Jump to content

Nasao stene psa


Recommended Posts

Veceras sam pronasao stene psa,mislim da ga je neko ostavio,bio je sam, a vise puta sam prolazio tuda u toku dana i nije ga bilo.Uglavnom pokupio sam ga pa cu da ga nosim sutra negde,pa me zanima kako to ide sa tim azilima ili orca i slicnim organizacijama.Da li ce ga primiti?Ker je bas mali,jedva da je prohodao,Pio je mleka i za sada kunja.Neki covek mi je rekao kad ga je video,da je ker nadut i da je to zbog toga sto ne moze da kaki,jer mu nije podmazan cmar, a to mu majka radi.Deluje malo naduto,pa sam nauljio tamo dole.Ako neko zna nesto o tome neka kaze,a uopste neki savet bi dobro dosao jer nikad nisam imao psa.Sta da mu dam da jede i pije,da li da ga okupam i tako to

hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da je to zbog toga sto ne moze da kaki,jer mu nije podmazan cmar, pa sam nauljio tamo dole.

PICS OR DIDN'T HAPPEN!

Sad ne znam jebiga sta da ti kazem, imam 15 godina, ali kapiram da je neki azil najlakse resenje, a malo teze bi bilo recimo da das oglas kako si ga pronasao ili tako neki fazon. Najbolje se jos raspitaj po nekim animal-centric, a i onim velikim opstim forumima.

Link to comment
Share on other sites

ja sam retard.

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bojim se da ovog puta tovarite lika koji zaista ne zasluzuje to.Bash ste retardi,bolje da si ga ubio dragonballdzijo i da si okacio topik o tome na ruru.

ljudima je samo smesno sto je mazao uljem cmar stenetu :(

a inace kako mozemo da pomognemo, ako je ker nadut logicno da ga vodi kod veterinara ( da dobije tablete protiv glista i sl. )

a za orku i slicno najbolje je da sam pozove pa pita ( http://www.orca.rs/dajete%20zivotinju%20na%20usvajanje.htm ), u svakom slucaju ako i planira da udomi kera tog mora da ga vodi kod veta na vakcine i sve to

Link to comment
Share on other sites

Orca ce ti reci da ga slikas i da im posaljes slike pa ce oni okaciti za udomljavanje. Uradi to.

Takodje idi od foruma do foruma i reci da poklanjas umiljato stene mesanca blabla.

Treca a mozda i najbolja varijanta je da ga zadrzis, iznenadices se koliko ce ti prirasti k' srcu.

Edit: btw, ti kada imas zatvor jel mazes svoj cmar jestivim suncokretovim uljem, ili to neko radi za tebe?

Edited by CLEO
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...