Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

warlockhealzpewpew.jpg

Kojom logikom igra ide.. sledeci patch holy popovi rade veci dmg od warlocka u raidu.

Bio si u toj partiji ? Sta su radila ta dvojca ?

Ma to je bug sa petovima, ja istom imam dosta veliki healing done sa hunterom, svaki put kad se spawn na groblju ili kad se dismount pet se stvori sa tipa 5-6k healtha i onda se ishiluje na full sto je u preseku oko 30khp, tako isto mage pet, lock pet i dk pet :)

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice 4.0.3a je vec mogao da dodje, igrica je sa PvE aspekta predjena, arena ne fercera trenutno, rated bg's jos ne postoje...

Jeste, prokleti raptor mi nikada nije pao, nisam dobio Invincible jos uvek (roll me ne voli jbg...), fale mi jos brejseri i ring od haliona hc da budem full BiS (kao da ce to nesto da znaci za mesec dana...) ali nema sta pametno da se radi. Sreda vece - cisti se sav HC content za 3 i po sata igre i onda blejanje po BGovima ili neki glupi farm necega ili levelovanje sedmog alta...

Gief cata nau plix!

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

e, pitanje:)

sta da radim sa honorom, jel da kupujem one pvp stvarcice kad se levelujem na 80 (75 sam sad) ili da stekam pointse? ne znam koji je princip funkcionisanja...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...