Jump to content

nabavka xbox 360


b1oh4zz4Rd

Recommended Posts

Nego momci, da ne otvaram novu temu, planiram da kupim xbox i imam par pitanja.

1) Koji xbox mi se najvise isplati da uzmem? Arcade, Elite ili Super Elite (ovaj novi)? Imam eksterni hard.

2) Kada ce otprilike doci taj novi xbox kod nas? Na netu pise da je release date za evropu 16. jul, jel to znaci da ce i kod nas tad doci, ili postoji neki lag? Nikad do sad nisam uzimao nesto 'cim izadje' kod nas, tako da nemam pojma kako ide to sa release datumima. Koliko ce biti skuplji kod nas novi xbox? Hoce li odma moci da se cipuje kako bi radio sa piratima, ili ce se i to dodatno cekati?

3) Jel svaki xbox moguce nakaciti na monitor preko VGA, kako to ide, kakav je kvalitet slike?

4) Procitao sam ranije na ruru da se negde prodaju novi cipovani xboxovi, sa garancijom. Ko to radi, jel jos radi, kako mogu stupiti u kontakt sa nijm?

i zaboravih:

5) Jel moze nekako da se namesti ps3 gitara da radi na xbox-u? (Guitar Hero)

Edited by biohazard
Link to comment
Share on other sites

1. Pa ako imaš hard onda je arcade kapiram ok rešenje.

2. Teško da će novi xbox doći 16. jula kada i u ostatku evrope jer kod nas nema nikakvog distributera. Pa i kad ima distributera kasni. Koliko će biti skuplji? Računaj najmanje 100 eur ako ne i 150 u odnosu na ostatak evrope. Za čipovanje se ne zna još uvek.

3. Može, treba ti samo VGA kabl.

4. Nisam čuo da neko valja flashovane xboxove sa garancijom.

5. Koliko je meni poznato - ne.

Link to comment
Share on other sites

A ako bi preko svog eksternog, jel bi morao da ga formatiram specijalno za xbox, ili moze da radi cim se prikljuci? (Koristim NTFS.)

Formatiraš ga specijalno za Xbox, iz Xboxovog sistemskog menija. Doduše ograničenje je na 20 GB, tako da ostatak možeš da koristiš za potrebe kompjutera.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...