Jump to content

IEM5


RooT

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne mislim na momke sa esla, nego kad si vec obavestio pm, sto ne bi sve ? tesko je postaviti glupi post?

Pa druze najbolje da ja pratim za vas sve sta se desava i da vas obavestavam, kao da nemam nista drugo da radim u zivotu. PM nisam obavestio nego sam prijavio licno, i samo im rekao kad se igra, zato i jesam tu, a valjda moze svaka ekipa koja zeli da igra CS naci nekog ko ce da prati kad ima koji turnir, ionako svi vise stalno po netu.

batunga: PROLAZE TI LJUDI !!!!!!!!!!!!

P.S. Izvuceni su parovi. Nas protivnik je Finsko/Estonska ekipa DICKHOUSE.fi - postavicu sad za koji minut vest na newave.rs sajtu sa svim parovima prvog kruga.

Edited by NICKYtw
Link to comment
Share on other sites

Nekoliko timova je odlukom sudija disvalifikovano zbog kršenja pravila, među njima nažalost i ENTiTY

Znali se nesto u vezi ovoga?

net_graph 3 :S

Nekoliko timova je odlukom sudija disvalifikovano zbog kršenja pravila, među njima nažalost i ENTiTY

net_graph 3 :S

Edited by RandjeEeee
Link to comment
Share on other sites

na net_grahp trojci mozes videti fps,m/s i loss i choke,totalna glupost ako se zbog toga diskvalifikuje...za 1 i 2 sa linijom pa i mogu da razumem...

Kada ulazis u interakciju sa drugim Player-om na serveru, tvoja konekcija dobija vise informacija pa se linije poje*u...

@ zole, jordan : Ne budite neozbiljni sa izjavama...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...