Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poenta je da si ti meni uzeo da seres kako nisam dosledan u objasnjenju svome i kako treba da kazem da je u ogledalu, a 6 u ogledalu isto moze da bude nesto levo, a ne ono na slici.

na stranu sto i moje 'rotirano' i tvoje 'ogledalo' JESTE DOVOLJNO AKO SE ISPRATI RASPRAVA I POGLEDA SLIKA

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

opet, moje objasnjenje + sve ono pre toga je dovoljno

2. ono jeste 6 i 6 rotirano, ali je i 6 i 6 u ogledalu, nemoj biti glup

I ? Ja sam rekao da 6 i 6 za 180 stepeni moze biti to. To je isto tako 6 i 6 u ogledalu ali to niko nije rekao pre nego nigrola sad? Ja sam rekao da su ona dva kera 9 i 6 u ogledalu ili 6 i 9 u ogledalu.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Sustina je da moje objasnjenje ne moze biti shvaceno pogresno bez ikakve dodatne slike, tvoje moze. Apsolutno nema veze sto ono moze biti i u ogledalu zato sto je ono primer kako tvoja tvrdnja moze drugacije da se shvati.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Eto predstavi mi 6 u ogledalu drugacije od onog gore, a da ga pritom ne rotiras da bude polozeno.

Pa nigde nisam rekao da je objasnjenje 6 i 6 u ogledalu vec 9 i 6 u ogledalu. ZNACI DEVET I SEST U OGLEDALU ILI SEST I DEVET U OGLEDALU. Znaci kombinacije 9 i 6 ne 6 i 6. Nauci da citas.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ALI JE UJEDNO I PRIKAZ KAKO SE TVOJE OGLEDALO MOZE POGRESNO SHVATITI

6 okrenuta za 180 stepeni je 9.

6 gledana u ogledalu je ono sto tebi treba.

Nauci da se izrazavas.

znaci moje 6 rotirano za 180 si zamenio sa 6 u ogledalu.

ovo na slici je 6 u ogledalu, a nije isto kao na slici sa kerovima

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

6 okrenuta za 180 stepeni je 9.

6 gledana u ogledalu je ono sto tebi treba.

Nauci da se izrazavas.

Pa ne, kad se kaze rotirano za 180% zna se na sta se misli kad se gleda 2d prikaz. To sto ti nisi znao da smislis u glavi bolje objasnjenje govori o tvojoj inventivnosti

E i da, prvo je 9 pa onda 6 u ogledalu ili je prvo 6 pa onda 9 u ogledalu.

Jasno je meni kako ga ti rotiras ali si boon either way jer recenica 6 rotirano za 180 stepeni to ne govori, 6 u ogledalu govori.

Ne vadi iz konteksta. Moje prvo objasnjenje cele slike je u ovom drugom kvotu jer smo prvo drvili oko predstavljanja te slike bez rotacija u 3d koordinatnom sistemu vec na 2d slici.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne vadi iz konteksta. Moje prvo objasnjenje cele slike je u ovom drugom kvotu jer smo prvo drvili oko predstavljanja te slike bez rotacija u 3d koordinatnom sistemu vec na 2d slici.

Ne vadi iz konteksta.

Ne vadi iz konteksta.

Ne vadi iz konteksta.

može lock sada :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...