Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio sam nocas na marakani, sjajno je bilo :)

hajlajt dana kad je shavija uzeo mikrofon sa bine da vodi navijanje, poshto su se pokvarili megafoni na tribinama :) ceo stadion se treso :)

mislim da je ova formacija prava, odlichno smo odigrali, josh uvek je slaba realizacija, ali se nadam da ce se popraviti...

koncert je takodje bio solidan, bilo je odlichno veche [:)]

Link to comment
Share on other sites

skoro se nisam ovako lepo osećao na marakani kao večeras

sve je bilo odlično, zaista.

vrhunac je bio car koji radi sklekove na stepenicama dok ga cela tribina loži, REALANO!

edit:

1011_cz_metalac_1.jpg

(na kartonima je sat koji pokazuje vreme 5 do 12)

1011_cz_metalac_4.jpg

1011_cz_metalac_10.jpg

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ma sta to, grobarska koreografija je bila FENOMENALNA! :D

stvarno im svaka cast, delije sve bolje i bolje. Ta fora sa "5 do 12" je bila ranije, cini mi se 2-3 godine, samo je bila velika setalica, i tad se odnosilo na rezultate... Ali dobro, ovo je potpuno drugi kontekst i sve. I moram da pohvalim i parolu, stvarno je dobra. :))

p.s. Doco, nisam prodao, kuci sam dosao oko 6:15. :\

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aca Kristić je izmislio trenerski posao za Pizona, jedino mi je zao sto ga nisu postavili posle Metalca nego su cekali da nas sa'rani Ostanic... Realno, derbi ce ipak pokazato koliko je stvarno dobar trener i utakmice posle partizana gde igramo sa Vosom, Spartakom, Borcem iz Cacka itd... ako zavrsi jesenji deo na prvom mestu ja mu skidam kapu!

Link to comment
Share on other sites

pa ja zaista nemam sta pametno da kazem tebi,koji branis lukica,coveka koji je otisao iz kluba kako bi za vreme bombardovanja pucao na avione nato agresora,koji napusava navijace na tribinama,koji je kao STABILIZOVAO klub,a mi poslednje tri godine nismo videli titulu,pobedu u derbiju i drugo kolo kvalifikacija intertoto kupa

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

doshao je za vreme bombardovanja da bi bio sa svojom porodicom. iz njegove perspektive sigurno nije mogao da zna kako ce to bombardovanje da izgleda. da mu je toliko zinulo za pare ostao bi u francuskoj

inace, da skratimo pricu, boli mene kurac da ga neshto branim ovde. ja sam samo rekao da je lik ok, zvezdu je preuzeo na kraju proshle sezone kada je bila pred stecajem, uzeo kup, izgubio prvenstvo u poslednjih par kola (sa bednom ekipom). sad to shto tebi deluje da je npr piksi vishe uradio od njega je zato shto je skrshio milione, finansijski upropastio klub i osvojio neki trofej je druga prica

za napushavanje igraca i "patriotske izjave" niti sam ga branio niti planiram

Link to comment
Share on other sites

pa ja zaista nemam sta pametno da kazem tebi,koji branis lukica,coveka koji je otisao iz kluba kako bi za vreme bombardovanja pucao na avione nato agresora,koji napusava navijace na tribinama,koji je kao STABILIZOVAO klub,a mi poslednje tri godine nismo videli titulu,pobedu u derbiju i drugo kolo kvalifikacija intertoto kupa

Da, bolji je bio Piksi koji je preuzeo klub sa 17m maraka na racunu i timom koji je vredeo preko 20 miliona a ostavio ga sa 27m duga, nije tesko izracunati koliko je kostala titula. Ili Toplica spasojevic i Dobrivoje Tana koji su doveli klub skoro pa do gasenja.Ili velicanstveni ilija Ivic koji je sam sebi dodelio platu kao da je bio direktor Reala a ne kluba koji se nalazi u Srbiji. Navedi jedan konkretan argument protiv Lukica, nemoj da samo bacas clueless hate po forumu....

Jel preuzeo klub koji je bio pred raspadanjem kako zbog finansija, tako i rezultata? Nije moguce da ti je pamcenje toliko kratko!

Sta je uradio u prvoj sezoni?

Jesmo uzeli trofej posle nekoliko godina?

Jesmo bili aktivno u borbi za titulu sve do kraja?

Da li mozda znas da kada je preuzeo klub zaposleni i igraci nisu primali plate 6 meseci unazad? Sada im se redovno isplacuju zarade.

Da li je doveo sponzore u klub?

Koji je prosek na utakmicama sad a koji je bio pre 1.5 y?

Da li je Zvezda prva na tabeli i ravnopravno ucestvuje u borbi za titulu?

To sto nekome smeta sto prvi covek Zvezde nije reinkarnacija Cede Jovanovic i ne deli iste vrednosti kao kvazi liberali i proevropske patriote vec je tvrdi nacionalista i kao takav i nastupa u javnosti je Vas problem a ne njegov. Ako se ne stide oni sto ga primaju u dupe da to javno kazu ne vidim razlog da se stidi neko sto je napustio karijeru da bi se vratio u zemlju i prijavio se u vojsku da brani mesto gde mu zivi porodica za vreme bombardovanja.

A sto se tice pljuvanja navijaca od strane Lukica, da li je preterao u reakciji? Verovatno jeste ali ne zato sto je pljuvao navijace vec zato sto je uopste dozvolio da ga reakcija sacice nazovi Zvezdasa sa zapadne tribine isprovocira. Da si malo upucen u desavanja na relaciji navijaci-Lukic znao bi da on ima apsolutnu podrsku svih navijackih grupa (ljudi koji gledaju utakmice na stadionu a ne na televizoru).

To sto pojedinci koji stadion vide jedino na TV-u a za Zvezdu navijaju jer je imala Bari i svoju privrzenost klubu zasnivaju na osvojenim titulama i raspravci za komsijom koji isto tako gleda JNA na TV-u svake druge nedelje, mogu i za Nagoju da navijaju, iste ce koristi imati Nagoja od njih kao i sto ima Crvena zvezda (nikakve). Vi ste simpatizeri kluba, kao sto sam ja simpatizer Chicago Bulls-a, niste navijaci...

Xexe a namerno je napisao partizan malim slovima xexexe

Malo se salim, iskreno nemam nista protiv Partizana iako navijam za FKCZ. Treba nam naravno sto vise jakih klubova da podignemo kvalitet lige, da stvaramo vise dobrih igraca i gledamo zanimljivije utakmice. Ne treba biti pametan pa videti da niti je u interesu Partizana da bude jedini jak klub u Srbiji niti je u interesu Zvezde da ona bude.

edit* izvinjavam se na duplom postu!

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...