Jump to content

The Godfather Dota Tournament


krlee

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@timeisnomoneyshit ali ti covece i dalje smaras? Jednostavno nemas kila ti da se unosis u ovakve teme.. pricas nesto o tom cimanju a nisi imao ekipu u bgdu. Za sh i tj je skroz tacno, 91,92,93,94,95 .. vise to skoro nisu deca ali.. odrasli su u tom kul fazonu.

@godfater krle and co. zurke posle turnira nema teorije da bude, jer dota te slomi i fizicki i emotivno :)

hm, ja se slazem da necu da pijem sve do polufinala, finala, sto ce biti oko ponoci, a tada i onako svi piju,i u grad a i blizu kuma :D

naravno, jer ces do polufinala mozda i igrati, a posle ces samo gledati, navijati (za 25cm) i naravno zderati... a mi cemo gledati da ti se pridruzimo posle finala :)

@godfater tribal je prijavljen. I pobediti ih nece niko, te izmisljene price o nekim ekipama koje ce se pojaviti niotkuda postoje u nekoj gaming mojsije bibliji. Jednostavno svi treba da se pomire sa time i da ne razmisljaju ovako "koji kurac da idem na turnir,svakako necu biti prvi" .. Da neces biti prvi ,jer si mali i gadni bubuljicavi gamer, ali dodji na turnir da osetis sta je lan timski duh svake ekipe i da malo izadjes iz kuce sa kompa venta itd...

Link to comment
Share on other sites

auuu ala sere ovaj viktor,svaka mu se dala

samo ne vidim ko ovde smara...i izvini brate shto nemam dovoljno kila da bih se unosio u ovu temu (wtf o.O ?!)

da,pricam,moze mi se...a uz duzno poshtovanje prema igracima 25cm,rekao sam ti vec da slobodno pishesh ff kad ti ja dovedem moju ekipu... :)

i bash sam napomenuo da to nije iz fazona vec da bi razlikovao s i š ...al dobro nekim ljudima jednostavno ne vredi govoriti...a mi mozda i jesmo odrasli u "kul fazonu" al bolje i to nego da sam odrastao par godina ranije i da sam sad pun sebe,misleci da sve najbolje znam :/

i molim te,ako te smaram ne obracaj vishe paznju na mene i poshtedi me(nas) ovog glupavog spama

poshto sam takav covek,ne mogu da gledam kako pishesh gluposti a da ne odgovorim...pozdrav

Edited by TimeIsMoney

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

zna se sta ja donosim ako budem dolazio *HINT (kidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj tamoooooooooooooooo)

jel karte ? :DDDDD

kec kralj kec kec :D

Edit: sad sam tek procitao sta ste sve ispamovali.

LJUDI PA POENTA SVAKOG LAN TURNIRA JE DA UPOZNAS VIRTUALNE DRUGARE I DA SE DRUZIS SA NJIMA (jer prave nemas) I ONDA KAD TE PITAJU U SKOLI SA KIM SI BIO DA KAZES BIO SAM SA DRUGARIMA

Edited by JovaTAJD

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

viktore ziv si komplex,bolje da ne pricam...

a to shto ti ne studirash i ne idesh u shkolu,NIJE MOJ NITI BILO CIJI PROBLEM...i nisam jedini koji se zalio na datume tour-ova zbog toga,tako da PALI.

i na kraju...a i da se ne lazemo,bolje po tebe shto " ne bi mi nikada doshli kao shto nismo ni do sad"...a zashto,uvericesh se kad "ne dodjemo nikad"

@Tingol: pusticu wuksu na tebe,iskuliraj

i posle kazu ja spamujem,pfff ...get a life

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Poenta DotA-e je da dok igras,zaboravis na trenutke u frizideru koje si proveo,jer si bio nevaljao i roditelji su te zatvarali u frizider..

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

1.25cm. najavio ucesce

2.hq najavio ucesce

3.pls crna gora najavili ucesce - miLerda, Nantecut, Boya, Stefany, PsySide

4.dede najavili ucesce

5.Kunkka Warriors najavili ucesce

6.GPTSM najavili ucesce

7.TiB najavili ucesce

8.Lw najavili ucesce

9.rambeee najavili ucesce

10.Dota Junkies - Nishnajavili ucesce

11.10triball - verovatno

12.dust - krusevac - mozdaserbs - mozda

13serbs - mozda

pise na forumu igraonice :)

Edited by JovaTAJD

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...