Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

Pa igrao sam ranije night elf druidicu kao feral i bilo je super, em se dobro bije em može da se hiluje. Kastere ne volim, a ni fajtere koji zavise od leba i vode. Tako da me interesuje koliko su sjebali feral druida sa ovim pojednostavljenjem talent tree-a.

Takođe igram samo PvE.

Igraj svog druida i uživaj. Nisam igrao ferala od patcha, ali kažu ljudi da ima problema malo dok se ne sredi gir, ali koga zabole za to. Kao tank imaš insta que i za par dana opuštenog igranja možeš da uzmeš ceo t10.

Ako igraš dps, boomkini su (valjda) jači, ali nek' ti objasni kalky kad dodje da se ja ne guzim baš. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Feral je sve samo ne 3 dugmeta. Feral je i dalje jedan od najzahtevnijih po pitanju prioriteta (posto nemas pravu rotaciju), ali je bas zato veoma zabavan za igranje (probao sam i huntera i locka i.....ali ebo to sve...). Sto se opreme tice - kao i svima veoma su bitni set bonusi ali posto ide cata ne znam dal' da trosis vreme na to.

Od kako su ukinuli arp glavni stat za ferala je mastery koji utice na bleed dmg koji pravimo - sto vise mastery to jace tickuju rip/rake. Sledeci stat ti je crit koji ti je glavni izvor generisanja combo poena - sve preko 50% ti je ok za neku normalnu "rotaciju". Agi ti sada daje AP (za razliku od ranije kada je samo str davao AP) i gledas njega da gemujes zbog APa i crita. Sledece sto treba da vijas je haste jer zelis da imas sto vise "belih" udaraca (koji procuju OOC i kroz talente Fury swipes).

Hit cap na lvl 80 je 8% kao i svima drugima ali kao feral gledaj da ne padnes ispod 6% i ok si. Expertise je 23% atm ali i to nije najbitniji stat. Generalno gledano, zelis da napravis "balans" izmedju statova i zbog toga je reforging dosao kao porucen.

Za oruzje vazi staro pravilo - sto veci iLvL to veci DPS dobijas. Ja sam recimo dobio maltene 1k dps-a kad sam presao sa HC Distant Land na HC Oathbindera i to ne zbog statova vec zbog samog DPSa na oruzju - sada se manje vise sve skalira sa tim.

Ako imas bilo kakva pitanja vezano za ferala uvek sam tu i raspolozen da objasnim.

Sto se Balance druida tice tu nemam sta puno da pametujem. Nije mi primarni spec i igram ga po pvp-u nekada iz ciste zajebancije i da skacem ljudima po glavi sa starfallom (spam moonfire-a i insect swarma po svima pa starfall i typhoon pa da vidis paniku). Feral mi je main spec za raidove i vecinom u pvp-u i zaista ne mogu da se pozalim. Ono sto mogu da kazem je da Balance pravi lep dps u pve i da mi se (na oko) cini da imaju laksu "rotaciju".

@ Lurdusami

For your eyes only!

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Video je postavljen pre 4.0 patcha...ja sam imao ~15k ap-a raid buffovan bez procova bilo cega ali to opet nije nista znacilo jer se AP nije identicno skalilrao kod svih klasa.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Koliko je otprilike dana kod prethodnih ekspanzija retail disk leakovan na net pre zvaničnog izlaska same igre? Pošto sam obrisao igru i hoću da instaliram Kataklizmu na čisto, a još uvek nema ništa leakovano, čak ni onaj digital download što su pustili...

Link to comment
Share on other sites

Pa igrao sam ranije night elf druidicu kao feral i bilo je super, em se dobro bije em može da se hiluje. Kastere ne volim, a ni fajtere koji zavise od leba i vode. Tako da me interesuje koliko su sjebali feral druida sa ovim pojednostavljenjem talent tree-a.

Takođe igram samo PvE.

sjebali su ga zbog zavisnosti od kombo poena u sinergiji sa jebenim queue-om udaraca... :) udara beskonacno, a rotaciju kada sam video pomislio sam da je neka sema sa masinca (zamolio me ortak da mu odradim raid, posto je bio sprecen da dodje, a ja se razumem u druida ko marica u kriv kurac :P) zbog boomkina ne radi nijedan recount ^^ a toliko je sve boostovano za levelovanje da mislim da neces sesti da jedes makar igrao warrior-a ;)

btw pravio sam na nekim sefovima veci dps sa malo losije gearovanim feralcem nego sa mojim main rogue-om... a igrao sam prvi put u zivotu i bukvalno sam se trudio da botujem po secanju na "semu sa masinca"... da ne pominjem da rogue ima samo jedan zadatak da se usere u sefa, dok druid baca i inervate i combat rez (a meni sve ikonice nove :DDDD)

Ako imas bilo kakva pitanja vezano za ferala uvek sam tu i raspolozen da objasnim.

imam ja jedno pitanje :) da li postoji neki addon koji ti izbacuje sta treba da udaris sledece (cisto da izbotujem jos neki raid ortaku, ako me zamoli) ili ce mi mozak eksplodirati kad ponovo predjem sa rogue-a na feralca :D

Link to comment
Share on other sites

Uh, znam da je ranije postojao Feral By Night, i da su ga mnogi koristili da bi se privikli na ferala....ali, sve se svodi na vezbu. Provedi dovoljno sati na HC target dummy i posle ces moci i film da gledas dok peglas Saurfanga :P

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

ferala u pvp nebih igrao da mi neko plati 10 stvari se prati samo za dps pa onda razmisljas o pozicioniranju decurse ccu itd a sad imas i pummel za koji moras da cuvas energiju pritom niko ne stoji u mestu okrenut ledjima i pusta te da ga udaras. neka hvala preskocicu

ako se bilo kome igra melle klasa rolas wariora koji je naprostija klasa u igrici kad iskopiras par makroa i sredis lepo ui za dps 1 dot drzis up i skaces po tastaturi da bi dobio isti efekat dmga za koji neko mora da pazi na 35 stvari i da drzi 250 debufova bufova i mora da bije metu sa ledja

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

i definitivno prodajem wow i prestajem da igram,posle 5 godina i vise je nego dovoljno :D

malo mi je glupo sto napustam pre ekspanzije,ali ostao mi je 1 acc u offu kog cu mozda iskoristiti jer mi ludi Francuz daje puno kesha xD

bb ljudi,vidimo se u Kataklizmi ako da Bog srece :D

Link to comment
Share on other sites

ubio me wow danas u pojam skroz,posto igram na ekranu od 24 incha na najjacoj wide resoluciji sve se smanjilo i otislo u kurac.

malo se sprdao u totcu sa memento mori likovima i i fuzzeom u Ahn'Qiraju,ceo dan blejao po dalaranu >.<

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

Gledam ove pro pve gildove... pola CLova/GMova sa charovima sa 2k achiv poena. Al su se dobro omastili od prodaje pre cata!

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

jbga.. bio PUG, 2 puta wipe (oba puta na 37%, pošto ljudi ne znaju da se rašire kod Defile-a , i onda ide WTF HEAL!!!). Samo mi je žao što nisam bio "Inside Frostmourne"-a :(( Ali ok.. next week idem HC :D

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

na frostmanu inace bude barem 4 puga dnevno za hc.zajebano je kod putricida,ali kontam da likovi moraju da znaju sta i kako da urade.

juce sam video da je 1 grupa uzela to,ali sigurno ostale 3 failuju :(

inace cuo sam da na Sunstrideru masovno likovi idu po to preko puga,ispravite me ako gresim ako ima neko sa tog realma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...