Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na gazelu ne idem otkad su počeli radovi, ne bih da rizikujem... mada sam čitao u novinama recimo u subotu, bio veliki naslov "od ponedeljka nikako gazelom" ili tako nešto... piči brankovim ili starim, sigurnija je varijanta.

Link to comment
Share on other sites

juče sam ceo dan bio napolju, gledaću da i danas uhvatim bar sat-dva. od srede ili četvrtka opet pakao, tako da valja iskoristiti ovaj mali odmor.

otkad je tebi riba plava?:)

ima onu prirodno svetlu kosu koja oće da posvetli na suncu dodatno, tako da sad jeste skoro pa plava

Link to comment
Share on other sites

U, nisam video ovaj "novi" dizajn, stavljam pod navodnike jer ne znam koliko je mator.

Mada mi i dalje nije jasno što je čitav taj koncept ostao "zarobljen" u nekoj 2007. godini ... dizajnerski, ne mislim na tekstove.

Link to comment
Share on other sites

poz jutarnji carevi. zvanično treči dan kako nisam oka sklopio, piči temperatura samo tako, ne skida se ispod 38... išao sam i kod lekara, kažu neki virus, samo da pijem čajeve i febricet, NABIJEM IH NA KURAC!! pio sam i brufen i febricet i ferveks i još neka 2-3 leka. dušu sam ispovraćao noćas... dajte neki savet [V] (dule, ni dezinfekcija alkoholom iznutra ne deluje [:p])

kaze moj stari da prehlade, gripe i ta sranja traju nedelju dana ako ih lecis, a 7 ako ne :/

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro carevi.

bolje prvo pripazi kome dajes password svog facebooka i kako se taj ophodi prema tvojim ortacima, nego sto im posle zelis dobro jutro.

@dve srece: zbilja, rano me probudila ova jebena alergija, i sad mogu duze da uzivam u ogavnom vremenu. Ako sestri bude preslab komp da se instalira sedmica, eto meni i druge srece - moracu da se jebavam sa instaliranjem i osposobljavanjem xp-a za rad. Normalno, nije sacuvala nikakve potrebne drajvere.

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam otkrio FB profil moje sestre od tetke koja ima 13 godina i slike koje pocinju da lice na pucenje pred kamerom...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ma odakle, iskopirao disk od ortaka :P

Btw identični su fajlovi kao na digitalnoj verziji

Valjda će ga krekovati brzo, ne bi trebalo da vuče podatke iz baze sa neta kao AC2, singl bi trebalo da radi sa lokalnim podacima, nadam se.

Link to comment
Share on other sites

Ma odakle, iskopirao disk od ortaka :P

Btw identični su fajlovi kao na digitalnoj verziji

Valjda će ga krekovati brzo, ne bi trebalo da vuče podatke iz baze sa neta kao AC2, singl bi trebalo da radi sa lokalnim podacima, nadam se.

taman da se osramote ovo da ne krekuju :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nahvatao sam neki virus ili stomacni grip, pre 12 sati mislio sam da cu dumrem =)

pa 'de si rođače... isti problem...

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...