Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a zashto si toliko siguran da nisu?

inace, ovi sto pljuju kristica neka mi kazu koji je trenerski "pedigre" imao aleksandar stanojevic kada je preuzeo partizan?shto se mene tice ako sutra odigramo ok protiv javora, neka mu se pruzi shansa

inace, mozda li adi debituje sutra

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

shta ja imam tebe da uveravam...

obilic propao, odrzavanje stadiona koshta.luka nije nimalo lak na keshu, tako da sam siguran da sisata nije dobila mnogo, ako je ishta i dobila. jedna obaveza manje za nju, a za mladje timove extra stadion, mozda ponovo padne sex i svi srecni..

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

inace, ovi sto pljuju kristica neka mi kazu koji je trenerski "pedigre" imao aleksandar stanojevic kada je preuzeo partizan?shto se mene tice ako sutra odigramo ok protiv javora, neka mu se pruzi shansa

stanojevic je trenirao mladu repku,a i on je bio iza djuke,ko sto je Lev bio iza Klinsmana,dok je Bitldjus tu zato sto je nechiji kum

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i kristic je bio pomocni josh od kako je zeman trenirao

zar stvarno mislish da je pizon bio bolji? kad je vec tu, treba mu pruziti shansu, ni meni nije ni malo simpatican

nigde ja nisam spomenuo pizhona,da se ja pitam trener bi i dalje bio zeman,a svi igrachi iz tog vremena bi valjda sada negde chukali kamen u ruskim ili juznokorejskim ligama.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zvezda nije loše igrala, a ni javor moram priznati.Ali navijanje je očajno, oko mene barem 10 likova ćute tu sa ribama, puše to je najbitnije.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Zvezda nije loše igrala, a ni javor moram priznati.Ali navijanje je očajno, oko mene barem 10 likova ćute tu sa ribama, puše to je najbitnije.

brate reci da je navijanje ocajno a na utakmici sa javorom je 10k ljudi,pa ti si lud jbt..

btw

http://www.youtube.com/watch?v=7Vz2aOCbun4

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grujo nije to, bilo je dosta delija i to je super.Ali sam pod "očajno" mislio na sledeće.Oko mene niko ne peva sem možda 40ljudi.Pa ako su već na severu što ne pevaju nego upalili pljuge, gledaju utakmicu i ćute.Ja pevam, skačem izgubio sam se svi me gledaju ko da sam debil

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...