Jump to content

Medal Of Honor 2010 i Call Of Duty: Black Ops


exile

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

G bre javljaj kakav je multi da znam da l da uzimam oridjinale ili ne :D

Inace meni se single player svidja jako, taman kada se umorish od non stop trchi pucaj, pojavi se neka misija ko ona kad navodish tim iz aviona, super fora skroz.

znaci jaljvajte kakav je multi pa da pravimo klan :D

Link to comment
Share on other sites

jbg, stigla i meni al ne stizem da probam.. mozda kasnije danas

kakvu makinu imas i sa kojim podesavanjima kada ti radi dobro

i5 750,4 giga rama i 5850, podesavanja su sve na max. Nekima radi dobro odmah a neki moraju da se zezaju sa konfizima, nisam siguran da li je problem do igre ili do kreka.

Link to comment
Share on other sites

Kome stuca igra neka stavi u task manageru priority BlackOps procesa na low, ili u tagetu shortkata ukuca C:\Windows\System32\cmd.exe /c start "Black ops" /low

da bi bilo jasnije ovako meni izgleda target C:\Windows\System32\cmd.exe /c start "Black ops" /low "C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty - Black Ops\BlackOps.exe"

Link to comment
Share on other sites

stigao mi original u petak jos a tek sam sa da stigao da instaliram i probam

igra je dobra

ne stuca u multiju

bolji je multi od mw2

servera ima koliko hoces

podesavanje kupovina i otkljucavanje opreme je sjajna

mape deluju dobro, nisam mnogo odigrao upravo par partija ctf, moram da palim da pecem rakiju :P

sve u svemu, ja zadovoljan na prvi pogled :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

stigao mi original u petak jos a tek sam sa da stigao da instaliram i probam

igra je dobra

ne stuca u multiju

bolji je multi od mw2

servera ima koliko hoces

podesavanje kupovina i otkljucavanje opreme je sjajna

mape deluju dobro, nisam mnogo odigrao upravo par partija ctf, moram da palim da pecem rakiju :P

sve u svemu, ja zadovoljan na prvi pogled :)

Ajde ti to malo jos bolje pregledaj pa javljaj, nemoj tako na prvi pogled :))

Link to comment
Share on other sites

Kome stuca igra neka stavi u task manageru priority BlackOps procesa na low, ili u tagetu shortkata ukuca C:\Windows\System32\cmd.exe /c start "Black ops" /low

da bi bilo jasnije ovako meni izgleda target C:\Windows\System32\cmd.exe /c start "Black ops" /low "C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty - Black Ops\BlackOps.exe"

serem im se u igru koja kosta $65 a moram da kucam ovo da bi radila kako tako normalno sa extra texturama, a pre toga na low je seckala uzasno i sa tim updateom.

-kampanja klasicno americko proseravanje (mada mi je zaigralo srce kada je hteo da pljesne kennedy-ja)

-grafika meni sve izgleda isto kao u COD 5, samo radi osetno losije, jeej ima lean

-nema teorije da im dam pare za ovo

-moze biti zabavno u multiju kada ga iskrekuju

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

a cod2 je prava simulacija rata ;)

dakle uspeli su opet da useru sa grenade launcherima, bas kao u cod4 i 6 ... mislim wtf koji ce to u igri uopste ??? kao prica je bila da ce otezati igranje sa njim jer se nece dobijati na pocetku... jeste nece na pocetku vec posle 10 minuta kada buedes 3-4 lvl i skupis love da ga kupis.... i onda odes na demolition mapu gde samo spamuju granate... bas smor... ali kada naidjes na dobru ekipu a ima ih nije da ih nema bude zabave...

nazalost, igra ipak i dalje seca u multiju, ponekad ne secka sto mi uopste nije jasno zasto i zbog cega, a u vecinu slucajeva secka... i nema veze sa pingom i nema veze sa grafikom, nesto su omanuli u podesavanjima

zabavno je, i fino je koncipirano, u fazonu sve je to ono isto sto smo do sada videli sa par izmena

da, ima LAJN i niko ga ne koristi lol, i onda carujes kada ga ti koristis ;)

CTF je do sada najinteresantnije izgledao, i po koji DTM, sad samo nisam skapirao ili nema ili nisam nasao HC modove... nisam se ni informisao detaljno, pa cu i to potraziti

od opreme ima zaista sve i svasta, i ogromna je razlika u zavisnosti sta nosis :) mada ja sa mp5 se i najbolje snalazim, puca jebe kevu mada na daljinu ne moze da opepelji, mid range i close range razbija :)

dalje fora je sto perkove i attachmente dobijate kroz lovu koju dobijate igrajuci, bas kao i xp. lovu mozete dobijati ako odradite i ugovore, pri cemu ulozite nesto sitno a vrati vam se nekoliko puta vise i do 10 valjda. pucaljke se otkljucavaju samo lvl-ovanjem

klejmur jebe kevu mada moze da se pretrci, onaj mali automobilcic isto mnogo dobra fora, ali nije nesto da se koristi preterano, ili ljudi nisu provalili... nema spamovanja bombarderima i navodjenim raketama, helikopter tu i tamo, ali daleko manje nego ranije

e da, izgleda da ladno opet ima kerova lol :) i mislim da su jos jaci nego u petici, posto te brzo zakolju i mnogo su brzi. al eto njih sam samo jednom susreo za ovih sad dva sto sam igrao :)

u server browseu sam video i par zaklucanih private servera koji su u opisu imali i cracked, da li je ili nije - cuce se :)

eto tako, moram da spavam radi se sutra :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...