Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daj vanja,covek je nesto najbolje sto je moglo da se dogodi crvenoj zvezdi

moguce, stvarno je preporodio zvezdu i igra daleko bolje...

ali nisam mislio na to, mislio sam na... pa pogledaj lizrov klip :D i na kraju ga je stanojevic na finjaka posrao

to je ono sto cigane krasi uvek, samo kenjate ali HILJADEEEEE PORUKAAAA... a znas sta na kraju ostane u rukama :))

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

naša šabančina slavi posle utakmice u svlačionici, a vaša šabančina slavi pre utakmice na konferenciji za štampu.

nemoj da porediš vašeg orangutana koji se ne razlikuje od sirovina poput Babovića i Lole Smiljanića sa čovekom koji je za Stanojevića tata u svakom smislu (igračkom i trenerskom)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma lol mendzi, rekao je da je partizan bivsi sampion i sve vreme se kenja po medijima za zvezdu kako su srpska barsa, umesto da cute i igraju...

ne znam samo kako im nije bilo jasno, jos od prosle sezone, da ta prica ne pali :)

a stanojevic, pa jeste preterao sa tim radovanjem posle tekme, ali je cutao kad je trebalo i ispao je daleko veci car... jos ne zaboravimo da je on jos mlad (37-8 godina), tako da ono, obrni okreni robi je izduvao veliku grobarsku karu 8D

ps. do sledeceg derbija ce valjda nauciti da ne brise nos na konferenciji za stampu, ako ostane do sledeceg derbija, POY

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pa kad je prosinecki rekao da je zvezda srpska barsa...kad je on uopste rekao da je partizan bivsi sampion,sta pricate jebote...pa samo pogledaj sta je rekao na poslednjoj konferenciji i videcete da je covek toliko realan,nije lozhana i seljak...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

To je to kad ljudi citaju naslove koje novinari izvuku iz konteksta i objave, a ne procitaju sta covek stvarno izjavi tokom citavog intervjua ili konferencije...

Nego moram da priznam, grobari su posle ove pobede postali tolike lozane da su cak zajebali i navijace zvezde... Znaci ovoliko napaljene ih jos nisam nikad video.

Link to comment
Share on other sites

Rekao je da je Partizan bivsi sampion, dok za Zvezdu da je mala Barsa je izvuceno iz konteksta.

Jebiga, malo je lose sad kad gledas Stanojevica koji peva "zasto cutite picke ciganske", ali opet, to je u svlacionici bilo i covek je stvorio veoma pozitivnu atmosferu u istoj, i ima pravo da slavi najbitniju pobedu u sezoni, verovatno i njemu samom otkad vodi Partizan, a to sto je neki lik sa partizan.rs sajta snimao, jebiga.

I presrecan sam zbog previse nerealnih "delija" pre derbija, nadam se da im je sad malo jasnije postalo da Partizan nije kao ostala boranija sto je punjena.

Zvezda je na pravom putu, i sve ovo pricam kao navijac Partizana, i prvi put posle tri godine sam bio u strahu poraza u derbiju, ali ne zbog loseg Partizana, nego dobre Zvezde.

I ajde sada da urade zajedno nesto u Evropi, za pocetak je dovoljno da oba tima udju u Evropsko takmicenje, pa posle polako...

Edited by OBL1
Link to comment
Share on other sites

jedno je da slaviš, drugo je da si šaban

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uveren da bi svi iz FK Crvena Zvezda slavili mirno bez skandiranja, uz šampanjac i kavijar.

Nažalost, to još dugo nećemo moći da proverimo.

pa mislim da bi robi bio kulturniji i verovatno posetio grob franje tudjmana :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uveren da bi svi iz FK Crvena Zvezda slavili mirno bez skandiranja, uz šampanjac i kavijar.

Nažalost, to još dugo nećemo moći da proverimo.

isto bih rekao i za naše da su šabančine, kao što jesu Koroman, Tošić, Ninkov, Stameni and co

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

"Takvo ponašanje ne dolikuje treneru Partizana, ne postoji nikakvo opravdanje za moj postupak. Izvinjavam se", poručio je Stanojević.

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/196478/Stanojevic-Nema-opravdanja-za-moje-ponasanje-u-svlacionici

eto, bar je pojeo govno i izvinio se...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

po meni je to najdebilnije što je mogao da uradi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nema šta da budem zadovoljan, to mi je kao i kad Uroš Mišić kaže da nije hteo da sjebe pandura. Učinio si glupost, nisi razmišljao, ne foliraj se. Upravo je samokontrola ono što razlikuje čoveka od životinje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E jebi ga sada,ko da svako od nas nije uradio nesto za sta se posle pokajao,skapiravsi kakav je debil ispao...bilo to pod uticajem opijata,euforije ili neceg treceg

I naravno,na kraju uvek trpis posledice tog debilizma,ali vise cenim one koji pojedu sopstveno govno,nego one koji iskuliraju

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...