Jump to content

Gamersject LAN #3 - Split


Flegma

Recommended Posts

Jebem li ga, turnir od 32ekipe, gde je prvo mesto 1200e + hardware, zvuci krajnje primamljivo. Jedini problem matori oko samog turnira je ta neka sigurnost oko nagrada, tj broja timova. Da se zna da ce doci 32 sigurno, mi bi dosli vrlo verovatno :)

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Pa cinjenica je da u Srbiji nije ufur veci od 50 eura i da su nagrade 800+ eura za prvo mesto, bice uskoro i CM lan 2 koji ima ufur 30-35 eura a prvo mesto ce biti 900eura ako ne i vise, samo me zanima ako ima 32 ekipe gde ode tih 1100eura od uplata? razumem da imate i svoje troskove ali 1100 eura? Mogle bi te nagrade i jos da se povecaju ;)

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Ne kenjaj, keve ti.

Lepo je rekao da scene nema, i da ovo je ovo cisto da se uzdigne scena.

Sve nagrade iz budzeta uplata, odakle da krpi prevoz za nas ...

Evo prvi koji razumi stanje. Scena je mislim i kod vas i kod nas jednaka, znaci slaba je ili je nema, te je ovaj turnir trebao biti samo da se vidi kako scena "dise" te jeli se ima zainteresirane ekipe da se scena digne..

I da, lako je pricati o turniru u Beogradu gdje dode 32 ekipe svaki put u roku odmah pa su nagrade 800€ (racunaj da je to 32 ekipe po 50€ sta iznosi 1600€, a nagrade su 800€ za prvo mjesto a drugo i trece mjesto je neki hardware koji se dobije od sponzora), a kad gledas na ovim turnirima dobijes pare na ruke, plus dobijes hardware na ruke. I da se razumijemo i ja bi volio kad bi bile nagrade puno vece, jer sam i sam igrac dobrih 10godina i u ovoj organizaciji sudjelujem samo kao CS i CSS admin pa nemam nikakve koristi od toga da vas lazem ili potkradam.

Link to comment
Share on other sites

Pa scena kod nas je u relativnom usponu.

Ima par dobrih timova, nekoliko stalnih, i mnogo turnira od pocetka ove godine.

Imali smo i dh i kode5 cs kvalifikacije. Naravno i wcg.

Ne znam kakvo je kod vas stanje, i koliko ekipa ima, ali dizati scenu je jako tesko ...

Link to comment
Share on other sites

Kod nas je CSS scena u usponu, dok 1.6 polako opada.. a kode5 je bio prije pola godine, koliko znam..

I koliko je tesko dizati scenu znam, jer sam na sceni od 2000te kad je bilo vise i aktivnijih igraca nego sada, a sada sam headadmin Hrvatskog CS/CSS communitya te MLA za ESL.hr.

Link to comment
Share on other sites

za razliku od hr scene kod nas je itekako ima[CS 1.6] a to sto se tice nagrade ..... hm realno bar 800e ide u vas dzep nije uredu ali vas tur vasa pravila :). eo nekih srpskih turnira pa proceni[svi ove godine sem 3D koji je bio 3 dana pred novu god.]

Matrix #2

ekipa 32

ufur 5000 dinara

nagrade[5000x32=160000]

Prva nagrada : 100 000 dinara.

Druga nagrada : 5 Monitora LG w2243S

Treća nagrada : 5 Miševa Logitech MX 518

NetPlus #1

ekipe 32

ufur 5000 RSD

Nagrade:[5000x32=160000]

1. 80000 RSD

2. 25000 RSD

3. 10000 RSD

3D Lan #2

ekipa 32

ufur 5000RSD

Nagrade:[5000x32=160000]

1. 90000

2. 30000

3. 10000

Matrix #1:

ekipa 16

ufur 4000RSD

1. 100% od uplate + Kucista Coolermaster

2. Monitori LG w2243S

3. Podloge Steelseries

CM #1

ekipe 32

ufur 2000

nagrade:[2000x32=64000]

1. 600e

2. 300e

3. 100e

Link to comment
Share on other sites

Daleko ste otisli od main teme. Konfi je samo spomenuo razliku izmedju nasih turnira/ufura/nagrada i ovoga sto nude iz GamersProject orge, sto je apsolutno tacno da su kod nas nagrade sa istim ufurom, znatno vece... A vi otisli na neke monitore itd. koji verujem da nije niko "uvalio" na bilo kakv nacin.

Desava se kad kupis neku stvar da bude feler, mozda se to desilo i sa tim monitorom ili je mozda je prso u transportu, verujem da je to vec reseno od strane te orge i decka koji je imao taj problem sa monitorom. Verovatno prota to bolje zna...

Samo opusteno :D i chill! ;)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

@ prota

"da bi se predali potpuno novi", procitaj rdn-ov post...

U kom on kazhe da su autobusom proputovali 700 kilometara.

Ja stvarno ne znam zashto se ti meshash u to, i ne znam da li imash neke veze sa njima ili tim monitorom. Znam sigurno da sa turnirom nemash nikakve veze, pa sad laprdash kako smo ih zajebali. Mogao je i sam da ga proveri na licu mesta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...