Jump to content

The Godfather Dota Tournament


krlee

Recommended Posts

"Drugari" i "POTVRDITE UCESCE" u svakom mogucem postu... ispovracacu se po forumu ako mi neko ne donese lavor...

u pravu si drugar.

Elem evo kako stoje stvari za sada:

1.25cm. najavio ucesce

2.hq najavio ucesce

3.pls crna gora najavili ucesce - miLerda, Nantecut, Boya, Stefany, PsySide

4.dede najavili ucesce

5.Kunkka Warriors najavili ucesce

6.GPTSM najavili ucesce

7.TiB najavili ucesce

8.Lw najavili ucesce

9.rambe-najavili ucesce

10triball - verovatno

11.dust - krusevac - mozda

12.serbs - mozda

http://forum.gfgaming.net/viewtopic.php?f=13&t=42

verujemo da ce do 25.og juna da se popune svih 16 slotova na turniru...

Aj pa srecno nam svima bilo! :)

Edited by the godfather
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Matori matori,to je samo realno stanje stvari :D

haha najjace kad je neko rekao"vazi shto bi se tribal cimao do Nisha"...HAHAHAAAAAAA

pa ako se cimaju po inostranstvu za turnire na kojima imaju male shanse da ostvare neshto,shto se ne bi iscimali do Nisha i bukvalno pokupili tih 50 somica :)

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

ne dolaze uvek sve ekipe da bi uzele novac. Ja mislim da je ovo dobra stvar za svaku ekipu, novo iskustvo, dobar pracc, itd. I kao drugo, ne mora uopste da znaci da ce tribal sigurno osvojiti.... neocekivane stvari su uvek moguce :)

to uvek svi organizatori kazu :D

ma ok brate,al kapirash da je zajebano npr. nama koji smo iz Bg-a...treba da damo po 1000 za prijave+putni troshkovi+mora neshto i da se jede i pije+shto bi moja baka rekla,za ne daj boze :D

to mu dodje oko 3000 ukupno (MINIMUM,poshto ne znam koliko je povratna karta od Bg-a do Nisha)+ veliko cimanje jer treba da se putuje jedno 4 sata,a veoma teshko da cemo uzeti prvo ili drugo mesto(koje nam se jedino i isplati),jer ima tu ekipa koje mozda i nisu pojedinacno bolje,ali igraju zajedno mnogo duze od nas...

eto toliko od mene,nemojte misliti da samo whine-ujem,ali samo pokushavam da predocim neke realne stvari i okolnosti :P

Edited by TimeIsMoney

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

A sta je to zajebano vama iz Bg... 90% turnira se igra u BG pa opet su dolazili ljudi iz svih delova Srbije iako su znali da im je sansa za isplativost vrlo mala. Ako ces tako gledati na finansijski momenat onda nikad neces igrati u LAN-u gde je najbitnije druzenje i odlicno iskustvo. Da nije tako niko ne bi dolazio jer svi umeju da izracunaju da im se ne isplati -_-

Edited by MeierLink-.

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

maloletan sam,tacnije tek za par meseci punim 17,tako da izvinite ako nemam 50e da dam za jedan dan i to zbog dote :)

i moji,malo stariji saigraci isto ne verujem da imaju tj da bi dali (ipak je vreme krize :D) ali cimanje je veliko,u svakom slucaju...

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

maloletan sam,tacnije tek za par meseci punim 17,tako da izvinite ako nemam 50e da dam za jedan dan i to zbog dote :)

i moji,malo stariji saigraci isto ne verujem da imaju tj da bi dali (ipak je vreme krize :D) ali cimanje je veliko,u svakom slucaju...

A jesi izvadio licnu? Ne boj se ti za starije igrace, njima je dzeparac veci od 100 dinara.

Edited by h34dHuNt3R
Link to comment
Share on other sites

maloletan sam,tacnije tek za par meseci punim 17,tako da izvinite ako nemam 50e da dam za jedan dan i to zbog dote :)

i moji,malo stariji saigraci isto ne verujem da imaju tj da bi dali (ipak je vreme krize :D) ali cimanje je veliko,u svakom slucaju...

pa i nasha 2 igracha su bila maloletna prosle god pa smo ponovo bili na 2 toura u razmaku od 2 meseca..lol nije to izgovor..

Link to comment
Share on other sites

samo cu da kazem da se o5 sve svodi na vas beogradjane kako stalno kenjate [ovo nije uvreda], kako nemate love i tako to... chw (vranjanci) su bili na 6 od 7 poslednjih turova i to su na prvom svi bili maloletni sem jednog koji je ujedno i najneozbiljniji... uvek smo pucali te pare i uvek cemo jer se to UVEK isplati, na jedan nacin ili drugi... ma necu da trosim reci u pravu je Meier, samo vi Beogradjani i severnjaci i nikada necete saznati sta znaci PRAVI LAN [svaka cast gloriji, kojoj se uvek isplati, ali jbg uvek dodju i 25cm, mada su picke ispalile AI :D]! ffs, jebano sam prso...

Link to comment
Share on other sites

@h34dhunt3r: pa ako si ti mogao sa svojih nepunih 17 godina da puknesh 50e za jedan dan i to zbog igrice(ne kazem da je samo igranje poenta lan turnira,al ne zove se lan turnir u zezanju nego u doti ;) ) onda mora da si ti veoma bogat covek (u svakom pogledu)

@dante : i na oba je SAMO prijava bila 1000 dinara?i oba su bila na 4 sata voznje od vasheg grada?

@rambe : jesi,prso si.

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

ova polemika uvek moze da se vodi, i uvek ce da se nadje neko kome nesto smeta ili neodgovara, da li je to novac, vreme, ili nesto trece.... Naravno da nije gubljenje vremena ako vec igras dotu. Sad ispada da 5+ sati dnevno na gareni nije trosenje vremena, a jedan dan lan turnira je bacanje. Svi se zale kako nam nedostaju turniri u doti, i onda kada se organizuje, e onda je daleko, kriza sa parama itd. Ja necu nikome da se mesam, svako ima pravo na svoje misljenje, i onaj ko hoce da dodje na turnir, iz nekih svojih razloga, da li oni bili osvajanje nagrada, zezanje, pracc ili sta vec, ta ekipa ce doci. Koliko mi je poznato ekipa 25 cm je iz Novog Sada, i njima ce trebati jos vise vremena da dodju i da se vrate, takodje prijavila se i ekipa iz Budve, jednostavno, ko hoce da dodje, on ce da dodje pa makar i sa marsa, a ko je neozbiljan, on ce uvek da nadje izgovor za tako nesto.

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

@TimeisNOmoney Fina su ta tvoja razmisljanja, ali posto si jos mlad(i u zivotu i u doti) i posto nemas ili imas neku poluekipu i posto nisi u sve to uvucen(navucen) kao tu mi neki.. Ne bi trebalo toliko da se raspravljas i da davis sve ostale.. Te probleme koje navodis su licni.. napunices i ti tipa 20 godina i zaposlices se negde i ici ces po turnirima ili po zurkama po Srbiji i ima da te boli kurac u dupe :)

@Rambe I treba da pljujes po beogradjanima, sve pare su iz vojvodine odvukli tamo! Ali neka, mi seljaci cemo da nastavimo vredno da radimo i da hranimo celu Srbiju, sve tamo dole do Vranja :p

@hassan Isao si da upoznas jorgea jer si jebeni asslicker i trebao ti je vouch na nekoj FR ligi. I ako nije kajsija,kruska ili dunja nemamo o cemu da razgovaramo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...