Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  
RooT

IEM5

Recommended Posts

pa stvarno je tako bilo sad nemoj da se ljutite!

Ne ljutim se i boli me penis iskreno za tudja misljenja :), kad te ne ide, onda mozes samo da lomis comp :)

Ne ljutim se i boli me penis iskreno za tudja misljenja :), kad te ne ide, onda mozes samo da lomis comp :)

jbg :) jbni kanter

Sta je bilo pm vs atw?

pm vs atw 16-2,urban vs playmore 7-16,atw vs urban 16-14,fp vs atw 16-4,urban vs fp 16-10.

Playmore 1,urban 2,fp3,

gg all

sad ide qually round 1, pa qually round 2 , onda grupe online EM, pa lan EM, koliko ja znam :), ali to samo pm igra, gl.

niko nije otkupio licencu, jer je kod nas to isteklo a nikog ne zanima da produzi, ali eto, daju i nama sansu kao sto smo igrali i ENC.. ili preko neke veze =)

Nista nije preko veze, nemojte da se lozite, sve je to zasluzeno :D

Jos nije izasao update ekipa koje su se plasirale u QR1 iz svih drzava pa sam se ja malo potrudio. Nema na cemu :)

http://newave.rs/index.php?site=news_comments&newsID=203

Znaci 36 ekipa, draw je random, 18 pobednika ide u QR2. U QR2 vec ima 18 ekipa koje su se plasirale iz ESL Pro Series-a ili preko kupova drugih drzava (neko ima vise slotova, kao u fudbalu), i onda 18 pobednika iz QR2 ide u grupnu fazu Extreme Mastersa (36 ekipa - 6x6 grupe) odakle top12 (2 grupe po 6) igra LAN finals kako ga zovu European Championship (mouz brani titulu). Draw za QR1 je danas :)

smesno je videti da se neka ekipa buksna iz priboja prijavila a da se nisu ni pojavljivali na mecevima...bilo je jos par ekipa iz srbije koje su mogle da se okusaju i dobiju iskustvo vishe...

smesno je videti da se neka ekipa buksna iz priboja prijavila a da se nisu ni pojavljivali na mecevima...bilo je jos par ekipa iz srbije koje su mogle da se okusaju i dobiju iskustvo vishe...

konacno pravi odgovor brate slazem se sa tobom imas +1!