Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cini ti se...

Lvl 1 sa of the horde achivom :) Sad koliko je real ne moze da se proveri jer se ne vide na armory likovi ispod lvl 10.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Fake je =)

Ako hoces da znas zasto - Pogledaj pocetak klipa " The Explorer"

Dobija se exp od explorovanja,a nema sanse da je uradio SAV EXPLORING a nije pokupio dovoljno expa za ding

( Da proveris napravi novog charra level 1 i exploruj malo = ))

Takodje ima turtle mounta -- Heloooo!? Mount- level one? Dont think so :>

Frostwolf tabard ,from av, a av je tek za vise levela

A min level za bilo koji BG je 10 :P

Postoji jos puno stvari al ajd,valjda je ovo dosta?:D

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da je moguce O.o kako?

OMG Nema req,ali je

1. BoP - Fishuje se u NR treba ti expert fisher,a koliko znam to ima lvl req?

2. Treba ti skill za mounta

3. Frostwolf tabard,otvori oci

Dalje ,ako bas hocete- pogledaj mu gear...

1. Barove pogledaj ( obrati paznju na insigniu )

2. Ringovi,1. il 2. Je craftovani ring na neki od lower levela - rare quality tho,a drugi je takodje ring koji se crafta,daje stamine

Dalje pogledaj ga,ima full gear a to is not possible na level 1 ... Jos?

EDIT: Vezano za gear,ima gray dropovi i onaj tuxedo set,ali nema neck/ringovi,sem oni bez statova u shatu?

Head je predpostavljam iz mid-summera...

Iako mi je i to nejasno kako je mogao da uradi

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Wowhead.com is your friend.

To nije ta kornjacha na koju ti mislish.

A i potpuno je nemoguce napraviti da guild tabard izgleda kao FW tabard.

1) Koje barove? Sva sreca pa ne postoji heirloom insignija.

2) Verujem da ne igrash na PvE/RP serverima, ali da li si se ikada zapitao kako taj "RP" zapravo funkcionishe?

"Full gear" = popunio je sve slotove. Nemoguce na lvl1? Pogledaj prvi red mog posta.

Vezano za edit - to verovatno nije sam radio. Toliko teshko za shvatiti da ljudi imaju prijatelje koji nemaju pametnija posla? :P

Edited by MarcusGaius
Link to comment
Share on other sites

Nego koja je?

Potpuno je nemoguce,da. - Zato su rare tabardi jer imaju nesto sto drugi nemaju.

Zaboravio sam na insigniu iz WG-a,my mistake.

Ne nisam,boli me kurac. RP - Role Play i to je sve sto znam o RP serverima.

wowhead.com Isn't my friend,mrzimo se ;(

Takodje,runecloth bandaze? Ili pak one sto se kupuju od BG Vendora - u npr Arathi, imaju level req.

~~ Mislio sam da sam posto' al kad sam se vratio na stranu sam vidio da nije poslato.

Takodje vezano za edit - Moguce je ofc,samo kazem da mi je cudno,a i ne zelim da znam koliko je vremena/zivaca trebalo ...

~ Da je moguce koliko bi se puta umrlo u exploranju Northrenda,i radjenu seasonal shita

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Mount - kk :D Jbg nisam znao,mislio sam da samo moze da se uhvati u NR-u

kapa - reko sam da je to to,prolly

neck - treba ti 290 engineeringa :P A to ne moze na level 1

ring 1 and 2,kk =) Mislio sam da su oni kraftani zaboravio sam na te vrste ringova...

A tabby probaj sam,vidjet ces :D Jer rare tabardi ( achi/i shit) imaju nesto u sebi sto ne moze da se napravi ko gild tabard

NPR Sa strane ono cudo,border ,il sta god :D

Nema ni veze,ok je bre,lol:D*

Mada i dalje ostajem pri tome sto sam rekao,nmvz =) Cheers bre,odo da odgledam film pa na spavanje

EDIT: Ekstra mi mirise soba

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Moram ovog Prima vise da placam za advokatske usluge :)

Ako odes na http://www.wowhead.com/item=42952 i pogledas taj item i promenis da ti pokazuje statove za lvl 1 videces da samo na tom levelu zapravo daje 0 hita :P

Neck nije iz eng vec je http://www.wowhead.com/item=20422.

http://www.wowwiki.com/Level_1_twink ovde je kompletna lista kako girovati lvl 1 twinka od glave do pete.

Edited by Zver

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne znam sta bi rekao za ljude koji imaju lvl 1 of the horde lika. Necu da ih pljujem ofc jer kolkogod su oni vremena utrosili u dok su to radili ja sam verovatno igrao 5x toliko tako da smo po tom pitanju isti. Ali stvarno mi nije jasno cemu toliki trud? Ja bi uzeo of the horde isto da nisam prodavao sve likove sto sam napravio ali to je zato sto volim battleground i sam pvp i hk's su bili sporedni proizvod toga. Ali of the horde na lvl 1 je nesto sto nema veze sa pvp-om. Za to ti treba nekoliko drugara sa puno slobodnog vremena i 6 meseci ponavljanja jedne iste stvari koja nije zanimljiva i igriva uopste (osim ako nema neki drugi nacin). I to sve da bi mogao da pokazujes drugima . Gz za achivment svima njima ali meni je to totalni waste vremena i promasena poenta igranja igrice.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Realno ima previse ljudi sa slobodnim vremenom. Razlog zasto to rade je prosto da budu prvi u necemu. Nema svako realm first shadowmourne ali ima realm lvl 1 1st of the horde :) Achieve je svakako laksi uz podrsku par likova, da svi naprave lvl 1 i da ga ih kampujes na nekom groblju.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Kako je moguce da neko izadje iz tirifals glejdsa ili bilo koje druge pocetne zone i da ne dinguje lvl 2 ?

Ili jos gore, da uzme the explorer a da ne dinguje u opste ?

Odes i platis Slahtz-u 10g.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

I ja sam razumeo da je samo za bg jer u patchnotesu pise pod pvp/bg kategorijom ali izgleda da se odnosi na sve.

http://www.worldofwarcraft.com/patchnotes/patch3p2.html

Inace mislim da su ti lvl 1 of the /ah fake.

Koliko moze lik lvl 1, a recimo da je jak ko lvl 30 a nije ni priblizno,

da uzme hk po satu ? za 1 dan ? nedelju ? mesec ? godinu ?

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam razumeo da je samo za bg jer u patchnotesu pise pod pvp/bg kategorijom ali izgleda da se odnosi na sve.

http://www.worldofwarcraft.com/patchnotes/patch3p2.html

Inace mislim da su ti lvl 1 of the /ah fake.

Koliko moze lik lvl 1, a recimo da je jak ko lvl 30 a nije ni priblizno,

da uzme hk po satu ? za 1 dan ? nedelju ? mesec ? godinu ?

Kakve veze ima koliko je on jak?Nece on ubijati ljude,vec ekipa koja ga bosstuje.Kontam da igraju na pvp serveru,pa hks i nisu neki problem.

Plus,posto je epeen u pitanju,mislim da dovedu svog horde ili ally chara i krljaju ga na groblju do besvesti.Ovo govorim za of the a/h achivmnet.

Edited by daniiL

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

to sto su oni radili ima istu velicinu i znacaj kao da je npr ubijao 100k lvl 1 svinja u durotaru. Totalno besmisleno. E sad sto je on dobio titulu za hk-ove a za prasice nebi dobio nista jbg ali totalno identican poduhvat/dostignuce je postigao (proveris prevod reci achievement) Pravi lvl 80 of the horde za menei ima veci znacaj. To imaju ljudi koji vole battlegrounde i proveli su znacajan deo svog play time-a u istim. Ovo je cisto izivljavanje

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...