Jump to content

Diablo?


WTFitsLukaDerv

Recommended Posts

taj rad, u kecu ima kvestova koji mogu ili ne moraju da ti se dese (recimo onaj car sto ti napravi oruzje ako ga ne iznabadas).

jebem ti mocvaru, gino sam deset puta, od toga pet puta nisam stigo da bacim portal. jebote kolko je ono sranje, ubicu se.

gines na normalu, lol nub

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja te smatrao Guruom ovog dela foruma :(

pa ja jesam jedan od gurua ovog dela foruma, imam gotivan lore i poznajem par sistema i cak sam uzivo frpovo i imam svoj svet, HA!

e sad, sto imam problem sa mikrovanjem, brzinom i motivacijom, to je druga prica:)

a diablo nije rpg iako mu malo fali, nema najpotrebniji element - role playing:) ali je zato odlican hackandslash, tj najbolji. tako da moje guruanstvo nije poljuljano:)

kako najlakse oceniti crpg (ne u smislu kvaliteta nego u smislu rpgnosti) - na tvoj uspeh ne sme uticati tvoja vestina sa interfejsom i periferijama (ne sa mehanikom). takodje, vestina tvog lika mora biti bitnija od tvoje (ako ti je lik glup, igra ti ne sme dati mogucnost da resis tesku zagonetku npr).

zlatan primer - fallout (iako ga ne volim, ne mogu poreci da je nesto najblize rpgu sto se moze naci na kompu).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

luka fala lol:)

dastmene, ma znam, nego znas da ja volim da njamke:)

eh, nisam stigo do akta 4 jer me duriel ubio sedamsto puta i onda sam krajnjim naporima razuma uninstalirao igru u ocajnickoj akciji da spasim svoj kompjuter mojih pesnica i nogu [:D]

evo sad sam u durance of hate, koracam oprezno i usro sam se ziv:) inace, nisam dobio jedan quest, mislim da je cetvrti...ova dzungla prvo smara, a ovi poslednji nivoi (pijaca, upper, ono sranje sa councilom) su mali i brzo se prelaze. jedino sto sam preskocio taj jedan kvest, verovatno je negde random u onim prvim ogromnim dzungla etapama.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

luka fala lol:)

dastmene, ma znam, nego znas da ja volim da njamke:)

eh, nisam stigo do akta 4 jer me duriel ubio sedamsto puta i onda sam krajnjim naporima razuma uninstalirao igru u ocajnickoj akciji da spasim svoj kompjuter mojih pesnica i nogu [:D]

evo sad sam u durance of hate, koracam oprezno i usro sam se ziv:) inace, nisam dobio jedan quest, mislim da je cetvrti...ova dzungla prvo smara, a ovi poslednji nivoi (pijaca, upper, ono sranje sa councilom) su mali i brzo se prelaze. jedino sto sam preskocio taj jedan kvest, verovatno je negde random u onim prvim ogromnim dzungla etapama.

4 quest nalazis u jednoj od templ-a u Kurast Bazzaru mislim ili tako nesto, dobijes knjigu kad ubijes Unique monstera nekog. Kad ga ispunis dobijes valjda +5 na stats, tako da ono, preporucujem da uradis :D

Ja se secam, prvi put kad sam otisao da ubijem Duriela imao sam barbariana lvl 25 , ljudi se krstili, kao, "pa ja sam ubio diabla sa lvl 24" i nisam imao problema :D

Inace, koristi pomocnika iz drugog akta, MNOGO je koristan, pogotovu na normalu. Stavis mu neki Pike sa dosta dmg i cepa ko lud.

Edited by dustman

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ja mislim da sam prosetao kroz sve prolaze ispod bazara i nisam nista nasao. jebem li ga, ako me ne bude mrzelo, proci cu opet:)

ja sam otisao kod duriela na 22 ili 23 nivou, ali ne znam kakve to ima veze kad su mi statsovi za neki 12lvl recimo (imam nekih 50-60 stats poena u steku i nekih 15-20 skill poena). mislim, neam pojma, ja sam cuo da tako treba, maksimalno se stekas da bi mogo posle ako zatreba da vadis poene iz steka. ili ima stvari koje se automatski apgrejduju kad se levelujes (sto nisam primetio)?

u sustini, dobio sam duriela zato sto sam imao neku sikiru sa cold dmg, pa uspori on mene, usporim ja njega, al ja imam zeal.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...