Jump to content

The Godfather Dota Tournament


krlee

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma nisu glupa pitanja, svako ima pravo da zna pod kakvim uslovima ce igrati. naravno da je dozvoljena upotreba keys-a, trenutno u igraonici ima warkeys, i mislim da ce oni zavrsavati posao sto se toga tice. ukoliko neko bas insistira na dotakeys, probacemo da instaliramo. Inace, kada vec pricamo o uslovima, ne znam da li je pomenuto ranije, ali mecevi ekipa ce se moci pratiti na LCD televizorima u bashti igraonice, gde naravno ima i uslova za sedenje ( fotelja ), da se ne bi pravila guzva iz igraca koji igraju, a opet da ljudi mogu da prate desavanja u mechevima. I u buduce, naravno vazi za sve, pitajte sta god vas zanima. Bez ustruchavanja molim :))))

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

da, dobro mi je to poznato :) u svakom slucaju, ukoliko se vecina ekipa slozi da im recimo vishe odgovara 27. jun kao termin odigravanja turnira, najmanji je problem da se to pomeri za nedelju dana. Samo bi bilo lepo da me na vreme obavestite, da ne bih dolazio u situaciju da odlazem tur par dana pred pocetak. Naravno, za uvazavanje predloga ce imati prednost ekipe koje potvrde ucesce za turnir. Mislim da bi bilo malo glupo da pomeram turnir, i prihvatam neke predloge od ekipa koje nisu sigurne da li dolaze.

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

slazem se matorim, ja npr, poslednji ispit mislim da imam 25og ali ipak sa sigurnoscu znam da su prijemni izmedju 20og juna i 5 jula tako da je najbolje odloziti tur za prvu nedelju jula, taman se nece poklopiti ni sa exitom ni sa cim drugim :)

Link to comment
Share on other sites

Brate uvek ce biti ljudi kojima ne odgovara taj i taj datum....Svi imaju svoj zivot i svoje obaveze ali da ne mozes 1 dan da imas za sebe i da se organizujes da dodjes recimo na "dota tur" onda nek ide zivot....

Sto se nas tice nije problem trudicemo se da se ispostujemo bilo koju odluku ako bude odlaganja...Nama je problem samo oko prevoza, za koji je vec pao dogovor za 20.jun,jer nam treba minimum dvoje kola jer pored ekipe idu i neki drugari koji bi posli sa nama da gledaju i da nas bodre :)

All im sayin ne mozes svima da udovoljis....

Poz i gl i nadam se da ce sve biti ok i da ce turnir biti odrzan

Link to comment
Share on other sites

ok drugari, onda ce verovatno biti 4.jul. Jako bitna stvar je da makar do 15.juna potvrdite ucesce, i naravno posaljete sastave ekipa, a do 25-og najkasnije recimo obavite finansijske obaveze, da bi samim tim ja imao uvid o tacnom broju ekipa blagovremeno, da bi i vi i mi znali koliko ce ekipa ucestvovati i koliki ce fond nagrada biti, sto naravno najvise zavisi od broja prijavljenih ekipa.

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...