Jump to content

Gforce 8800GT na prodaju


exile

Recommended Posts

Prodajem ovu fenomenalnu graficku kartu,

u pitanju je Gigabyte GeForce 8800GT 512MB GDDR3,

koja mi je donela toliko srece i radosti na svim mogucim igrama, ali vreme je doslo da se rastanemo..

Svi znate njene performanse, tako da tu ne treba puno da se prica.

Full kutija, sve je tu, CD sa drajverima, cak i Neverwinter Nights 2 original :)

Sve je naravno ispravno, bez ikakvih problema.

Cena je pishljivih 5500 din

- Saljem kurirskim sluzbama, mada je preporucljivije da kupcu dam lichno u BG-u ili Pancevu.

- Radna garancija od nedelju dana se podrazumeva.

- Zamene me ne interesuju, samo kesh.

Kontakt na 063/383-191 (Milos) ili na exileus@gmail.com ili na PM, gde god vam lakse.

Slichice:

31082010311.jpg

31082010312.jpg

31082010313.jpg

31082010315.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dalje ruke zli nesrecnice!

Kartica je rezervirana za mog mladjg brata! Dajem 30 eura i koficu pohanih slasnih bataka sa kotany zacinima!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

a gotov sulj?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dvomim se da li da uzmem ovaj ili 3850/3870 ili pak nesto trece za 50-60e. pritom imam intela procesor, mada kontam da to vise nema veze

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

dvomim se da li da uzmem ovaj ili 3850/3870 ili pak nesto trece za 50-60e. pritom imam intela procesor, mada kontam da to vise nema veze

A sto bi sada uzimao staru 5xxx seriju kada za mesec dana izlazi nova osvezena i brutalno odradjena 6xxx serija :), sacekaj malo bice uskoro 5750/70 polovnih za 70-80 e koliko hoces :), samo treba biti strpljiv i nista vise :).

4770 nije losa kartica, ali ima koliko vidim za 700 din vise 4850, koja vise trosi i vise se greje, ali je opet malo brza kartica :), ali ipak bestbuy je ipak kada vidim da u Etr*nu da za iste pare kao i 4770 moze da se uzme GTS250 koja je brza i od 4770 i 4850 :). Ali ako hoces sad novu karticu da kupis onda je to 5750 koja je 2000 skuplja od 4770.

5750 = 11.2 k dinara

4850 = 9.8 k dinara

GTS 250 = 9.1 k dinara

4770 = 9.1k dinara

Dobro je da si utopio tu 8800 GT za te pare, jer ja 4850 bez garancije sa novim kulerom ne mogu da prodam za vise od 60 e :).

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

Gainward kartica ima na kašičicu, to što piše na PC Berzi ne odgovara najčešće stvarnosti. Etron mi je na 3 minuta od kuće i ne pamtim da su ikad imali više od 4-5 kartica iz cenovnika.

Drugo, ti Gainwardi su često reparirani modeli, jedan takav mi se zalomio prošle godine i nije hteo da se upali kako treba jer PCIe konektor nije bio sasvim ispravan, zamenio sam za 4850 i rešio posao. Nisu džabe toliko jeftinije od ostalih GTS-ova.

Link to comment
Share on other sites

Gainward kartica ima na kašičicu, to što piše na PC Berzi ne odgovara najčešće stvarnosti. Etron mi je na 3 minuta od kuće i ne pamtim da su ikad imali više od 4-5 kartica iz cenovnika.

Drugo, ti Gainwardi su često reparirani modeli, jedan takav mi se zalomio prošle godine i nije hteo da se upali kako treba jer PCIe konektor nije bio sasvim ispravan, zamenio sam za 4850 i rešio posao. Nisu džabe toliko jeftinije od ostalih GTS-ova.

Ne lici mi da su reparirani modeli, jer imas gore modele u kojima pise (12), znaci da su verovatno u bulk pakovanju i imaju garanciju 12 meseci, dok ove sto sam ja spomenuo verovatno imaju garanciju 3 god. :), ako rikne trazis opusteno 5750 :), znam da to sto pise na pcberzi ne odgovara stvarnoscu, ali posto je cenovnik refreshovan danas, trebalo bi da imaju sigurno barem 1 komad, ako nista barem bi mogli da ih nabave za koji dan :), ista prica je bila kada sam uzimao G11, nemamo sad ali za 3 dana ce biti 100%. Btw. imam Gainward 4850, dosta sam se napatio sa njom tako da mi brend Gainward ne spominji :), ali nekako uvek bolje odrade nVidia kartice :). Inace bilo je pre i repariranih GTX 275 po 14 k ili 15 k dinara :).

Ajde sada malo da skrenemo sa teme, posto vidim da si zajeban igrac :), sta mislis o ovom multi uredjaju, treba da uzmem jedan za sebe ne treba mi boja, a ni fax, a zelim da bude hp, ovo mi dodje jedini izbor sta mislis ? I nisam nesto u toj prici, da li dobijam tonere odmah uz njega ili moram da dokupim ?

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

Ajde sada malo da skrenemo sa teme, posto vidim da si zajeban igrac :), sta mislis o ovom multi uredjaju, treba da uzmem jedan za sebe ne treba mi boja, a ni fax, a zelim da bude hp, ovo mi dodje jedini izbor sta mislis ? I nisam nesto u toj prici, da li dobijam tonere odmah uz njega ili moram da dokupim ?

Ako ne moras nemoj uzimati multi. bolje uzmi recimo ovo http://itsvet.com/proizvod/hewlett-packard-laserjet-p1005/comp_comp_printer/15/460 i posebno skener. Kod multi uredjaja ti je pravilo ako ti crkne jedan deo crkli su ti svi. A popravke su haos... Takodje ti je u ovoj varijanti i toner jeftiniji dosta

Uz svaki stampac dobijas jedan toner, ali ne dobijas onaj glupi kablic.

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ja imam taj aparat i odlican je :) mada imam i ovaj dzokerov isto :) ali od tih multi promenili smo 3 komada i ovaj tvoj hp se najbolje pokazao :) inace koristimo ga za stampanje i slanje faxa najscesce ,skeniramo redje ali ono je ok isto :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

@Joekerr ubedjivalo me je par ljudi da je ta kombinacija bolja, ima drugar taj stampac i odlicno se pokazao, ali mi je nekako ta kombinacija skener + stampac glomazna, a ako crkne multi kupicu novi :), mada ga necu koristiti nesto preterano.

@kalimero hvala, napokon da cujem misljenje od nekoga ko ovo ima na vise foruma niko nista ne zna :), samo pitanje kako to ide kod tonera, da li moram da kupim ja ili lupam dobijam za tipa za 300 strana uz multi ? Unapred zahvalan !

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

dobijes toner sa njim makar smo mi dobili :) a posle nosis na punjenje :) jer je 3x jeftinije nego da kupis novi :)tj kupis jos jedan da dok se jedan puni drugi koristis :) nase potrebe on zadovoljava :) racunovodstvena agencija :) ne znam za sta tebi treba :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

bzvz sto je otisla, reve cigani te odneli :)

btw ne treba mi nista jace posto imam C2D na 2.1 i 2gb rama, tako da ne bi bilo imalo smisla

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...