski pikado...

znachi obichan ne dolazi u obzir,posto hocu da peglam kriket mod,e sad video sam na nonstopshop.rs lol za 4500 i to mi deluje prihvatljivo,pa ako ima neko ko se razume jel je to ok ili je dranje?Mislim da sam video pre nekog vremena i u metrou isto tablu slicne cene,ali sad zaista ne mogu da se setim...i koliko para da spremim za strelice,tj. koliko su one zapravo potrosna roba,na koliko se menjaju itd itd...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u Merkatoru kupio malo vishe fensi za 9k, i mogu ti reci da vredi svaki dinar. Strelice dobijash uz pikado, 4 seta chini mi se i dobijash rezervne vrhove. One su same po sebi neke plastikanerke nekvalitetne, mozhesh ti da kupujesh i polu-profi strelice, mada ne znam koliko ti trebaju. Potroshna roba su ti tu vrhovi, koji su ti tipa 200 din 100 komada (neki pristojni, najkvalitetniji koje mozhesh naci kod nas su tipa 450/100) i pera koja su od 100 din po setu. Pera ti i ne moraju biti potroshna roba ako ti ne padaju strelice pa se iste ne sjebavaju ali ne znam kome ne padaju strelice. Isprsi se vishe za tablu, moja preporuka.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

strelice polu-profi vredi uzeti, prvo sto su teze (ja imam 18 gramske) i bolje leze u prstima i lakse se bacaju s rotacijom (ako tako bacas)

kupio sam ih u snajperu kod zelenjaka bile su oko 2k, imaju i vrhove tamo a mislim da sam video i aparat s tim sto je bio oko 9-10k

vredi dati vise za bolji aparat

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

ja sam kupovao ortaku za rođendan skoro. većina elektronskih pikada košta oko 10 hiljada, al sam našao neki u N sportu u piramidi za oko 4. pojma nemam kakav je, i da li imaju još koji komad, pošto su meni dali onaj koji je bio izložen.

Link to comment
Share on other sites

Proveri limundo (sry ako je protiv pravila foruma) ima tamo nekih polovnjaka od 2000 do 4000, ako trazis nesto bolje moraces da se isprsis dobro posto kostaju mnogo...tipa pikado na kome mi igramo u igraonici kosta oko 900e nov mada kontam da je tebi mali zidni skroz dovoljan.Nemoj da se cimas oko strelica i vrhova da pucas pare na "pro" opremu jer nema potrebe, ali kao sto su ti svi vec rekli kupi 100, 200 obicnih vrhova i uzivaj :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...