Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sjebao zglob ruke na fudbalu prokletom. Opak smor ...

Od sutra sam par dana kod babe na selu. Bice smor do jaja, al cu brutalno da izblejkam.

I jel skontao neko od telekomovih juzera da kad prica s nekim cuje sebe u mikrofon telefona sa zakashnjenjem od sekundu ili dve ?

Ja i jos par drugara i drugarica smo to skontali i sad smo u tripu da nas prislushkuju.

Link to comment
Share on other sites

deste ljudiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Evo stigoh sa Paga, pa rekoh odmah vama da se javim. :D

Bilo je bas fino na moru. Pilo se onako kako to na moru valja, po ceo dan te after beach zurke, i uvece naravno. More je zaista prelepo, milina je kupati se. Slusao sam tamo Moralesa (smor), Shapeshifterse (onako, solidan house), Afrojacka (mnogo sam ocekivao od njega, ali isto me je toliko razocarao), Tocadisca (ooodlican) i Dirty Southa (ooodlican). I moram da se pohvalim da sam juce CAK i sprcao neku Italijanku \o/ \o/ \o/.

Eto, ostace ovo more u bas lepom secanju...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

I jel skontao neko od telekomovih juzera da kad prica s nekim cuje sebe u mikrofon telefona sa zakashnjenjem od sekundu ili dve ?

Ja i jos par drugara i drugarica smo to skontali i sad smo u tripu da nas prislushkuju.

Obeležen si, nema nazad. Od sada samo face2face ili ako baš mora skype!

Coooooreeeeeeey!!!!!

:*

Afrojacka (mnogo sam ocekivao od njega, ali isto me je toliko razocarao)

I moram da se pohvalim da sam juce CAK i sprcao neku Italijanku \o/ \o/ \o/.

Afrojack peder

Leško car

poz

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

deste ljudiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Evo stigoh sa Paga, pa rekoh odmah vama da se javim. :D

Bilo je bas fino na moru. Pilo se onako kako to na moru valja, po ceo dan te after beach zurke, i uvece naravno. More je zaista prelepo, milina je kupati se. Slusao sam tamo Moralesa (smor), Shapeshifterse (onako, solidan house), Afrojacka (mnogo sam ocekivao od njega, ali isto me je toliko razocarao), Tocadisca (ooodlican) i Dirty Southa (ooodlican). I moram da se pohvalim da sam juce CAK i sprcao neku Italijanku \o/ \o/ \o/.

Eto, ostace ovo more u bas lepom secanju...

Cek zar tamo ne treba tek da pocne fest taj (kako sam skontao iz price drugara koji mi trubi o tome nedeljama)?

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

ove godine u tom klubu Papaya imas 5 festivala (get exited, nokia, after beach, godskitchen i tuborg green beat) i dolaze razna imena, a evo da ja ne nabrajam, imas ovde sve izvodjace da vidis http://www.papaya.com.hr/.

Meni je neverovatno to, da klub koji je na 20m od te Papaye, zove se Aquarius, ove godine takodje ima dovodi razna imena: tocadisco, crookers, avicii, laidback luke, chuckie, chemical brothers...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

I jel skontao neko od telekomovih juzera da kad prica s nekim cuje sebe u mikrofon telefona sa zakashnjenjem od sekundu ili dve ?

Ja i jos par drugara i drugarica smo to skontali i sad smo u tripu da nas prislushkuju.

isti bag imam, ali nisam tripovala da me prisluskuju, samo me nervira :D

Link to comment
Share on other sites

Jutro svima dobro....

Rur - basket ekipa - ja mogu da stignem do Ade oko 6 danas...Idemo?

@Lesko

Jel si dobio originalni recept za spagete :)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jutro svima dobro....

Rur - basket ekipa - ja mogu da stignem do Ade oko 6 danas...Idemo?

@Lesko

Jel si dobio originalni recept za spagete :)

Goniiiiii basket. Idemo idemo!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...