Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas sam bio gospodar voznje, kenjalo mi se i izracunao sam da cu da istrpim do gajbe i onda sam u sred grada skontao da gresim:)

al reko jebiga aj da probam i idi do avta ispod zooloskog vrta i gas gas makazice zuto zuto gas makazice sa oba prozora otvorena da mi se ladi cmakica i stigoh za tipa deset-petnes minuta, znaci poslednjih deset metara do zgrade peske i lift su bili braaaate, al stigo sam!11

sigurno top3 jedva stizanja u zivotu [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni promaja/zima izaziva kenjazu :c

da ako ti duva po tibi pa ti razladi taj deo. ali ako vozis recimo, gotiva je da ti duva ladan vetar po znojavom i izmucenom celu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate lol pa sto nisi kenjo negde u kuruzima usput:) mada jeste, imao si ultimativni shitgasm, pretpostavljam da je na koncu bolje sto si trpeo deset sati.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ah sad sam se setio 3ceg srednje, srackalice i istrcavanja sa hemije (cas hemije, nisam trcao pod speedovima). Znaci stura od devete do fontane, trk uz stepenice, otkljucaj, trci, otvori klonju, usrah se u gace!

Znaci bukvalnih 10 sekundi sto me je hemicarka sprecaala da izadjem (ALI GDE CES! ZASTO! KAKO!) je dovelo do uservanja.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jednom srao u visokom žbunju između Fontane i Goce Delčeva, a brisao sam se sa papirnih 5 ili 10 dinara (zaboravio sam) što su mi ostali kao kusur iz CD kluba.

Interesantno iskustvo... ahhahaha

Najjaci osecaj je onaj kada odes na selo, pa na njivu, a oko tebe nigde tolet papira, medjutim, suma na pretek.. Odes u sumu, uzmes list nekog drveta, a ono grebe li grebe.... ahhaha

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

ja mogu van kuce, ali ako je normalan wc. pod 'normalan' ne mislim na fensijocu doticnog vec na trip dal moze da se zakljuca, kolko je 'blizak' sa osnovnim prostorijama itd.

a realno, mogu bas dosta da trpim, a kad je postalo frka, bio sam usred auta...

ali realno, treba postaviti neke pristojne vecee po centru, secam se da je uvek to bio cim.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sad sam se setio kad sam ko klinac srao nasred ade lol, pre nekih des-petnes godina. i to sa ortakom olol crnci.

i ja kao jel tone govno i on kao ma tone, tone. i on se iskenja i nigde govneta i kao taj fazon tone, i ja se iskenjam i kao ajmo nazad i samo plop kad je iskocilo ispred mene:( znaci to mlataranje rukama i nogama je bilo neopisivo ahahahaha

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jebiga, pogresi covek

inace, potreban je neverovatan zen da bi se kenjalo tako:) treba se odrzavati na povrsini ko vaterpolista, a pushovati cmakijem, to je maltene paradoks!11

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni nikad nije bio problem da kenjam u prirodi..

Na to se ribe pale, cuo sam?

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Ah sad sam se setio 3ceg srednje, srackalice i istrcavanja sa hemije (cas hemije, nisam trcao pod speedovima). Znaci stura od devete do fontane, trk uz stepenice, otkljucaj, trci, otvori klonju, usrah se u gace!

Znaci bukvalnih 10 sekundi sto me je hemicarka sprecaala da izadjem (ALI GDE CES! ZASTO! KAKO!) je dovelo do uservanja.

u skoli niste imali wc-e?

zbario si neku od tvojih vegetarijanskih drugarica koje stalno pominješ, pa te malo dovode u red? : P

ne, ali instruktor koji je moj ortak iz srednje hoce da me upozna sa njegovim sestrama od teke, plavushama bliznakinjama

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...