Jump to content

Liga Sampiona 2010/2011


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vilšer objasnio, Fabregas katastrofa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nije, bio mesi u ofsajdu posle šuta

Jeste, bio je maltene ispred golmana kad se odbila lopta od Vilje valjda, a ne zadnjeg igraca odbrane, pritom da Vilja nije bio ispred zadnjeg igraca odbrane u trenutku odbijanja lopte od njega... Cist ofsajd.

Btw, Persi je mogao u prvom poluvremenu 2 gola da postigne, al' se namesta pola sata...

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Da ne pricamo da ima najveci kurac u Arsenalu (bukvalno) po recima Arshavina u jednom od intervjua. Cudno pitanje, ali jebiga novinari su cudna sorta [:D].

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

sad sam dosao sa fudbala,pa da dam my two cents

povrede i sve okolnosti koje su konacno dovele scesnog na gol pored silnih zgubidana i smetlara je najbolja stvar koja se arsenalu desila.Mali svojom pojavom,zreloscu uliva sigurnost odbrani koja je JEBENO KRIMINALNA. Ebue nedisciplinovan,djuru tragikomican, a pritom sam ga urekao jer sam sve vreme govorio kako ima odlicnu sezonu iza sebe.Koscelni.Sta reci za ovog momka,covek je lud.Ali ono,ozbiljno,psihicki poremecen,znaci on mi potpuno nije jasan:))))))Klishi najbolji u defanzivnoj liniji veceras.Sesk sem one lopte na pocetku ka van persiju,i dodavanja nasriju kod drugog gola jebeno nista,ali zato posle ove utakmice svima na svetu je postalo jasno da je Dzek Vilser zaista talenat kakvim ga predstavljaju.Mali je toliki jebeni car,toliko ima tu pozitivnu fudbalsku drskost,smelost,da je jebena milina ga gledati kako shara po terenu.Nasri solidan,ali vidi se da on i sesk smetaju jedan drugom.Song lud kao i uvek,sabio igricu,ali sam jebeno molio boga da ga Arsen izvadi da ne dobije crveni jer sam znao da ce da se nadje neki cigan kao Buskets koji cim je video da ga Alex fashion disaster Song faulira legao na zemlju i viri ko pizda sta se dogadja.Volkot kao i uvek,jednostavno ogranicen.Fudbalska inteligencija mu ocigledno manjka i ko zna koliko ce proci dok ponovo ne bude ucinio nesto slicno onom prodoru protiv Liverpula,realno,Maksvel nije olicenje dobrog beka,a on nije uspeo bukvalno nijednom da ga probije.Rvp mentol.Ja toliko drkam na tog coveka,ali on je potpuno lud,promasivsi onakve dve sanse,a onda dati gol iz mrtvog ugla,jebeni ludak.Magichni mish nema sta da se komentarishe,zna se koliki je car:>

nije mi jasno zasto je venger forsirao visoku odbranu jer su nas par puta jako lako probili,a toga ce na kamp nou biti mnogo vise,a upravo iz takve situacije smo i primili gol.Ukoliko se ne napravi ta ofsajd zamka,nema vremena za ispravke,a u onoj drugoj situaciji 1v1 sva sreca bio je mrtvi pedro pa je ludi koscelni nekako uspeo da mu izbije loptu.barsa je igrala svoju igru,nije da nije,nema sta,ali realno klisi je odigrao fantastican mech i pedro i dani alves su se samo duplirali bezveze na desnoj strani.Moje misljenje je da je mogao ozbiljan visak da se pravi da je prebacio inijestu na desnu stranu jer bi on realno bio nekako vise u sredini nego na krilu,a onda bi pedro mogao da napadne ebuea jer je ofanzivniji i brzi i pravi problem i sa druge strane.Ovako je barsa bukvalno imala odsecenu levu stranu,preko desne su napadali konstantno i opasno,ali kao sto rekoh bezveze su imali dva igraca na toj strani.Inijesta je pored svega imao i los mech,a gvardiolinu odluku da izvuche vilju i ubaci keitu necu komentarisati jer koliko god da je mesi car,lud i opasan i nezaustavljiv,on ne moze fizickim prisustvom da odgovori zahtevima centarfora,njemu je upravo i potreban taj prostor koji ce mu napraviti igrac koji trci ispred njega i trazi loptu dok lomi kicmu defanzivcima jer nikad ne znaju da li ce mu zapravo dodati loptu.A mislim da je Gvardiola resio da se ugleda na fergija i murinja koji su kristinu ronalda furali kao jedinog spica u nekim situacijama,ali on je fizicki zverina i moze da se nadje u centru napada i skochi i tako to...keitino prisustvo je samo ugusilo mesija i nacinilo ga bezopasnim i u nemogucnosti da loptu primi na 30ak metara i da se okrene ka golu jer je morao da bude blizi...gvardiola je sam izgubio ovaj mech...

kad se pogleda sve,mozda je najrealniji bio remi,obe ekipe su imale zrele sanse...ipka,ono sto sam pricao pre mecha se ispostavilo tachnim,arsenal je usao u ovaj mech svestan da je ovo za njih ispit zrelosti,utakmica sezone,dok je barsa usla u fazonu "joj arsenal,mi smo njih nabusili prosle godine a i sad cemo"...videlo se da igraju realno bezvoljno,kao da su sto posto sigurni bili u pozitivan ishod...arsenal sa ovakvom igrom u odbrani nema cemu da se nada na kamp nou,a problem je i sto ne znaju da igraju na rezultat kao npr. inter...tako da ja jedino vidim prolaz arsenala kroz neku tekmu sa mnogo golova,a realno,u takvoj tekmi volkotova uloga dobija smisao,nesto slicno kao lenon u milanu,jer ce imati prostora itekako,barselona nece moci da cuva loptu i ceka da prodje 90 minuta,morace i da napadne,morace da ostavi prostor koji bi on morao da iskoristi...realno,u barsi treba ocekivati i dijabija na terenu zajedno sa songom kako bi se zgusnuo vezni red,a ako ih venger uspesno transformise i prodje barsu,za njih ce to biti kao finale liga sampiona i u sledecoj rundi mozemo da se oprostimo od tobdzija ahahahahaha:)

i da,sto se tiche revansha,opet imajte u vidu koji ce sastav sad izaci,a on sigurno nece izgledati ovako 01 Almunia 03 Sagna 05 Vermaelen 18 Silvestre (Eboue 63 yellow card) 22 Clichy 02 Diaby 07 Rosicky yellow card (Eduardo 73) 08 Nasri 14 Walcott 15 Denilson yellow card 52 Bendtner

pa o cemu realno da pricamo,MIKAEL SILVESTRE JEBOTE,ALMUNIJA,DENILSON,BENDTNER I ROSICKI!I pritom tada klisi potpuno van forme.Poz voz,prolazimo!

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

+1

I da li je Barsi ponishten chist gol pri kraju prvog poluvremena?

Nije, cist ofsajd.

fashion disaster Song

pao sam sa stolice u momentu, jos sa tim naglaskom fabregasa [roflmao]

Koliko se videla zelja kod vilsira to je neverovatno, kako je lagano u duelima tresao svakog iz barselone, da ne poverujes da ima 18 godina! Eboue je previse petljao u nekim situacijama, ali ipak je sve izaslo na dobro. I cini mi se da kod gola klisi nije na vreme izasao za ofsajd zamku. I da budem iskren nisam ocekivao onakvo drugo poluvreme mislio sam da ce se predati k'o pickice, ali izgleda zaista imaju SRCE. :D [^] Iako od fabregasa ne pamtim kad sam video toliko gresaka u dodavanju ne mogu mu zameriti.

a095b62ba601cdf2e9b5ff3d0e9c8069_szczesny2.gif

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

cinjenica je da je arsenal pored dobre igre i odlicnog vilsera imao i srece, mesi je 2-3 puta bio sebican sto me je iznenadilo, isto tako se videlo koliko je pedro slabasan i lak kad ga koscijelni gura i bije kao nenormalan, da je ibra jos uvek u barseloni i da je bio na njegovom mestu dao bi 2 gola najmanje

gvardiola je ponovo napravio gresku kad je uveo keitu umesto vilje, to je radio i prosle godine u nekoliko utakmica i uvek se zavrsilo lose po barsu, imao je dobru nameru, hteo je da uspori igru i da utakmicu privede kraju, ali mislim da bi maskerano bio bolje resenje za to, lomio bi im kicme po sredini i ne bi dao da imaju toliki posed, keita igra odlicno kad pocne tekmu ali nikako nije dobra izmena

isto tako je izasla na videlo cinjenica da barsa mora da kupi ili levog beka ili stopera, abidal je fantastican stoper bio je toliko dominantan sinoc da je to strasno, ali je zato maxwell rupa nevidjena, nije imao mnogo posla ali cini se da sam sebe sabotira, mislim da bi sakho iz psga bio idealno resenje za spance, odlican mlad stoper koji moze isto toliko dobro da igra kao levi bek

sve u svemu bice mnogo teska utakmica za barselonu, morace da napadnu sto - kako gruja rece - otvara prostor volkotu ili tako nekom igracu da krene u kontre i postigne gol, venger je pametno izjavio kada je rekao da je barselona i dalje favorit, mislim da to stvara dodatni pritisak na katalonce pored cinjenice da nisu bili u ovoj situaciji prosli put protiv arsenala

ma koliko da ih mrzim, moram priznati da venger ima odlicne igrace za neku park the bus taktiku, diabi, song, vilser, fabregas, nasri, volkot (ako nista moze da trci :D) tako da mislim da arsenal ima vece sanse za prolaz

+ pike ne igra sledecu partiju sto znaci da cemo ponovo gledati mocnog maxvela sto znaci da ce bilo ko ko moze da trci (volkot) moci da napravi haos na toj strani

uostalom, bolje da prodje arsenal, lakse ce kornjaca matora da ih rasturi nego cigise [8D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...