Jump to content

HELP! STRATEGY ALERT! :)


Baygon

Recommended Posts

Dobar dan ljudoFi. Ja bih trebao jednu pomoć. Trebam neki fast advice.. koju da si strategiju skinem/kupim. Dajte mi jedan dobar naslov da mogu počet špilat. Nešto tipa rise of nations. Ako se još tko sjeća toga :) Peace out :) Thx for help :O

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savjetima. Respect. Probat cu warrhammer. Samo da te pitam warrhammer je preko interneta ili ima single player i to campanja. Sry na noob pitanju. Nisam dugo igrao nikakvu strategiju. :) Thx again.

Warhammer 40.000 ti je strategija sa kampanjom.

Warhammer online ti je MMORPG.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Š'o, šta fali Omenu, em je baš hard core teška, em ima dobrih dinamičko strateških momenata, em je muzika ludilo :)

http://www.youtube.com/watch?v=uh3zt5PwrfY&feature=related

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

jebote, kol'ko dobro izgleda igra za nesto sto je izaslo 98-e

sa'cu skinem da pikam :D

Pazi kakvih tu momenata ima: dobiješ zadatak da zauzmeš neko utvrđenje na koje su krenuli neki goblin. Uz put te savataju seljaci iz nekog sela da prvo njima pomogneš. Ako ih odbiješ, nikom ništa (osim što si propustio šansu da nalupaš još iskustva i loota), odlaziš na nivo sa utvrđenjem i imaš prednost povišenog terena, jer goblini napadaju iz neke doline. Ako pristaneš, odradiš taj nivo, ali kad stigneš na nivo sa tvrđavom, goblini već stigli i sad se oni napadaju od gore, dok ti pokušavaš da ih osvojiš iz pomenute doline... Isto tako, na kraju se šibaš sa nekim mumija-kraljem (to se zna još iz introa, tako da nije spojler), i što više sporednih misija rešavaš, više iskustva i opreme nabijaš, ali i on ima vremena da prikupi više vojske. Ako ignorišeš sporedne zadatke, i on će imatit manje vojske u zadnjoj bici, ali ni tvoja ekipa neće biti nabudžena koliko treba.

Ima tu još svašta nešto, jedino što je igra baš baš teška kasnije, nema setovanja težine, svaka pojedinačna jedinica mora da se pazi ko oči u glavi, jer je novčana nagrada na kraju svake misije često nedovoljna da se zakrpe gubici među vojskom.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa na kontu godine izlaska je bio moj komentar, AoE kec je '97 a WH:Dark Omen je '98 :) pa rekoh ako ce da nudimo strategije pre ~20 godina zasto da ne krenemo od pocetka :)

Ako neko moze da mi veruje, ja sam igrao na PS i dozivljavao takve frustracije jer je igra stvarno bila preteska posebno ako se pogresi a to je obicno gubitak neke jedinice.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

O, pa ako ćemo ranu antiku, preporučujem i prvi i drugi Castles, naročito dvojku, kad kreneš i papine teritorije da rokaš, a spekatkl što je sve praćeno insertima iz onog praistorijskog filma o Krstašima ili kako već beše.

http://www.gog.com/en/gamecard/castles_castles_2

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...