Jump to content

Prave pripreme za SP!


pirun

Recommended Posts

Zao mi je samo sto nemamo ni jednog drvosecu tipa Savic u ekipi. :( Onaj pickuljica decko ko od brda odvaljen usro se samo gleda....Umesto da uleti i pospremi ih... :)

tako je matori ove pičke došle da igraju basket a ne da se biju bruka bre

Link to comment
Share on other sites

Jeste brate dosli su da igraju basket, ali kad je vec ispalo sranje i svi uleteli sta kao treba da gleda ? Takav komentar moze da ostavi samo neko ko se nikada nije bavio nekim sportom :) (no offence)

ajde pali mamlaze

Link to comment
Share on other sites

kakav je taj krstic pickurina ona ljigava , tacno po tome kako se ,,bije'' vidis da je takav smrad ljigavi u zivotu da je to strasno

+ ta tuca je toliko besmislena , pola ovih igraju zajedno po klubovima ,biju se ko deca , klosari

Edited by Cela_

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

kakav je taj krstic pickurina ona ljigava , tacno po tome kako se ,,bije'' vidis da je takav smrad ljigavi u zivotu da je to strasno

+ ta tuca je toliko besmislena , pola ovih igraju zajedno po klubovima ,biju se ko deca , klosari

molim te reci ti meni zasto je krstic picka ? i kakve to veze sto oni igraju zajedno u klubu ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

brate ajde kao nabada crnca onog debelog dok je on unistavao onoga na podu to je +, al onda krece da bezi , i kao kad se svi sklone on nabada totalno mirnog lika stolicom u glavu , on je kao opasan tip , jezivo

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

pa to je ulicna tuca i ako pogledas burusis je prvo jurnuo na krstica a tek onda se kao okrenuo da smiri pa opet ka njemu :) ja znam da bi ti voleo da vidis tucu brus li 1 na 1 ali toga ima samo na filmu :)

i zamahnuo je na krstica :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

valjda si u pravu , ne znam , meni se nije svidelo Krsticevo ponasanje kad je debeli crnja krenuo na njega .. pregledao sam 20 puta klip , i donekle razumem sta mi pricas , sve u svemu tuca ova pred kamerama sa ''bracom Grcima'' je za osudu , iako su najveci cigani u Evropi pored spanaca

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

sta pricas brate,burusis je krenuo na krstica,te priche mirotvorac su kevin kurac.Ja bih uradio isto,bio bih mozda i gori,ko im jebe mamu odvratnu.Dok su svi nashi igrachi u fazonu zhao,sramota,oni idu i daju izjave kao JEBEM VAM MATER,VI JEDETE GRCKI HLEB,pa nek se nose u kurac cigani najodvratniji.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ajde pali mamlaze

Znaci bio sam u pravu cim si ostavio ovakav komentar.

Kao nasi treneri su ih naucili svemu, i sad kao mi jedemo njihov hleb. To su kompleksi i neke frustracije iz proslosti (95-ta) kad su nam zvizdali na dodeli medalja a hrvatima aplaudirali, i '98 isto kad smo ih izbacili na svetskom koje se isto igralo u Atini.

Link to comment
Share on other sites

bilo je :) i necemo sada da kacimo ultimajt fajt tuce :)

Znaci bio sam u pravu cim si ostavio ovakav komentar.

Kao nasi treneri su ih naucili svemu, i sad kao mi jedemo njihov hleb. To su kompleksi i neke frustracije iz proslosti (95-ta) kad su nam zvizdali na dodeli medalja a hrvatima aplaudirali, i '98 isto kad smo ih izbacili na svetskom koje se isto igralo u Atini.

aha a nasi kosarkasi nemaju komplekse ?!:) kako si to zakljucio ?:) tuca je izbila jer sportiste teraju danas da jedni druge mrze :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...