Jump to content

Company of Heroes Online


salejemaster

Recommended Posts

ja i dalje ne kontam kako da dobijem betu

mada me iskreno i ne privlachi jer ko shto rekoshe u komentarima - normalno je da te prebije lik samo zato shto ima jache junite (tj jer duzhe igra) iako si ti choveka nadigrao

jebiga

ako me zbog nechega privlachi to su nove doktorine i nadrkani abilitiji

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

za sada su utisci super, ali ce balans biti jako teshko namestiti

recimo, ja sam jako sklon piospammovanju i ovde je sada josh jachi

trenutno imam hero pionira (koji mi sluzhi za hitro capovanje te je moj ogroman capping power josh veci), imam item koji svim pionirima dodaje josh 8% helta, ili tako neshto...

imam contract inzhenjere skoro skroz zbudzhene.

ono shto je najbitnije jeste da 88 vishe ne spada u klasu light vehicles-a vec u support. tako ja sad skoro redovno sabijem choveka i od jedine opasnosti (ac-a) koju sam do sada odbijao fast pumama, sada se branim 88ovima koji imaju 2 ili 3 veta. znachi.. uzhas

88 u petom minutu partije, ko bi rekao?

da ne pominjem da contract inzhenjeri mogu da prave bunkere za 0 municije (te imam vishe za flejmove i mine) i da im obichna mina koshta 18 municije, a najjacha mina koju je do sada mogao da lezhe samo m8 koshta chitavih 30 municije??

ne znam kako protiv ovoga, iskreno

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Defense doktorina a Lag? :)

@Dandy

Neko rece da ima samo 15 od 20 misija, ali ivako je sasvim dovoljno da se neko ko nije igrao upozna sa konceptom.

Recimo, citao sam forum i divim se koliko Relic ima odanih igraca koji eto prze njihove strategije konstantno i maksimalno se trude da postoji balans. Koji ce biti tesko srediti, ovde postoje i Heroji i Item-i i svasta nesto sto menja samu igru u zavisnoti kako se te stvari iskoriste.

Podseca me na Guild Wars prvi, bez ekspanzija, kad su masovno provaljivali da nizak HP omogucava manji dmg od mobova koji stete procentualno pa je svako i njegova baba nosio oklop sa maksimalnim brojem runa koji smanjuju HP. A late game je imao 9/10 mobova koji rade samo taj dmg. Iskombinujes to sa AoE magijama i ubijas sve pred sobom. Identicna situacija i sad, prosto neke kombinacije daju nepobedive rezultate ... osim ako ne igras protiv nekog ko ima isto :)

edit: ko igra sa saveznicima nije tr00 :)

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

jebote, dule, ja igram na kompu na kom cod2 na lowest zapinje, a coh klizi ko da je top oprema

samo ugasi sve moguce i pichi

btw izgubio sam jednu partiju i to samo zato shto sam dobio lika 20 lvl-a jacheg od sebe koji ima dzhip sa 5 veterancija, ima neke pionire sa 5 veterancija koji mogu da sprintaju i izgrade sve za 5 sec itd

a chak i to ne bih izgubio da sam zapravo znao shta rade. jadno je dok ne upoznash igru, proda ti lik ability koji nisi ni znao da ima

Defense doktorina a Lag? :)

dada. ima predobrih skillova

uzeo sam za sada onaj mali heal (to mozhe da bude do jaja korisno za piospam jer oni imaju neku presporu regeneraciju valjda)

sledeci koji uzimam je onaj da u okviru svoje teritorije trche ko popizdeli da bih bio josh agresivniji sa njima

ne znam zaista vishe shta mozhe zaustaviti piospam

pre lapo sata sam odigrao partiju sa likom koji je ZNAO da idem piospam i otishao je 4es i opet sam ga ubio (naravno nisam glavom o zid ishao tako da sam ostavio prvi lvl veterancija pionirima da ne bih zbog elite armora dizao snajperima preciznost na 300% nego prvo baraka i motora dva pa pume pa koji nebel i tako unaokolo)

edit: ko igra sa saveznicima nije tr00 :)

fora je shto odjednom jako malo ljudi igra sa saveznicima

napravio sam armor commandera ali mislim da cu ga prebaciti na inf ili airborn.. videcu. onaj offmap ne izgleda loshe. mogao bih u sushtini da igram kao da sam inf (gomila riflova, sadjenja mina, barovi i stikiji) i onda kada doteram do petog commander pointa - opala. za 900 manpowera dovuchem gomilu tenkova, a fuel shtekam za supplyove da smanjim otok manpowera na upkeep riflova

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Joj ne znam da li da skidam betu. Kao ponosni vlasnik ASUS graficke samo ima CoH oridjinal ali me je ping i lag uvek ubijao na svemu sto je bilo preko 2v2 (a i to je stucalo) (a nije net bio problem, gomila stvari je lepo radila u multi ffs) tako da sam dosa do zakljucka da me Relicovi serveri jednostavno ne vole.

Sta se prica, da li ce Englezi i Panzer Elite biti u igri?

Link to comment
Share on other sites

We are all deeply saddened by the loss of Brian Wood who was killed in a tragic traffic accident last Friday. Both Brian and his wife Erin were struck by a car on Whidbey Island in Washington State. Erin, who is six-months pregnant, survived the crash and has since been released from the hospital to be with her family.

Brian was the Senior Designer on the Company of Heroes franchise and a key member of the Relic family. Everyone here has a tremendous amount of respect for Brian and he will be greatly missed.

Our thoughts and prayers go out to Brian’s family during this difficult time.

Link to comment
Share on other sites

Moram da se pohvalim da nisam sposoban da pobedim, bio to AI ili ljudsko bice. OK, mozda nekog ko je zaspao ili se sklonio sa racunara mogu da pobedim ali ako igra makar malo nema teorije. Mislim, i ja sam se iznenadio. Ili zaboravim da zauzima dalje one teritorije kad me jednom zaustavi u tome ili sto se cesce dogadja, zaboravim da pravim jedinice. Sramota me. Jedino sto iako gubim dobijam SP i nagrade pa mi cool sto sam jadan, nagradjuju me i za to :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jel moze nekako da se pokrene ova online verzije bez interneta? Skinuo sam igricu sa njihovog sajta i hocu samo da igram misije,bez online mod-a! Igram neku misiju pola sata i odjedanput me izbaci iz igrice sa porukom da je pukla veza,poludeo sam! Jel ima negde opcija za save game,to nigde nisam nasao?!

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da moze

nego ja imam drugi problem, jako cesto dobijam bsod , i to samo u ovoj igri :(

Koju konfiguraciju imas? (hoce da pukne ako je na onom minimal)

evo ovaj lik ima isti problem ko ti http://www.companyofheroes.com/forums/beta-support/topics/BSOD

pa mu posalju pvt mozda je uspeo da resi problem...

Link to comment
Share on other sites

sve radi na high, a i drugaciji je njegov problem, meni se desava da tokom partije zabode.

Pa sta znam hoce to da se desi u slucaju nedostatka RAM memorije, ako je stariji hard disk koj je vise puta ono instaliran ili mu je sjebana neka particija itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...