Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poceo sam da pravim neku listu popravki koje moram da uradim u dedinom stanu, koje bih morao da uradim pre nego sto se uselim i hvata me glavobolja od samog pogleda na neophodni budzet samo za renoviranje kupatila koje bih prvo uradio uz relativno prosto i jeftino krecenje soba.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pa ok, idi na sajt bilo koje banke i pogledaj koliko bi te izasao kredit za takav stan.

Nakon toga ima da pevas dok krecis, fugujes i sve da pocupkujes i pevas :" mesa, sira, lipov lad, bas me briga kad sam mlad" [8D]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

poceo sam da pravim neku listu popravki koje moram da uradim u dedinom stanu, koje bih morao da uradim pre nego sto se uselim i hvata me glavobolja od samog pogleda na neophodni budzet samo za renoviranje kupatila koje bih prvo uradio uz relativno prosto i jeftino krecenje soba.

imash svoj stan, lupicu ti shamar :) kad izrachunam koliko sam para dao na stanarinu smuchi mi se :)

Link to comment
Share on other sites

To je ono : imam za veceru cherry paradajz za mozzarelom sa jedne i dinju i prsutu sa druge strane! jao jao sta da radim :)

Kazem ja sve bi ja nas u rudnik !

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ceo dan skakućem kroz kuću uz RATM. tih što nisam češće sam kući... niko te ništa ne pita, niko ti ne traži ništa, niko ne zanoveta... milina

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

poceo sam da pravim neku listu popravki koje moram da uradim u dedinom stanu, koje bih morao da uradim pre nego sto se uselim i hvata me glavobolja od samog pogleda na neophodni budzet samo za renoviranje kupatila koje bih prvo uradio uz relativno prosto i jeftino krecenje soba.

па што не кажеш... све калкулације су обављене.

купатило ти је 150-200к динара, толико је и кухиња са свим елементима и техником. најприближнија рачуница за комплет реновирање стана (без преправки, штемовања и сличних великих радова) је око 10к динџи по квм. ако не мораш да мењаш паркет, у ту цифру може да ти се угура и фул алу-ПВЦ спољна столарија.

све у свему - зачин Ц.

свима који купују домаће шаљем ЈЕДАН ВЕЛИКИ ТОПЛИ ПАТРИОТСКИ ПОЗДРАВ! тако чувамо нашу земљу за потомство. само напед.

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pa ok, idi na sajt bilo koje banke i pogledaj koliko bi te izasao kredit za takav stan.

Nakon toga ima da pevas dok krecis, fugujes i sve da pocupkujes i pevas :" mesa, sira, lipov lad, bas me briga kad sam mlad" [8D]

imash svoj stan, lupicu ti shamar :) kad izrachunam koliko sam para dao na stanarinu smuchi mi se :)

To je ono : imam za veceru cherry paradajz za mozzarelom sa jedne i dinju i prsutu sa druge strane! jao jao sta da radim :)

Kazem ja sve bi ja nas u rudnik !

to sto ne moram da izdvojim 70 do 80 hiljada za stan od 58 kvm kod Studenjaka, ne menja cinjenicu da su 10 - 12 hiljada evra * VEOMA VELIKE pare, posebno ako nemash tatu ili mamu da ti ih da (nego im cesto i dajesh pare jer je cale bolestan i ne radi), niti prijavljen posao da trazish kredit banke...

* toliko treba da se sasvim skromno ali i kvalitetno uradi novo kupatilo, nova kuhinja, okrechi stan, zamene prozori i da imam gde da spavam i radim.Stan je iz 62, 63ce i nista osim krecenja na njemu nije radjeno za skoro pola veka...

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ortakinja ostavila decka posle 4 godine (nisam sprco) posle cega se ovaj pozalio svojoj kevi, koja je potom okacila ostru kritiku tog raskida na fejsbuk.

http://www.facebook.com/photo.php?pid=107880&id=100001225462554#!/notes/vesna-zaletel/sta-ostaje-posle-ljubavi/427484261543

Koliko jadan moras da budes. xD

pozalio? kritika? jadan?

Nista od ovog ovde nije istina.

Zena je dobila inspiraciju, i ona je jos jaca jer je njen sin verovatno pati. To sto je tebi tvoja ortakinja (koju ti verovatno zaista zelis da sprcas, pa sve sto ona kaze deluje kao amin) dosla i rekla "ostavila sam ga, on je jadan, vidi sta je uradio", to je zaista tvoj problem.

Ne mogu da kazem da ovo ima neku literarnu lepotu, niti da je umetnicko delo, ali odlicno jeste, i to bas zato sto je istina. O da, jeste istina. I to ona najjednostavnije, koju mi neki ne smemo da priznamo sami sebi, pa je potreban neko sa strane da pomogne. E jebi ga, otisao sam predaleko...

U svakom slucaju, ne seri!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...