Jump to content

Fallout Online by Interplay


G!!!

Recommended Posts

posle svih zajebancija Interplay je opstao i posle sudjenja sa Bethesdom i radi i dalje na Fallout Online

Danas se pojavio i homepage http://fallout-on-line.com/

Izgleda zaista lepo i falloutovski, vishe nego bilo sto u poslednjih 10 ak godina, i po ko zna koji put su zagolicali mastu fanova koji su toliko puta razocarani u pomenutom periodu

e da moze da se prijavi i za betu!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa da Fallout ime je u vlasnistvu bethesde, a jedini uslov za prodaju licence fallouta bethesdi pored novca je da ce interplay da radi mmo verziju... relativno skoro je bethesda i to htela preko suda da oduzme ali nisu uspeli (za sada)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Sta se desava sa ovime?

Malo pre sam probao FOnline, i jako je.... lose? :)

nece moci par nepacenih developera ovo da nagruva contentom nikako. dobru bazu jesu napravili (ako govorimo o starim FO fanovima), ali ovo nece skoro poleteti.

Sajt iz prvog topica nije u funkciji tako da kontam da ce FO zauvek ostati singleplayer (i u rukama Bethesde) :/

Jebem ti glupi black isle i sto se raspade

Link to comment
Share on other sites

kljucna rec:

nije isto kao i nekoliko rechi

mrzi me da pravim demotivator, ali skontao si

takodje - ne znam sta si hteo time da kazes. cinjenica koju si izneo je svima poznata, ali ne znam kako si se iznosenjem iste nadovezao na moj post. Takodje ne znam sta je tu kljucno.

Link to comment
Share on other sites

Sta se desava sa ovime?

Malo pre sam probao FOnline, i jako je.... lose? :)

nece moci par nepacenih developera ovo da nagruva contentom nikako. dobru bazu jesu napravili (ako govorimo o starim FO fanovima), ali ovo nece skoro poleteti.

Sajt iz prvog topica nije u funkciji tako da kontam da ce FO zauvek ostati singleplayer (i u rukama Bethesde) :/

Jebem ti glupi black isle i sto se raspade

pa taj FOnline je besplatan, valjdja su ga radili ruski fanovi... probao sam ga kada je izbacena engleska verzija i niceg se nisam seca, bili sve sami rusi u igri koji nisu znali ni rec engleskog... puckao maloo setkao se i batalio

sajt iz prvog posta radi, i nastavlja se rad na online igri od strane interplay-a

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Juce mi je radio samo layout sajta, flash animacija se nije ucitavala. Evo sad se prijavih.

Btw, G!!!. Posto search ne prikazuje uber stare topice, da li mozes da mi das zvanicni fallout 2 topic. Pretrazivanjem starih topica (najstarijih), naisao sam na nekoliko topica sa nazivom fallout 2, ali ni jedan od njih nije "official".

Juce sam presao fallout 2, pa zelim da chitam sta su drugi pricali o svojim poduhvatima na postapokalipticnoj zapadnoj obali :)

halp? :)

Link to comment
Share on other sites

e pa vidis ne postoji fallout official :P

fallout se igrao aktivno davnih dana, i u galvnom se diskusija svodila na to da sam ja pokusavao da ubedim da je igra bolja i od baldura, i od nwn, i od morrowinda i od obliviona etc :)

nekako su ljudi fallout kapirali i igrali pojedinacno u vecim ili manjim vremenskim razmacima, i kako ko pocne da igra onda ili otvori novi topik, ili ozivi stari, ili mene smara na msn-u :D i tako sam ja ostvarivao svoj cilj, da fallout bude svuda :tf:

tako da izaberi i ti slobodno opciju, pitaj - naci ce se uvek neko da ti pomogne :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Baldur's gate ima 300x bolji interfejs i vanila je mnogo manje bagovita - u kvestovima i otherwise :P Ja sam fallout 2 igrao sa 1.2 killap patchom, i sfall 2.12 (valjda), tako da mi je bio skroz kul. Jedini zabagovan kvest je bio sa deathclaw u navaro bazi. Usao sam kroz ventilaciju, i otvorio vrata sa plavom karticom, i kad sam dosao da pricam sa deathclaw, njemu je iznad glave bilo ono "thank you blablalba, i will never forget". I tako stoji. I kad god da ga kliknem isto ponovi. Koliko sam skontao, on treba da izadje iz baze i da ja dobijem 1500xp, koji nisam dobio :(

Sledeci put sam ucitao save, usao kroz trap door, pobio sve u podzemnom nivou, regrutovao deathclaw-a i pobio sve na povrsini :D Problem enclave? :tf:

Ako necu imati 1500 xp-a, imacu ~20k koliko daju svi pobijeni u navaro bazi :).

U ostalim stvarima su rame uz rame: prica, replay value. Samo sto je meni licno vishe kul taj postapocaliptic trip nego fantasy trip.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...