Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Ortakinja ostavila decka posle 4 godine (nisam sprco) posle cega se ovaj pozalio svojoj kevi, koja je potom okacila ostru kritiku tog raskida na fejsbuk.

http://www.facebook.com/photo.php?pid=107880&id=100001225462554#!/notes/vesna-zaletel/sta-ostaje-posle-ljubavi/427484261543

Koliko jadan moras da budes. xD

Hesus, zašto bre keva zna ovoliko detalja o vezi svog deteta, it's just plain sick

In other news ceo dan samo jedem i serem, to je život to nije reklama

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne seri.

Moj saljivi post je u sebi nosio odredjenu kolicinu onoga sto bi svako ko ima muda uradio.

U svakom slucaju ako tebi ostaje stan od 58 kvm kod studenjaka, verovatno nisi sada svestan koliko si blago dobio.

Mislim imas opciju da za 15 k eura resis najveci problem materijalni u zivotu na nekoliko nacina :) I govoris drugima da ne seru, stvarno imas totalni komunikacioni problem :)

Ako nista bar mozes da vezbas uredjenje enterijera. Ovaj put bar za sebe.

Hesus, zašto bre keva zna ovoliko detalja o vezi svog deteta, it's just plain sick

In other news ceo dan samo jedem i serem, to je život to nije reklama

Zato sto je ovo fejk? Ako nije, pa ovo je grozno. Moji roditelji od moje 12 nisu skoro nista znali i tako i treba da bude.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

koju ti verovatno zaista zelis da sprcas, pa sve sto ona kaze deluje kao amin

To je, naravno, istina. :D

Ali nije to bitno, uopste nije poenta ZASTO su oni raskinuli niti bilo sta oko tog raskida, ali da li bi ti stvarno to rekao sve kevi i dopustio joj da pise o tome na svom fejsbuku? Ko uopste normalan drzi svoje roditelje na fejsbuku? :D

Link to comment
Share on other sites

Moj saljivi post je u sebi nosio odredjenu kolicinu onoga sto bi svako ko ima muda uradio.

U svakom slucaju ako tebi ostaje stan od 58 kvm kod studenjaka, verovatno nisi sada svestan koliko si blago dobio.

Mislim imas opciju da za 15 k eura resis najveci problem materijalni u zivotu na nekoliko nacina :) I govoris drugima da ne seru, stvarno imas totalni komunikacioni problem :)

Ako nista bar mozes da vezbas uredjenje enterijera. Ovaj put bar za sebe.

ne znam kako da ti objasnim da mi ta usteda ne znaci mnogo ako nemam pare da preuredim stan da zadovoljava minimum uslova.jel treba da idem u bataju svaki put kada hocu nesto da spremim za jelo ili operem/opeglam?...ne znas na sta lici stan u kome zivi crnogorac od 85 godina,poslednjih 13 godina bez zenske ruke

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zaista, u raskidu ne postoji 'kriv' ili 'jadan', nisam citao i ne znam kome sam dao naklonost ovim postom, al cisto da kazem:)

licna emo percepcija je kurva.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam kako da ti objasnim da mi ta usteda ne znaci mnogo ako nemam pare da preuredim stan da zadovoljava minimum uslova.jel treba da idem u bataju svaki put kada hocu nesto da spremim za jelo ili operem/opeglam?...ne znas na sta lici stan u kome zivi crnogorac od 85 godina,poslednjih 13 godina bez zenske ruke

ah, zivimo u 2 razlicita sveta vidim ja :)

e ijnace dosao sam samo ovde da se pozalim da mi sc2 radi na laptopu sa intelgma??? a ne radi kuci na zverski jacoj makini???

A wow kuci letiiii a na laptopu ne radi??

Nesto tu ne valja!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

To je, naravno, istina. :D

Ali nije to bitno, uopste nije poenta ZASTO su oni raskinuli niti bilo sta oko tog raskida, ali da li bi ti stvarno to rekao sve kevi i dopustio joj da pise o tome na svom fejsbuku? Ko uopste normalan drzi svoje roditelje na fejsbuku? :D

uopte nije poenta u tome zasto su raskinuli.

Otkud ti znas da se on izjadao svojoj kevi? Uopste ne mora to da znaci... A cak i da jeste, ne vidim tu TOLIKU (eto, nekome to prija, i ima takav prijateljski odnos sa roditeljima) frku.

Prica uopste ne govori o njih dvoje, nego generalno gledano. I vrlo cesto se sjebemo kada shvatimo da, koliko god svi mi (prvi ja) mislili da smo posebni i jedinstveni, u stvari smo u mnogim stvarima vrlo slicni jedni drugima. Mozda ona jednostavno govori o sebi i nekoj svojoj davnoj ljubavi. Ili pak o tebi, meni, ili nekom 5.

Hocu da kazem, zena je napisala jednu misao, koja je zapravo vrlo jednostavna, ali isto toliko i istinita. Inspirisana i podstaknuta sinovljevom tugom (ili kako god vec hocete a da ne zvuci pateticno), prica o nekim realnim stvarima koje smo verovatno svi osetili. I mogu da se kladim, da ko god je ovde imao neku osobu zbog koje je patio, da se moze pronaci u ovom tekstu.

I samo ponavljam, ne, ne mislim da je ovo umetnicko delo ili nesto slicno tome.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...