Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

Heheheheheh :) Ovako cemo da izgledamo kada krenemo da pikamo rated battleground i arenu u startu. E sta mi placamo mesecno kad ne mogu ni jedan crafted set da naprave da lici na nesto.

Bloodied 85 level Crafted PvP Set -> nema nikakav bonus btw, i da ovo je Plate ne cloth :)

bloodied.jpg

Hahaha! Sjajno. Meni se svidja to kad setovi koje praviš izgledaju bulja, a ovi iz raidova moćno. Mada, nešto kapiram da je ovo možda samo privremeno rešenje ili da ove setove nećemo dugo nositi.

Nego, ja se najviše nadam da će instance ponovo biti bar malo izazovne, a da če rated battleground skratiti čekanje za bg.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni ovo nije loso, lik izgleda ko realni vojak. a blizard inace ima ovaj gej dizajn (ne mislim negativno, vec deskriptivno:) ) jos od kad su poceli da prave igre i kontam da to nema veze sa outfitom vec sa celim tripom wowa i warcrafta. jedino sto sam ikad video da mi odskace od meda i zeka je onaj warrior set koji ste mi linkovali tamo na topicu, ali to je ja mislim jedino stvarno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a da razmislisite malo i kazete "ja pa mozda su ovo placeholderi, posto 90% itema nema model jos" ??

Ili da ti uzmeš srpsko-engleski rečnik, pa da nekako probaš da smuljaš da "privremeno rešenje" znači "place holder"? Ili da čitaš postove možda? :P

Nego, ako i jeste placeholder, to je u vanili potrajalo bogami. T2 je mesecima izgledao kao skup green itema. A i ruku na srce, neki od tih setova mi je bio tada lepši, mada ne mogu da se odlučim da li mi je Nemesis head lepši kao turban ili onaj sa rogovima. :D

Link to comment
Share on other sites

a da razmislisite malo i kazete "ja pa mozda su ovo placeholderi, posto 90% itema nema model jos" ??

Pazi moze da bude da nisu dodelili modele koje su ubacili u data fajlovima pre jedno hmmmm od kako je beta startovala. Ja sam video sve moguce modele weapona, armora koje postoje trenutno i igri preko model viewera. Sad dal nisu stigli da dodele koji item nosi koji model da ga jebem valjda nisu tolko ludi. Logicno je da to sve urade kada ubace neki item nego da im se skupi gomila predmeta koje posle treba da prerade.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ili da ti uzmeš srpsko-engleski rečnik, pa da nekako probaš da smuljaš da "privremeno rešenje" znači "place holder"? Ili da čitaš postove možda? :P

Nego, ako i jeste placeholder, to je u vanili potrajalo bogami. T2 je mesecima izgledao kao skup green itema. A i ruku na srce, neki od tih setova mi je bio tada lepši, mada ne mogu da se odlučim da li mi je Nemesis head lepši kao turban ili onaj sa rogovima. :D

nemam recnik, ne da mi mama da koristim

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

auuuu braco woweri sta ste se raspisali u poslednjih 2 godine ;o))

to se nekako ne slaze sa mojom teorijom da po forumu visi samo onaj ko zapravo ne igra al ok

elem, smatram da sw nije endgame hub u cati, if je blize grim batolu znacajno, od brm je udaljen malo dalje i blize je brodu za kalimdor

a vi kakote?

OMG FFS, kad cemo u Silithus da farmujemo Twilight Councile i da otvaramo AQ kapije FSFSFS!!!!??? [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ljudi,koja je najbolja investicija sada shto se tiche frosta/triumpha?

Shta kuputi njima shto donosi generalno najvishe golda?

Imam po 500 komada a ne bih da ih chuvam za Cata konverziju.

Pa jedina investicija shto se tiche trijumfa su gemovi. 10 bedzeva za ametrine ili dreadstone.

Za frost se mozda isplati uzeti saronite. Pogledaj cene na ah pa prelomi.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

pa i ne bas ...

to je bio pokazivac koji je rogue je bio mentalno poremecen

recimo 70% rougova do 2200 ratinga koristi blind i ako ima dot neki na meti vec

@ MarcusGaius

jedino ako si copy paste-ovao igru negde drugde a ako nisi trebao si prvo repair da uradis pre nego sto si poceo opet da skidas

Link to comment
Share on other sites

Ako tako gledas Killy onda su to uradili i sa magovima idiotima koji su poly preko dota castali , Warlock sa seduction isto (?) ...Po meni su ovo uradili zbog envenom-a u pvp-u , realno do sada je envenom bio jedini ok spec i jedini spec koji nije zahtevao da imas arp gear/gems . Bilo kako bilo olaksali su prelazak sa jedne mete na drugu u 2v2 .

Nego u koji folder da iskopiram ova 3 fajla koja sam skinuo ( patch 4.0.1 - 1,2,3 deo ) ? I neam pojma zasto ali samo treci part mi je u zip formatu prva dva neki bzvz ...

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...