Jump to content

Darksiders


Shale

Recommended Posts

God of war style igrica, gde igrach zauzima ulogu War-a jahacha apokalipse koj je optuzen za prouzrokovanje preranog judgement daya i naveden na put osvete u kom jebe kevu svima :)

darksiders.jpg

Review na IGNu http://ps3.ign.com/o...818/818225.html

E3 trailer

darksiders-war1265059262.jpg

darksiders-wrath-of-war-20080404091716465_640w.jpg

Gameplay

http://www.youtube.com/watch?v=h1exRsfC9gk

P.S: ne da mi rur vishe od jednog embedda

Link to comment
Share on other sites

Pesmo, jel si pokupio pucu od onog lika (kad srusis prvi most)?

Ja sam x puta probao da predjem i SVAKI put su me sjebali, dok nisam izvalio da lik dropuje pucu koju posle setas :D

Lol, jel to od onog baje sto proleti kad srusis most da debeli dzin predje?.. pa razbije zid pa ti uleti unutra i ti ga ispeglas? MORAM PROBATI TO, NISAM I HVALA ... QQ.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

uffff sekvenca u Gow2 na kraju kad bijes zevsa, jebeno 100 puta sam umro.... znachi za ono je potrebna reakcija koreanskog starcraft igracha

u svakom slucaju obrnuh 2 puta igru do sad, jednom na normalcu jednom na apokaliptiku. Mogu reci, najgore sranje mi je bilo kad je prvi put naleteo debeli demon sto baca automobile (na putu ka prvom bossu) i 2shotovao me jedno 5 puta min :(

Link to comment
Share on other sites

Igrao ovih dana po malo i preshao...12h,nashao abisal armor,ostalo mi boga oca para za trosenje.Nisam imao nikakvih problema na normal.Posle par sati me je smorilo da ubijam posto je borba prosta+cudno su podesili tezinu igre,sto sam dalje ishao bosevi su bili sve laksi.

Zabavna je igra,ali ne verujem da cu je igrati na vecoj tezini...ne vuce me da je igram kao sto je bila situacija sa GoW.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hm, skinuo sam skidrow od 13 giga, mountujem prvi imidž, i na šta god da idem od setup fajlova (setup i installer), samo se na blic pojavi DOS prozorčić i zatvori i ništa se ne dešava posle toga (ne počinje instalacija). Jel zna neko nešto o tome (steam mi je pokrenut, ako to ima neke veze)?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Rešio sam, jednostavno sam otpakovao opet rarove i proradilo (sva sreća što ih nisam pobrisao, ponovni dl moja trošna srčka ne bi pomogla).

Ne radi linak, btw.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Imaces mogucnost da se popnes gore kasnije kad dobijes hookshot :) i shadow-nestonesto ali to nije vazno jer ... taj kovceg nije na balkonu vec ispod njega

[:0][:D] samo unisti sve hidrante na toj mapi, mislim da ih ima 3 i pojavice se :)

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, ne menjas ti glavno oruzje, ono ti uvek ostaje mac. Na tab menjas to drugo oruzje koje koristi sa jednog na drugi ali posto imas samo kosu, onda ti to ne primecujes kad pritisnes TAB. E sad, posto sam zaboravio, idi u opcije i vidi koje dugme je za koriscenje tog oruzja. Trebalo bi da bude deni klik ali mozda je neka kombinacija.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Kosu koristis na desni klik,na tab ces menjati kad budes dobio josh neko sekundarno oruzije.

Mada,mac je najbolji/najjaci nema potrebe za drugim oruzjem...loshe je sto u igri ne postoji kombo akcija sa kombinacijom oruzja.

Ako hoces da pogazis igru:Kupis par komboa sa macem,dmg za mac,regen wrath(il kako se vec zove zute kocke),pestilence max,iron skin par lvla,sve ostale pare na bonus zute kocke.Pestilence je prejak,a kad je veci lvl moze cak i par najzajebanijih kripova da pljasne.One manje oneshotuje.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

STOP ALL PRESSES, I SOLVED THE PROBLEM

Here's what i did

Played normally till the point where the small prompt shown up on the dudes head, then i paused, hit ctrl alt del (this brought the task manager to your non savvy peeps), under process tab, select DarksidersPC.Exe, right click, set affinity to only ONE of your cores (in case of multi core comp), also i set the priority to Real time

Other thing that Should be accounted for is that i was running the game in 640x480 WINDOW mode, the game resumed on the fight with the rider, i returned all options to normal, game plays smoothly.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

nah, ne pomaze. izadje mi send/dont send error

a ako se i nekako posle vratim u igricu, ne mogu da udjem u opcije da bih sejvovao game. u globalu, izbacuje mi gresku svaki put kad predjem odredjenu liniju na mapi, pa ne mogu da nastavim sa igranjem. kontam da je neki problem sa ucitavanjem tog dela. a ako probam da nastavim sa igrom, pa da sacekam neki autosave, zabode loading

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...