Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozda ranije, ne secam se kad sam pricao o diablu zadnji put, nisam par godina sigurno ovde. Al poenta je sto sam ja kurton, u odnosu na Sarmu, nenormalno kolko je igrao i sta je imao.

Ma jeste, nisi dugo, nego ja imam slonovsko pamćenje. A sećam se i Capme sa tadašnjeg Dijablo topika: kako ko nešto napiše on odgovara "gtfo nab", "idi igraj super mario, plače mi se kad vidim", "kake ste nublete ovde svi zajedno" i slično. [:D] Valjda je tada počinjao pubertet, pa ga svrbelo, ali ja sam se smejao svaki put kad sam otvarao taj topik.

Hteo sam da vas pitam sve da li bi neko hteo ( mogu i ja ) da otovori novi topic kao fazon vasi omiljeni PvP movies sa WCM ili je to cisto gubljenje vremena ? Ja i dan danas recimo gledimo onog huntera Danaik's tripple D i jo neke [:p]

Otvori, otvori. Bila je i pre neka ideja o PvP diskusiji na srpskom, pa mogu ta dva zajedno. Ako uopšte više iko oseća želju da diskutuje o bilo čemu ovde...

Kakav ABNORMALNI user! Lik ima samo dva feata: emblematic i Ashes. Koliko je on sada srećan, jebote...

postoje samo 2 opcije

da je ninjovao ili da su ljudi koji su bili sa njim i pustili ga da uzme ovo retardirani

Ja sam od retardirane vrste - ako je bio u raidu, zaslužuje loot. Tačka.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam neki dan joinovao TK pug isli smo nas 11. Od toga 5 ljudi nije znalo gde je netherstorm a kamoli gde je Tempest Keep. A svi su kingslejeri/lajtofdavnovi. Molio sam boga da ne padne mount da nebi neki retardinjo uzo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Jutros su mi hackovali acc, prvi put od kad igram wow, ne znam ni sama kako, nemam viruse i ne idem ni na kakve sumnjive sajtove :/

Koristim Aviru + Malwarebytes antimalware. Dajte neke korisne savete kako da se zastitim, sta vi koristite od software-a?

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Imam ancient telefon, ne verujem da podrzava sve to.

uvek kad je blizzcon ili neki arena turnir, i postije linkovi ka tome sa mmo-o championa, masa ljudi bude hakovana, zabodu tu keylogera medju linkovima. Tako su i mene jednom hakovali

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

WTF , pokusavam da udjem , prvi put se loaduje, izbaci fatal error , reko ok , desava se , probam drugi put , nece pass , wtf ,

odem na mail , nema promene passworda , ja promenim pass radi sigurnosti , ono nece da se loginuje ni sa novim passom .

restartujem komp , pokusam ponovo , nista . Ima neko slican problem? znaci pokazuje mi da sam pogresno ukucao password

(i ne nisam ukljucio caps/promenio language :P )

Elem , pokusao sam da udjem na Bnet sajt , i radi sve kako treba , izgleda da cu morati da pokrenem repair ili u krajnjem slucaju reinst ( Boze pomozi....)

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

eto ti odgovor kako :D

koristim eset 4.x + windows essentials na windows 7 i nemam problema..

Shta je tu problem, imam isto to shto i ona, ranije sam bio na avg free, a pre toga na ZA paketu i nikad nisam hackovan niti sam uopshte video virus, u fazonu godinama? U stvari kenjam, nosio sam flash u 3 kopirnice pre mesec dana, i da ne duzim prichu, trebalo mi je jedan dan 5 sati da pochupam deo podataka koji je josh bio u chitljivom stanju i da ga formatiram da bude upotrebljiv ponovo, al' van toga, bash sa avirom i malwarebytes evo vec vishe od godinu i po dana nemam problema. To "moj antivirus je jachi od tvog" lozenje je gomila gluposti, ako si retard da skidash seka_privatni_sminci.exe fajlove onda ti nema pomoci shta god da koristish, a ako imash minimum znanja, koristish krshten browser i ne dozvoljavash da ti ortaci bockaju flasheve da bi video klip pande koji se kotrlja niz brdo onda ti skoro nikakva jebena zashtita ni ne treba.

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Još da skloniš to antičko vnogo od operativnog sistema koje može da fasuje malware posle par minuta boravka na internetu ako ne koristiš nikakvu zaštitu, i na konju si face.gif

Deder, objasni mi potanko taj neverovatni proces. :) Boli te kurac, imash vremena sad, na budzetu si. face.gif

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Wulfgar nema potrebe za nerdrageovanjem, ja sam to napisao iz razloga da svakog koga znam da ima aviru da je imao problema bar nekakvih problema sa virusima i ostalim trojancima i sl.. pa sam predpostavio da je i kod nje :))

Naravno, covek je sam sebi najbolja zastita, ako ukljuci imalo mozga i nekom logikom ne klicke na debilne linkove.. tada nece tj ne bi trebalo da ima problema sa virusime,trojancima i sl.

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Poz ljudi ,

I dalje imam isti problem :/ ne mogu da se loginujem nikako ... stalno izbacuje wrong details . Addovao sam mobile authenticator , i dalje nista , posle unesenog koda , opet

wrong details .... Sa drugarovog kompa nema nikakvih problema da se udje , ali sa mog , nema sanse . Ocistio sam komp sa svim mogucim programima poslednja dva dana , tako

da nema sanse da postoji neki virus , uradio sam repair wow-a , i opet nista.... :/ ima jos neko ovakav problem? halp plz :/

Link to comment
Share on other sites

Bah smorio sam se, sednem malo klasican wow da igram i vidim kolko je ret otiso u kurac. Ne znam dal mogu nesto da ubijem mislim djene djene imam ja dmg kad stakujem jebeni holy power pa udarim TV, al jebo mater. Sta mi rade boomking feral, magevi i lockovi to je necuveno. Sve nesto planiram i sto posto sam siguran da cu u cataclysm igrati holy loladina.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

na sta si mislio pod "klasican wow"? Ako si mislio na trenutno stanje na live serverima onda sam ja lud. Mene retri sa wingsima crituje 15-20k sa hamer of wrath koji spamuje, exorcismom me hituje 6k a nema cd. Jest da nemam resilianca nesto preterano ali sto je mnogo, mnogo je.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

zasto nisi u d3 beti ?

Zato sto nemas gde da ubacis beta key :< Bicu valjda 2011.

na sta si mislio pod "klasican wow"? Ako si mislio na trenutno stanje na live serverima onda sam ja lud. Mene retri sa wingsima crituje 15-20k sa hamer of wrath koji spamuje, exorcismom me hituje 6k a nema cd. Jest da nemam resilianca nesto preterano ali sto je mnogo, mnogo je.

Znam sve je to divno, sta da radim kad ne mogu da upalim wings ? Da sviram kurcu, i cekam da mi se napune 3 combo poena pa da udarim TV. Poceo sam da gemujem resilience zbog magova.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...