Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imba srpski guild za kataklizmu :D

oh wait

inace moguce je da se nesto napravi kad bi neko od wow elite iz Srbije,a time mislim na Sarmu,Kilija ili ove Stainmana i Lurda koji ocigledno imaju znanje i iskustvo da vode jedan srpski guild,resili da skupe ekipu.

bas sam danas razmisljao o ovome kad sam video wowere iz jebene madjarske i rumunije.

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

imba srpski guild za kataklizmu :D

oh wait

inace moguce je da se nesto napravi kad bi neko od wow elite iz Srbije,a time mislim na Sarmu,Kilija ili ove Stainmana i Lurda koji ocigledno imaju znanje i iskustvo da vode jedan srpski guild,resili da skupe ekipu.

bas sam danas razmisljao o ovome kad sam video wowere iz jebene madjarske i rumunije.

Nisam ja nikakva wow elita, lol bre!

Imao sam nekad sa jednim drugarom raiding casual guild i vodili smo ga stvarno bez problema. Svima je to bio najdraži gild ikad, blabla, ali nikad nisam vodio HC gild, pošto, jel'te, nisam HC igrač.

Inače, taj gild je bio 80% srpski/ex yu, i ja uopšte ne mogu da shvatim o čemu pričaju ljudi kad na RuR-u vajnuju o "poznatim problemima sa Srbima u gildu", pošto ja ništa od toga nikad nisam imao. Jebiga, možda zato što smo taj drugar i ja bili mnogo stariji od ostalih igrača, a sigurno nema ni toliko tenzija kao u HC gildu.

Mada, kad razmislim, ni to nije neka nauka: imaš pravila gilde, držih ih se i ćao. Ako neko nekom nešto nije jasno, objasniš. A ako krene da drami, opomena-demote-kick. Dovidjenja.

kili je upisao faks da ne bude crnac sa trenerkom do grla u rlu do kraja svog zivota

gz, kili.

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Ja rec ELITA upotrebim kad zelim da kazem da neko ima skilla i umnih mogucnosti da vodi guild u prvom runu na bossa.

Kako dolazim do te reci: Dovoljno je procitati 5 postova ovih ljudi da bi se znalo da imaju skill odnosno znanje,cak iako nikad nisu igrali HC.

Realno 80% Srba u WoW-u ce te pitati za gold i na trade chatu ce pitati ima li Srba.

Kontam da bi sve bilo ok jer se nekima ljudima moze objasniti zasto ce neko drugi uzeti item,a ne on.Ja sam imao guild na samom pocetku Wotlka,sacinjen od ljudi iskljucivo iz Srbije,ali se to sve raspalo jer likovi imaju 30 godina i shvatili su da je vreme nesto da se menja.Gankaloth,uporedi ih sa ovima iz Srpskih Orlova(lol) i sve ce ti biti jasno.

Link to comment
Share on other sites

jel normalno da se baguju bgovi? mislim, nisam ulazio u bgove tipa petnes dana, a do tada sam samo pikao wsg otprilike...

danas mi je zbagovao strand of the ancients i uvek kad sam knorio, morao sam da cekam duplo, ne znam zasto. dodje do nule i krene opet. takodje sam uspeo mrtav na plazi da startujem rundu gde napadamo [:D] i onda sam morao da cekam da se iskrcaju ljudi i da dobijemo spawn:)

inace, bas mi se dja strand:) a ove ostale za visoke levele nisam ni video, na random mi ceo dan izlazi samo taj i alterac valley...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jel normalno da se baguju bgovi? mislim, nisam ulazio u bgove tipa petnes dana, a do tada sam samo pikao wsg otprilike...

danas mi je zbagovao strand of the ancients i uvek kad sam knorio, morao sam da cekam duplo, ne znam zasto. dodje do nule i krene opet. takodje sam uspeo mrtav na plazi da startujem rundu gde napadamo [:D] i onda sam morao da cekam da se iskrcaju ljudi i da dobijemo spawn:)

inace, bas mi se dja strand:) a ove ostale za visoke levele nisam ni video, na random mi ceo dan izlazi samo taj i alterac valley...

Da, normalno je. A najviše nervira kad u Wintergraspu neće da te rezuje. Najsigurniji način je kad odmah pogineš da otrčiš sa groblja i kada nestane tajmer da klinkneš na "Return to the Graveyard". Mnogo baguje sve inače, mene najviše nervira što kasni zvuk.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam malo pricao sa Wryxian-om i Vaneras-om preko MSNa, i bas sam ih pitao oko zahteva igraca da postoji love izmedju Horde i Alliance, cime bi se rat zavrsio izmedju ove dve rase.

Sledi veliki spoiler

Novi nastavak nastavlja pricu 24 godina posle Cataclysme.

U novom nastavku World of Warcraft, Garrosh Hellscream se zaljubljuje u prelepu seljanku sa Jaggedswine Farme,(to se desava 9 godina od cataclysme) i posle godinu dana dobija Cerkicu u koju se zaljubljuje Anduin Llane Wrynn (sin kralja Varian Wrynn-a). Jaina proudmore je bila organizator svadbe gde se ona posle par romanticnih izlaska sa kraljem Wrynn zaljubljuje u njega i postaje kraljica.

Sylvana je saznala da je sama sebi majka, i zbog toga pocela je da tuguje i zaboravila na svoj gnev prema alijansi. Sta ce dalje biti sa undeadovima nije jos poznato, za sada imam informaciju da ce napustiti Lorderon.

Blood Elf-ovi su se pomirili sa Alijansom jer su shvatili da je Kel'thas napravio problem i unistio njihov narod zato sto nije mogao da se usaglasi sa Grand Marshal Garilthos kod Dlarana. Oni su nastavili dalje svoj zivot ucenjem i usavrsavanjem magija u Dalaranu.

Novine koje ce ubaciti u novom nastavku su sledece:

Level cap 90!!!!

  • House Building - Borba i Takmicenje ko ce da napravi bolju i vecu kucu sa lepsom fasadom. Neka crkne komsiji krava
  • Trading, Marketplace,- Mesto gde cete prodavati svoju robu, i zaradjivati golde.
  • Democracy - Uvodjenje demokratije, gde su svi na Azerothu jednaki !
  • Class changes! Klase se konvertuju u Farmere, Komunalce, Industry workere, policajce, nisu mogli da mi sve ostale objave jer su tek u planu izrade.
  • Auction House - sada mogu sve fakcije da prodaju robu preko nje, ali agencija za zastitu potrosaca i trzista zahteva od vas da imate iste cene kao i ostali dobavljaci
E sad sta je sve uklonjeno u novom nastavku World of Warcraft :: Love is in the air
  • Battegrounds - Posto nema vise medusobne mrznje, nema potrebe za battlegroundima, sva vojska se raspustila, i sada postoje placeni policajci koji drze red i mir - nesto slicno kao Morrowind, ako ukrades nesto zavrsis time sto ti oduzmu 30 dana played jer ces da camis pred istragom, a posle ide sudjenje ako zavrsis godinu dana zatvora moras da im platis 130 evra za god dana ili vise ukoliko se poveca kazna
  • Arena - Vise nema potrebe jer nema medjusobne mrznje
  • World PvP - Ne postoji

Novi Epic Itemi!!!

Epix Shovel - hast rating 1000% - sada brze lopatate zemlju.

Epix Rake - hast rating 800% - brze da grabuljate farmu

Hay Bag - Epic torba da stavite sto vise sena i ostalih poljoprivrednih narminica

I ostalo....

Kakva je ovo nebuloza ?

Jel si tako shvatio kad sam pricao o jednoj frakciji ?

To je Sims a ne wow sa jednom frakcijom, wtf?

Kakvo crno ukidanje pvpa ?

Jedna frakcija u BGu bi trebalo da izgleda kao primer alijansa u areni.

Alijansa je jedna frakcija (koja je inace napravljena od vise frakcija), imaju humane, dworfove, gnomove, elfove, dreneje i mogu da igraju sa humanima, dvorfovima, gnomovima, drenejima i elfovima, protiv humana, dvorfova, gnomova, elfova i dreneja u areni.

Nikad nisi video da human/Nelf/drenej/gnom/dvorf ubija humana/elfa/gnoma/dreneja/dvorfa u areni ?

kako bi bilo da i u wow-u sve bude na jednom serveru... cemu ogranicenja...

Onda bi ti trebali kompovi iz buducnosti da se donesu, koj mogu da izdrze da imaju do milion igraca u jednoj zoni.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Kakva je ovo nebuloza ?

Jel si tako shvatio kad sam pricao o jednoj frakciji ?

To je Sims a ne wow sa jednom frakcijom, wtf?

Kakvo crno ukidanje pvpa ?

Jedna frakcija u BGu bi trebalo da izgleda kao primer alijansa u areni.

Alijansa je jedna frakcija (koja je inace napravljena od vise frakcija), imaju humane, dworfove, gnomove, elfove, dreneje i mogu da igraju sa humanima, dvorfovima, gnomovima, drenejima i elfovima, protiv humana, dvorfova, gnomova, elfova i dreneja u areni.

Nikad nisi video da human/Nelf/drenej/gnom/dvorf ubija humana/elfa/gnoma/dreneja/dvorfa u areni ?

Onda bi ti trebali kompovi iz buducnosti da se donesu, koj mogu da izdrze da imaju do milion igraca u jednoj zoni.

Pisao i brisao i pisao i brisao i ne znam kako da napišem nešto, a da nije uvredljivo i da ima smisla.

Ti, xzore, ne znaš ni šta znače reči koje koristiš, ne znam šta drugo da ti kažem. A to jako otežava komunikaciju na forumu, gde je sva komunikacija svedena na reči.

Link to comment
Share on other sites

Da da, taj Serbski guild bi se zvao "Numemo" ili "Neznam" ! :D

ne to bi bio b tim... a tim bi se zvao dudarim i dubijem :P

Onda bi ti trebali kompovi iz buducnosti da se donesu, koj mogu da izdrze da imaju do milion igraca u jednoj zoni.

i mozak iz buducnosti da mozes da procesiras trade chat kada se spoje horda i alijansa na locked serveru :P

Пошто глагол нема шансе да погоди (осим тих изузетака), нека му их макар придеви. [:D]

postoje jezici u kojima se koristi dupla negacija, ali ne postoji nijedan jezik u kojem dve pozitivne stvari daju negativnu... YEAH RIGHT!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...