Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

da,da, nisam slepac ali voleo bih da ima logo na dojci :) ima samo ovaj mini logo na lastisu oko struka ali ono :) ali dukserica je stvarno mnogo dobra, i kvalitetna :) stiglo posle manje od 3 nedelje ako nekog zanima :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

grbitju, brate, to se kupuje za fpp poene koje dobijas dok igras za prave pare :)

@vitjsa

taj sam hteo i ja, ali nisu imali ni u jednoj velicini, mislim da je takva situacija i sada...razgrabljeno

a i citao sam da ne izgleda toliko dobro uzivo, taj logo se jako slabo vidi valjda :/

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

od rejka.

ovaj duks je BOLESNO dobar JEBOTEEEEEEEEEE

ME WANTS IDEM DA UPLACUJEM PARE I GURAM U REJK AJLRAHJRHASRJASHRhbdnswepgiongkasnlgasA

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

seo razvaljen, pod mini life tiltom (nikakve veze sa pokerom, cak mi je br bio na lifetime high pointu, tako da je s te strane sve bilo odlicno), imao 1,4k, igrao nl400 dok nisam pao na 1k, onda seo za nl1k hu, spewovao, na kraju zvao 3b shove pre flopa sa QJo od 600$, pukao sve legao da spavam...ujutru mi nista nije bilo jasno, bukvaln osam bio izgubljen potpuno...

ode > soma evra kao da ih nije ni bilo zbog x piva...oh well :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

To mora svakome ko se kocka da se desi barem jednom, bitno je iz toga izvući pouku i ne ponavljati greške. Šteta je što te je toliko koštalo, ali opet ko zna, da te nije sad koštalo 1k možda bi te za godinu dana koštalo 10k.

Sa druge strane ako uhvatiš sebe da ti se redovno dešava da za veče spičkavash bankroll koji si pravio mesecima odma bataljuj.

Link to comment
Share on other sites

To mora svakome ko se kocka da se desi barem jednom, bitno je iz toga izvući pouku i ne ponavljati greške. Šteta je što te je toliko koštalo, ali opet ko zna, da te nije sad koštalo 1k možda bi te za godinu dana koštalo 10k.

Sa druge strane ako uhvatiš sebe da ti se redovno dešava da za veče spičkavash bankroll koji si pravio mesecima odma bataljuj.

Edit: dablpost, zar nije postojala neka zaštita za to? i što u editu ne postoji opcija da se obriše post, makar recimo u prvih 5 minuta?

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

editujes ga u jednu tacku :D Sto se tice te samokontrole. Ja sam imao takvih problema i trezan. Krenem da stakujem bankroll i onda se desi nesto (ne mora da bude tilt) sto pokrene seriju ishitrenih i glupavih poteze i sve se zavrsi sa nulom. Kapiram da je ta samokontrola najveca razlik izmedju pro online igraca sto zive od grinda i amatera poput nas ovde. A sama igra i znanje nije tolko bitno, i magarac bi naucio sta da folduje posle 2-3 godine igranja

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...