Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci ne znam sta se desilo, ali nesto je pojelo dobar deo postova od juce po svim subforumima :D

Inace dobro jutro radni ljudi, iscimao me cale da idem sa njim na planinu Juhor u neku akciju (radnu :( ) sa njegovim radnicima, gomila hrane, prostog sveta i piva, bice veselo :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ceo forum je prso posle DT-a, meni ne radi slika na profilu! Zahtevam pravdu i dobru uslugu ili cu prestati da vam placam! oh wait...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

well done, Admins :)

ja cu ti rado prepustiti brigu o ruru ako zhelish ;) datacentar staff je ochajan, bekap je bio napravljen u vreme kad je downtime bio zakazan, a oni su ubili server da bi zamenili disk 5h (ili vishe) kasnije..

Link to comment
Share on other sites

Sjebao sam ruku u nedelju. I odem kod doktora u nedelju, i on mi stavi longetu i kaze da se javim svom lekaru u petak za skidanje.

A on je mislio da mi ona da uput pa da onda idem kod njega. I odem do mog lekara da mi skinu to, i ona kaze kao da oni to ne radi nego samo daju upute. A kao taj doktor u poliklinici radi pre podne, pa sam zakasnio da mi da uput da idem, nego da drzim do ponedeljka i onda da se javim kod nje po uput pa da idem da mi skine to. :/

Smor. Skinuo sam je sam.

Link to comment
Share on other sites

brate...kupi nove za 300 dinara, sta se drkas sa popravljanjem (osim ako nisu neke super pro)

super pro su i nemaju više da se kupe nigde takve. Naši uvoze samo Speedo od većih marki sada, najočajnije modele  i neke škljbz marke.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

okrechila sam nokte u shljashtece srebro ! :) sad cu da plasim malu decu po gradu svojim kandzama :D

slusam asiandubfondation i sad cu do grada, samo da se sashui krech...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod naocara za plivanje, gde bi mogao da kupim neke pristojne a ne skupe koje ce da mi potraju 10 dana dok sam na moru?

Moze i maska. Malo da ronim freestyle nisam odavno a nedostaje mi.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod naocara za plivanje, gde bi mogao da kupim neke pristojne a ne skupe koje ce da mi potraju 10 dana dok sam na moru?

Moze i maska. Malo da ronim freestyle nisam odavno a nedostaje mi.

ma sta ce ti maska, uklopices se na keca sa tim podvodnim stvorenjima...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...