Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Negde u tbc-u sad dobijao tako malu zelje da imam raven lorda i zul raptora i legendarne sa magom i warrom i etc

Onda otisao kod ortaka na privatni server na njegovom kompu lepo stvorio sve te rare iteme u inventoriju, jahao, nosio i skakutao unaokoli i sve to za manje od 10 minuta i lepo ubio tu malu zalju za takvim glupostima :)

Inace ono sto sam pricao o bg u vanili sam pogresio nesto.

Bilo je isto puno S&D HK farmera, ali oni nisu ulazili u wsg i ab, samo u av. Nego sam totalno zaboravio na av, mada je to ne gledam kao bg nego kao instancu sa open mass pvpom. Samo sam jedanput ili max 2 puta, nesecam se tacno, usao u av u vanili, nije mi se svidjao u opste pa ga nisam ni igrao do 2.0.x patcha.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Meni na pamet ne pada vise dobar ground mount,od kad je izasao ZA,molio sam se svake nedelje za meda,i nikad nije dropao,a kad jeste,neko drugi il ninja,ili dobije na roll...

Raven lord sam farmao u tbcu,i sad od juna ... Ono kurac iz MGTA isto ... I to je to :D

Sve ostalo je nesto random..

BTW zna li iko jel' istina da ce u cati da se resetuju prebc titule? To mi rekli neki ljudi sa servera,da sve ide iz pocetka :|

Thnx.

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Meni na pamet ne pada vise dobar ground mount,od kad je izasao ZA,molio sam se svake nedelje za meda,i nikad nije dropao,a kad jeste,neko drugi il ninja,ili dobije na roll...

bolje da posaljes jedan post a da valja necemu, nego sto spamujes stranu ko nenormalan..... a ovo za drop chanse ZA medveda, /facepalm

Link to comment
Share on other sites

od kad je izasao ZA,molio sam se svake nedelje za meda,i nikad nije dropao,a kad jeste,neko drugi il ninja,ili dobije na roll...

ako si mislio na ZG:

"od kad je izasao ZA" - ZG je izasao pre 6 godina

"molio sam se svake nedelje" - ZG se restartuje svaka 3 dana

"neko drugi il ninja,ili dobije na roll..." - u TBC se radio 2 man a u WOTLK svaka classa moze da soluje tigar bossa (neke uz bug). Ko je isao sa vise od dvoje ljudi taj nije isao sa namerom da isfarmuje mounta. I to se uglavno radilo sa nekim dobrim ortakom. Ako ti je neko ninjovao ZG mounta onda stvarno treba da nadjes bolje ingame drugare.

busted :D

Lepo reci da nisi igrao za vreme TBC-a ili ako si igrao da nisi isao ZA time run. Nije lepo lagati da bi ispao cool ni u RL a pogotovo to nema smisla ni poente na rur-u

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ma nije uopste bitno dali si ti igrao u vanili ili nisi i sta si sve postigao u igrici. Niti mi je namera da te napusavam ili bilo sta slicno. Samo sam ti prijateljski sugerisao da si uhvacen u besmislenoj lazi na jos besmislenijem forum-u. Ja dobijem transfer neprijatnosti kad uhvatim nekog u RL da laze pred masom ljudi i kenja mi se od toga.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Tako to ide....

A sto se tice mountova oduvek sam se palio na ZG Tigra i Amania al' jbg kad sam igrao od pocetka Wotlk-a pa nisam bio u mogucnosti za medveda

a ovo govno sam farmovao godinu dana i nista dok dodje ortak dk i padne mu iz 2 puta

Edited by Dzere
Link to comment
Share on other sites

psihologija interneta . to bi trebalo da bude nova nauka realno :D

inace evo sinoc i danas sam malo igrao warriora posle jedno 2 nedelje i cisto da pomenem ako nekoga ikad bude interesovalo a desava se sa vremena na vreme da neko pita

sekira je 30x bolja stvar za arenu od bilo kog mace-a makar taj mace bio 277 heroic a sekira samo wrathful i ziveo orc za racial expertise (nema veze sto ne radi u pvpu )

i naravno sword je opcija za mongoloide

Link to comment
Share on other sites

ja bi recimo nosio taj meta kao prot warr + glif za reflect za manji cd i aoe reflektovanje svega mogucem + ako neko pomisli da tebi baci neko nesto samo mu se vrati fear/sheep u glavu = totalna dominacija

verovatno jos neka klasa/spec mogu da se ukombiniju u to samo mi nista ne pada jos na pamet

sem magovih shieldova koji imaju sansu da reflektuju spelove koje abzorbuju + meta = zanimljiv duel maga vs maga

Link to comment
Share on other sites

smajliji su odbrambeni mehanizam btw

Nisu svi, a neki su manje a neki vise, kao primer ":p" :p

i naravno sword je opcija za mongoloide

Ja sam svake sezone nosio sekiru (cak i u tbc kad su mace i sword bili bolji :p) sem u s8 (i kratko vreme u s6 kad sam uzeo pve agy sword), tu sam uzeo sword cisto da vidim zasto ga je vecina uzimala (posebno od kad se spec promenio na 10% sa cd).

Ljudima je trebalo vise od godninu dana da ukapiraju da je axe mnogo bolji od sworda, za mace ne znam nisam ga probao ali uzeo bi ga u s8 da sam znao da cu se ovoliko zajebati sa swordom.

I tokom s8 warriori koje znam su me /w kako sam glup sto nisam uzeo axe, a ja sam taj koj im je objasnjavao da je axe bolji. XD

@1% reflect.

Probao sam ga u bg, procuje jednom u 100 godina, i mislim da se ne isplati bas koristit ga, ali ako neko bas hoce, onda bi trebale neke klase koje su dosta tunelovane kao primer dpriest.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

znam da su ga kod mene na realmu masivno koristili jos za vreme tbc-a pa i mageovi umesto mystical meta gema.full reflektuje svaki spell(i holy)al zavisi od tvoje srece koliko ce te sluziti.neki su ga cak stavljali i u (PVE?) geaR pa su se VEOMA pokajali(mageovi pogotovo)

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...