Jump to content

Ideje za 1. maj


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elem, njeno drustvo na palicu slavi, moji na iriskom, sve zene i sve likovi tako da je smor ovom drugom ici kod ovih drugih...

Ima neko neki brainstorm?

Pa niste vezani ko creva...

ti na svoju stranu, ona na svoju, pa kad se vidite sledeci put, ima se bodete ki nosorozi...:D

Taman mozes da se usvinjau sa drustvom od alkohola i da te bas briga...:)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

E jebo mater tako i ja kontam, mimo ovo za naslednika, al jebem mu mater, 1. maj je, neka priroda bi bila fazon, pa me to baca u rebus... Gde mozes otici sam s ribom u prirodu, usvinjao, prespavati i ujutro nazad a da ne moras da seres u zbunje... Neka planina ima u blizini Ns-a/Indjije/Bg-a sa nekim smestajem?

typo

Edited by Therion
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prosle godine na prolece bio na zlatiboru sa devojkom...u hotelu Moni...

super je hotel...hrana, bazen, teretana, sauna...bas je bilo extra...imali su i xbox...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

@absolute

E sad i ja gledam tu monu, izgleda do jaja, koliko si puko za smestaj? Neki direktan kontakt telefon bi isto bio do jaja

http://www.jolly.rs/...la_mona-sp2.pdf

@Ivan

E bas to brate, saobracaj u bg-u.... nema smisla O.o

Mislim da je 5 dana bilo 20ak hiljada...dorucak i vecera...izmedju nam nije bio potreban obrok he he....igrali smo xbox...:)

Nemam kontakt neki poseban, ima valjda na site-u!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...