Jump to content

Gde da nadjem


Dz

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ovaj topic je win :D

btw mogu da ti za 20 evra nabavim rucnu bombu M75

NAMENA I BORBENE OSOBINE BOMBE

Bomba ručna M75 (sl. 1) namenjena je za uništavanje žive sile neprijatelja u svim uslovima bliske borbe - dejstvom udarnog talasa i ubojnim dejstvom čeličnih kuglica. Spada u vrstu rasprskavajućih bombi vremenskog dejstva. Upaljač bombe je udarni i izaziva eksploziju bombe posle 3-4 sekunde od momenta aktiviranja. Pri aktiviranju upaljača ne čuje se pucanj inicijalne kapsle. U momentu eksplozije bombe oslobađa se oko 3.000 čeličnih kuglica, čiji je poluprečnik ubojnog dejstva do 12 m, a ranjavajućeg do 30 m. Bomba može eksplodirati u vodi, snegu i blatu. Težina kompletne bombe je 355 grama.

Link to comment
Share on other sites

700e

M70AB2

Automatska puška (AP) 7,62 mm M70, M70A, M70B, M70AB, M70A1, M70ABI, M70AB2, M70AB2N-PN i M70B1N-PN služi za uništavanje neprijateljeve žive sile i vatrenih sredstava. Puškom opremtjenom tromblonom uspešno se mogu uništavati oklopna i druga borbena vozila, bunkeri, utvrđene zgrade, i zadimljavti i osvetljavati bojište. Na pušku se po potrebi može ugraditi prigušivač pucnja. Prilikom gađanja na živu silu najbolji rezultati se postižu jedinačnom paljbom do 400 m, kratkim rafalima do 300 m, a dugim rafalima do 200 m. Sasređenom paljbom više strelaca na otkrivene i grupne ciljeve uspešno se može gadati do 600 m. Uspešno dejsto tromblonom sa kumulativnom minom je na odstojanju do 150 m, a tromblonskom trenutnom i dimnom minom na odstojanju do 240 m. Tromblonskom osvetljivajućom minom postiže se najbolji efekat kada se ona izbaci pod uglom od 45°.
Link to comment
Share on other sites

@Dz, nisam video da si pominjala army shop, samo Snajper. Ali OK.

Ja sam tu teleskopsku palicu video u NATO bazi Butmir kod Sarajeva u njihovom army shopu. Ali tamo vise nemam prilaz :)

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

nego... VIP deo foruma kažete? 2mg9sgy.gif

Izbaci "deo" i bice ti jasnije. Drugi forum je u pitanju, as in VIP forum a ne deo RuR foruma koji je za VIP likove. Tako sam ja ukapirao :)

nije problem prebiti nekoga jednom ili vishe puta nego posle stalno izigravati obezbedjenje zbog veoma verovatne osvete kad tad

Sigurno ce da bude sve uredu ako ona sama mora da se odbrani, tad sigurno nece vise da je juri. Argument ti nije bas bez rupa :)

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

satane, ne loži se

kaurine, ne loži se

još će neki dokoni pandur sa internet konekcijom da vas shvati ozbiljno

pitaj svog poštara, većina ih nosi peper sprej zbog kerova

PA TE PRPA DA TE NE UHAPSI! A STA AKO VIDE KLINKE IZ PODRUMA TOPIK?!1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Izbaci "deo" i bice ti jasnije. Drugi forum je u pitanju, as in VIP forum a ne deo RuR foruma koji je za VIP likove. Tako sam ja ukapirao :)

Svaki forum ima VIP deo, obicno je za moderatore i admina, a ponekad uleti neka medolinka!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...