Jump to content

PES 2011


Ivan~

Recommended Posts

Vića Murinjo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja menjam samo igrače, vezano za njihovo raspoloženje, i tu i tamo promenim neku poziciju. Takođe, često igram sa jednim napadačem, dva krila, dva zadnja vezna i jednim AMF-om u novom fudbalu, deluje mi kao da od tri napadača nema 'leba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Coko staviš ronalda kao RWF-a, kaka AMF, benzema/higuain CF, LMF Di Maria, odbranu i sredinu šta više i ne moraš da menjaš.

Uzmeš loptu i trčiš sa ronaldom, ionako je prejeban u igrici :)

Kaki je odlično odrađen šut, kao i benzemi.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzmeš loptu i trčiš sa ronaldom, ionako je prejeban u igrici :)

Kaki je odlično odrađen šut, kao i benzemi.

Kaki je odlicno odradjeno sve..i on je najprejebaniji, jer je brz i jak i nece da padne kad ga guraju..ronaldo pickurko pada cim ga malo cimnes..

ja peglam sa 4 spica..posto igramo bez forme, svi zeleni, kutinjo amf, stankovic dmf, levo pandev ss, desno suazo rwf, eto spic i milito spic..i samo peglas trougao bez milosti..primas dosta golova ali ih dajes vise..ja uglavnom dobijam svakog na ovaj sistem jer niko jos ne zna lepo da se brani..a i valja da prsti sa rezultatom, lepo se oseca covek :)

Link to comment
Share on other sites

znam da rizikujem javni linch, ali cisto pitanjce nekog ko nije pro u pes-u... kakva je generalno poslednja fifa u poredjenju sa vasim draguljem :)

nazalost nemam vise vremena da se posvetim probi i testiranju svake moguce igre koja se pojavi, pa moram malo ovako da se informiram...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i dalje je robotska suvise..ima 2-3 sablona za davanje golova i samo na to se igra..priblizava se pesu i sl godine ako konami nastavi da se glupira bice barem egal..

bice barem egal?!

i sada su egal ako i fifa nije bolje...Ima mnogo mnogo sablona za davanje golova, ne znam koliko si igrao, ali zvucis kao da ti je "pricao drugar" :)

+ igranje online je odlicno...Mnogo mi je prirodnija od pesa, u kom hvata makazice za svaku drugu loptu. sry za bump, samo da odgovorim G-u :)

Link to comment
Share on other sites

sto se mene tice, fifa je i dalje jedna velika skripta, a ove godine su uspeli da priguse 'skriptnost' najvise do sada, ali opet je princip ostao isti. imho, dok ne pristupe fundamentalnoj izradi drugacije, uvek ce tako biti. sa vecom ili manjom uspesnoscu da, ali to je sve.

barem moja dva dinara.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

glup sam, nije mi jasan ovaj knuckleball na kraju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

cekajte, u jednoj od 100 utakmica se uhvate makazice ? pa to nije bas realno :) mislim, ja bih da igram fudbal, ono sto sam pikao pesa (2009 ja mislim) ono izgleda kao dodavanje na terenu nekog ko nikad fubal nije igrao, nema neke preterane fudbalske lepote tehnike kao da gledas nemacku reprezentaciju iz 70.ih :) ako pricamo o onome kako to sve izgleda... malo sam gledao snimke na yt i stvarno fifa izgleda "fudbalskije" ... pri tome naglasavam da samo izgleda jer zapravo nisam pikao, sada bih malo da se posvetim, intezivno sam igrao fudbal tamo neke 2002. :D nista izgleda da cu morati da probam i jedan i drugi ;) hvala

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Novi PES definitivno izgleda mnogo realnije, baš su poradili na animacijama igrača, sve je sada dosta sporije i prirodnije, 2010 je na tom polju slab, a 2009 je jebeni cirkus, noge igračima trepere kao krila od kolibrija... drogiranog!

Zanima me koji bi patch trebalo da instaliram, pošto verujem da ih ima dosta. Za 2010 sam imao neki PesEdit, i to je ono što mi treba i ovde - znači samo hoću prava imena timova i likove i imena igrača, neću neka čudesa sa menjanjem brzine izvođenja, grafičkog interfejsa i same mehanike igre, kao što je to slučaj sa Smoke Patch-om... Već sam instalirao onaj oficijalni data pack kroz samu igru...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Novi PES definitivno izgleda mnogo realnije, baš su poradili na animacijama igrača, sve je sada dosta sporije i prirodnije, 2010 je na tom polju slab, a 2009 je jebeni cirkus, noge igračima trepere kao krila od kolibrija... drogiranog!

Zanima me koji bi patch trebalo da instaliram, pošto verujem da ih ima dosta. Za 2010 sam imao neki PesEdit, i to je ono što mi treba i ovde - znači samo hoću prava imena timova i likove i imena igrača, neću neka čudesa sa menjanjem brzine izvođenja, grafičkog interfejsa i same mehanike igre, kao što je to slučaj sa Smoke Patch-om... Već sam instalirao onaj oficijalni data pack kroz samu igru...

Brate moj predlog ti je da samo te oficijalne instaliras tu niko nista ne dira od ocena a ovo sto prave peceve tu ti neko voli maskerana pa ga napravi kao da je bog i batina , ili bilo kog drugog igraca ili klub ako me razumes ... zato se na turnriima igra default PES :P idi na nas pes forum i raspitaj se tamo moderatori ce ti sigurno pomoci oko tih peceva oni znaju koji sta ima :))

Link to comment
Share on other sites

pesedit patch je poprilično dobar

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam koristio pes editove patcheve kroz ceo 2010 i sada 2011. Odlican je patch, da bi se instalirao zahteva Konamijev DLC tako da je sve oficijalno. Ocene igraca nisu menjane, a ubaceni igraci imaju ocene sa pesdb-a. Ubacena je i Bundes liga 1 i 2. Moja preporuka je da skidate sve patcheve koje pes edit izbaci. Evo featuresa sa poslednjeg patcha

Added 22 generic ingame edit stadiums (thanks to klashman69 & friends)

Added 'Stadium Selector' (optional download) with 2 stadiums included for now (Moses Mabhida Stadium, Durban & Schüco Arena, Bielefeld → more info in 3 - PESEDIT Selector)

Bundesliga PESEDIT STATS

Corrected map position for the city of Hamburg

PSD stats for Serie A and a few of Others Europe

Kits for all national teams (complete configs for Europe & Africa, rest only relinked & correct radar/shorts colours right now)

ML rankings updated for all teams

New faces (Cech, Cisse, David Luiz, Dominguez, Ganso, Hugo Almeida, Neymar, Pique, Vidal)

New menus (32 menus in total, 30 custom menus and 2 Messi default menus to choose from)

Newest transfers (short term loans in England; South American teams)

Partial 2. Bundesliga (emblems, home stadiums, kits, national team players, names)

Updated Edit Mode hairstyles (ALL short/straight hairstyles, many of very short/straight/curled)

Updated home stadiums for ALL EUROPEAN TEAMS

Updated formations for ALL TEAMS of Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga & La Liga; and a few of Others Europe

Download


http://hotfile.com/dl/80662782/238eda7/PESEdit_2011_Patch_0.4.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/80662785/c1cb0e5/PESEdit_2011_Patch_0.4.part2.rar.html

http://hotfile.com/dl/80662784/86f01e9/PESEdit_2011_Patch_0.4.part3.rar.html

http://hotfile.com/dl/80662783/7d2c9b6/PESEdit_2011_Patch_0.4.part4.rar.html

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...