Jump to content

Gforce 8800GT na prodaju


exile

Recommended Posts

@Joekerr ubedjivalo me je par ljudi da je ta kombinacija bolja, ima drugar taj stampac i odlicno se pokazao, ali mi je nekako ta kombinacija skener + stampac glomazna, a ako crkne multi kupicu novi :), mada ga necu koristiti nesto preterano.

@kalimero hvala, napokon da cujem misljenje od nekoga ko ovo ima na vise foruma niko nista ne zna :), samo pitanje kako to ide kod tonera, da li moram da kupim ja ili lupam dobijam za tipa za 300 strana uz multi ? Unapred zahvalan !

Ako vec hoces multifunkcijski uzmi hp 1522n.

I zajebi punjenje nego ako ti je za firmu radi recikliranje, svaki toner ima odredjeni broj punjenja koji moze da izdrzi i posle toga moras da uzimas novi toner, ovako imas taj jedan original, svaki put kad se isprazni okrenes tu jednu firmu, das im taj tvoj prazan toner oni ti daju pun i to je to.

Dobijas za vise od 300 strana, ovo su ti laseri, koliko znam oba stampaca imaju izmedju 1000-2000 strana po toneru ako ne i jace.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

COKA KRALJ PRODAJE

BRAVO COKO!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ gile23

ok su ti i 1522 i 1102, isti endzin, ista kaseta (samo razlicit cip). mozes i 1005/1006 da uzmes ako ga jos ima.

I zajebi punjenje nego ako ti je za firmu radi recikliranje

?

punjenje = recikliranje.

to sto okrenes drugu firmu pa ti daju pun, samo ti daju neki vec recikliran da ne cekas. 1522 ima 2000 strana kapacitet...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa nije isto, mislim tehnicki jeste, ali je isplatljivije, ako radis samo punjenje kad ti se sjebe cip na toneru moras da kupujes novi toner, kod "reciklaze" nemas tu brigu jer ti oni garantuju uvek ispravan toner, kad se na tvom sjebe cip tebe nista vise ne kosta, a razlika u ceni je mozda 100-300 dinara

a cip moze da izdrzi 3 punjenja koliko se secam, mozda gresim

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da kruko ipak o ovoj temi zna dosta više :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa nije isto, mislim tehnicki jeste, ali je isplatljivije, ako radis samo punjenje kad ti se sjebe cip na toneru moras da kupujes novi toner, kod "reciklaze" nemas tu brigu jer ti oni garantuju uvek ispravan toner, kad se na tvom sjebe cip tebe nista vise ne kosta, a razlika u ceni je mozda 100-300 dinara

a cip moze da izdrzi 3 punjenja koliko se secam, mozda gresim

ne razumem te bas najbolje.

cip je (konkretno za taj model) deklarisan na 2000 kopija (5% popunjenosti A4 lista, sto je u praksi slovo-razmak, i tako svaki drugi red), i menja se pri svakom punjenju, bilo da prvo cip odradi deklarisan broj kopija, ili da prvo nestane samog toner praha u kaseti.

a cip moze da izdrzi 3 punjenja koliko se secam, mozda gresim

pa moze, ako potrosis toner na 500 kopija (ako stampas ogromne crne povrsine, tj. imas veliku pokrivenost). u principu, posto je 5% pokrivenosti jako malo, na cipu uvek ostane odredjeni broj kopija (prvo se potrosi toner), ali se uvek menja da ti recikliran toner ne bi failovao na 300 ispucanih kopija, a imas tonera jos za 5 puta toliko.

ne znam o kakvoj razlici u ceni pricas, ja imam fiksnu cenu reciklaze, cip se menja UVEK, bubanj, brisac, i ostali delovi po potrebi, i ne naplacujem ih dodatno. tako vecina ljudi radi, osim pojedinih govnara koji sve naplacuju posebno i debelo se ugradjuju, a delove kupuju za po evro...mora da kod takvih radis "reciklazu" :P

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@joker 1522 je mnogo skuplji, 40k dinara kosta, dok je ovaj skoro duplo jeftiniji :).

Ne treba mi za neko pretrano koriscenje, znaci pre svega stampanje nekih masinskih crteza, za kopiranje neke strane i to je to :), znaci necu ga nesto preterano koristiti, ali mi treba, tako da cu ipak uzeti 1120n.

@kung lao hvala na informacijama, 1005 nema koliko vidim na IT svetu :).

Hvala svima na pomoci !

Link to comment
Share on other sites

@joker 1522 je mnogo skuplji, 40k dinara kosta, dok je ovaj skoro duplo jeftiniji :).

Ne treba mi za neko pretrano koriscenje, znaci pre svega stampanje nekih masinskih crteza, za kopiranje neke strane i to je to :), znaci necu ga nesto preterano koristiti, ali mi treba, tako da cu ipak uzeti 1120n.

@kung lao hvala na informacijama, 1005 nema koliko vidim na IT svetu :).

Hvala svima na pomoci !

1522nf ti kosta 40k, 1522n ti kosta 30k

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...