Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Je li,je l` zna ko od vas pvpjevca da igra sa hunterom arenu ? oO

I je `l zainteresovan ko da mi uzme neki rating sa njim za kintu dok je josh imam ? ( RL moneyz )

Ajd` bar pochnite da zaradjujete neku kintu od tog wowa,ne samo da dojite blizzard ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Xzore, druze, prijatelju, batice.... ne treba, ne radi, koji....

Step into, achiv moze svako da ima koga interesuje taj deo igrice, ne vidim zasto uopste to koristis kao neki primer za skill, a i koliko smo upoznati sa tvojim rejtigom koji si imao bio je jedino zahvaljujuci jednom dugmetu koje bi aktiviralo bladestorm.. :(

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

rejtigom koji si imao bio je jedino zahvaljujuci jednom dugmetu koje bi aktiviralo bladestorm.. :(

Warrior sa par ili manje arp pve itema ne moze da prdne u 2v2 bez bladestorma,

to se podrazumeva sa healerom.

Sad da sam str kao sto i zelim da igram, tesko cu da nadjem healera posto kako izgleda svi misle,

ako ne socketujes arp bez obzira da ne mozes da izvuces 30% arp da si ebuyer.

A za duble dps nikog nisam uspeo da nadjem.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

na ovom warru sto sad igram nemam ni acvievment da sam pobedio 1 duel a necu ga ni dobiti nikada

danas sam izaso na koji duel sa shamanom pre arene i po ko zna koji put mi je bilo jasno zasto ih ne igram

likovi sa gearom i ratingom stoje "afk" i pokazuju svoj gs a ljudi koji igrauj duele su u full furious itemima koji mi ne skidaju hp sa 100%

barem je tako na sylvanasu

Link to comment
Share on other sites

pitam posto duelujem na tournament realmu i jedino sto mogu da dobije je drugi warrior i pokoji rogue. Svi ostali mi pishaju u oci . Al dobro verovatno mnogo neznam da igram warra pa i nisam merodavan

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

sa wariorom wizard cleave

btw , ko uze mlg ?

Mah pogresio sam. Mislio sam da igra bilo koji wizard cleave 3s. Ne mislim da igra warriora, nego nekog castera.

Tuzno je sto su stavili na areni ova PvE oruzija i trinkete. Mislim sve imas lepo da opremis jedan wizard cleave tim i da budes number one.

To je moje misljenje, jer nemaju HC oruzija ili t2 wrathful da bi tukao kako trab kao melee. Sve mi vise nekako deluje sa ovim da ce casteri da budu u top10. Doduse videcu vec kolko sam pogresio na kraju turnira.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Hakeri se zajebali. \o/

Pre mesec dana me hakuju iako sam imao autentikator.Logujem se posle 5 minuta, vidim da mi samo emblemi, gemovi, pare i flaskovi fale.Kontaktiram gm-a, dobijem to nazad isto vece.Logujem se jutros, kad ono, pun mailbox.Sve sto mi je kinez mazno i poslao nekome mi se vratilo (taj neki lik, verovatno lik sa mog acc-a, nije bio

u igri 30 dana pa mi se sve vratilo).3500g, brdo epic gemova, 3 primor saronita itd.

Ali bicu dobar samaricanin i kontaktiracu gm-a.Bolje to nego da popijem neki prejeban ban.I ovako su meni vratili sve to odavno.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...